Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

door
Gazzetta dello Sport: 'Lukaku moet drie Duivels verleiden tot transfer'

Internazionale legde vorige zomer de nodige miljoenen neer om Romelu Lukaku over te nemen van Manchester United en dat bleek een goede zet. De Rode Duivel groeide in het Giuseppe Meazza-stadion al snel uit tot één van de smaakmakers. En dat Belgisch succes smaakt bij de Milanezen duidelijk naar meer.


Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat de club Lukaku wil inzetten om een aantal landgenoten te overtuigen om bij Inter te tekenen. Het belangrijkste doelwit blijft Dries Mertens, die naar alle waarschijnlijkheid transfervrij vertrekt bij SSC Napoli. De Nerazzurri flirten al langer met de gedeelde clubtopschutter van de Napolitanen. De kans om ook op clubniveau samen te spelen met Lukaku, zou volgens GdS wel eens de doorslag kunnen geven ten opzichte van andere geïnteresseerde clubs zoals Chelsea FC.

Jan Vertonghen en Thomas Meunier zitten in de laatste weken van hun contracten bij respectievelijk Tottenham en PSG. Zij staan eveneens op de verlanglijst bij Inter en ook bij hun zou Lukaku een goed woordje moeten doen met oog op een overgang naar Milaan. En daar stopt het volgens de roze sportkrant niet. Zo zou met Radja Nainggolan nog een vijfde landgenoot zijn kans kunnen krijgen.

De middenvelder kende een goed seizoen op huurbasis bij Cagliari. Normaal gezien keert hij komende zomer terug naar Inter en zou elders een oplossing voor hem gezocht worden. Bovengenoemde bron sluit echter niet uit dat hij een nieuwe kans krijgt van coach Antonio Conte. Op voorwaarde wel dat de gevraagde komst van Arturo Vidal (FC Barcelona) niet doorgaat.

Wie zou de grootste aanwinst voor Inter zijn?

Meest recent

Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

26
26
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

59
59
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

161
161
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

178
178
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

167
167
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

50
50
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

55
55
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

84
84
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

240
240
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

155
155
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

287
287
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

578
578
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

459
459
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

211
211
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

323
323
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

209
209
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

516
516
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

248
248
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

174
174
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

44
44
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

175
175
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

405
405
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

112
112
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

394
394

Meer sportnieuws