Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

door
Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

Internazionale legde vorige zomer de nodige miljoenen neer om Romelu Lukaku over te nemen van Manchester United en dat bleek een goede zet. De Rode Duivel groeide in het Giuseppe Meazza-stadion al snel uit tot één van de smaakmakers. En dat Belgisch succes smaakt bij de Milanezen duidelijk naar meer.


Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat de club Lukaku wil inzetten om een aantal landgenoten te overtuigen om bij Inter te tekenen. Het belangrijkste doelwit blijft Dries Mertens, die naar alle waarschijnlijkheid transfervrij vertrekt bij SSC Napoli. De Nerazzurri flirten al langer met de gedeelde clubtopschutter van de Napolitanen. De kans om ook op clubniveau samen te spelen met Lukaku, zou volgens GdS wel eens de doorslag kunnen geven ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs zoals Chelsea FC.

Jan Vertonghen en Thomas Meunier zitten in de laatste weken van hun contracten bij respectievelijk Tottenham en PSG. Zij staan eveneens op de verlanglijst bij Inter en ook bij hun zou Lukaku een goed woordje moeten doen met oog op een overgang naar Milaan. En daar stopt het volgens de roze sportkrant niet. Zo zou met Radja Nainggolan nog een vijfde landgenoot zijn kans kunnen krijgen.

De middenvelder kende een goed seizoen op huurbasis bij Cagliari. Normaal gezien keert hij komende zomer terug naar Inter en zou elders een oplossing voor hem gezocht worden. Bovengenoemde bron sluit echter niet uit dat hij een nieuwe kans krijgt van coach Antonio Conte. Op voorwaarde wel dat de gevraagde komst van Arturo Vidal (FC Barcelona) niet doorgaat.

LEES OOK: Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Wie zou de grootste aanwinst voor Inter zijn?

Meest recent

Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

6
6
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

32
32
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

58
58
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

78
78
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

184
184
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

14
14
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

147
147
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

57
57
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

340
340
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

175
175
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

124
124
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

233
233
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

840
840
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

87
87
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

864
864
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

122
122
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

499
499
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

680
680
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

830
830
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

178
178
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

223
223
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

214
214
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

91
91
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

132
132
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

132
132

Meer sportnieuws