Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

door
Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

Internazionale legde vorige zomer de nodige miljoenen neer om Romelu Lukaku over te nemen van Manchester United en dat bleek een goede zet. De Rode Duivel groeide in het Giuseppe Meazza-stadion al snel uit tot één van de smaakmakers. En dat Belgisch succes smaakt bij de Milanezen duidelijk naar meer.


Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat de club Lukaku wil inzetten om een aantal landgenoten te overtuigen om bij Inter te tekenen. Het belangrijkste doelwit blijft Dries Mertens, die naar alle waarschijnlijkheid transfervrij vertrekt bij SSC Napoli. De Nerazzurri flirten al langer met de gedeelde clubtopschutter van de Napolitanen. De kans om ook op clubniveau samen te spelen met Lukaku, zou volgens GdS wel eens de doorslag kunnen geven ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs zoals Chelsea FC.

Jan Vertonghen en Thomas Meunier zitten in de laatste weken van hun contracten bij respectievelijk Tottenham en PSG. Zij staan eveneens op de verlanglijst bij Inter en ook bij hun zou Lukaku een goed woordje moeten doen met oog op een overgang naar Milaan. En daar stopt het volgens de roze sportkrant niet. Zo zou met Radja Nainggolan nog een vijfde landgenoot zijn kans kunnen krijgen.

De middenvelder kende een goed seizoen op huurbasis bij Cagliari. Normaal gezien keert hij komende zomer terug naar Inter en zou elders een oplossing voor hem gezocht worden. Bovengenoemde bron sluit echter niet uit dat hij een nieuwe kans krijgt van coach Antonio Conte. Op voorwaarde wel dat de gevraagde komst van Arturo Vidal (FC Barcelona) niet doorgaat.

LEES OOK: Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Wie zou de grootste aanwinst voor Inter zijn?

Meest recent

FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

0
0
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

18
18
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

33
33
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

38
38
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

77
77
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

46
46
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

182
182
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

19
19
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

87
87
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

219
219
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

64
64
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

135
135
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

31
31
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

219
219
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

738
738
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

881
881
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

181
181
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

359
359
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

142
142
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

138
138
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

395
395
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

409
409
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

121
121
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

118
118

Meer sportnieuws