Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

door
Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

Internazionale legde vorige zomer de nodige miljoenen neer om Romelu Lukaku over te nemen van Manchester United en dat bleek een goede zet. De Rode Duivel groeide in het Giuseppe Meazza-stadion al snel uit tot één van de smaakmakers. En dat Belgisch succes smaakt bij de Milanezen duidelijk naar meer.


Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat de club Lukaku wil inzetten om een aantal landgenoten te overtuigen om bij Inter te tekenen. Het belangrijkste doelwit blijft Dries Mertens, die naar alle waarschijnlijkheid transfervrij vertrekt bij SSC Napoli. De Nerazzurri flirten al langer met de gedeelde clubtopschutter van de Napolitanen. De kans om ook op clubniveau samen te spelen met Lukaku, zou volgens GdS wel eens de doorslag kunnen geven ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs zoals Chelsea FC.

Jan Vertonghen en Thomas Meunier zitten in de laatste weken van hun contracten bij respectievelijk Tottenham en PSG. Zij staan eveneens op de verlanglijst bij Inter en ook bij hun zou Lukaku een goed woordje moeten doen met oog op een overgang naar Milaan. En daar stopt het volgens de roze sportkrant niet. Zo zou met Radja Nainggolan nog een vijfde landgenoot zijn kans kunnen krijgen.

De middenvelder kende een goed seizoen op huurbasis bij Cagliari. Normaal gezien keert hij komende zomer terug naar Inter en zou elders een oplossing voor hem gezocht worden. Bovengenoemde bron sluit echter niet uit dat hij een nieuwe kans krijgt van coach Antonio Conte. Op voorwaarde wel dat de gevraagde komst van Arturo Vidal (FC Barcelona) niet doorgaat.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Wie zou de grootste aanwinst voor Inter zijn?

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

0
0
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

236
236
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

43
43
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

80
80
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

32
32
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

57
57
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

59
59
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

387
387
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

97
97
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

242
242
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

482
482
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

237
237
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

67
67
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

363
363
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

318
318
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

255
255
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

228
228
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

102
102

Meer sportnieuws