Club-aanvaller hoopt op 'nieuwe start' in Brugge

door
Club-aanvaller hoopt op 'nieuwe start' in Brugge

Club Brugge haalde dit seizoen heel wat aanvallers in huis, zij het zonder het verhoopte succes. Mbaye Diagne zien we al zeker niet meer terug, en ook het lot van die andere huurling Percy Tau oogt onzeker. Bovendien staat Emmanuel Dennis eveneens vertrekkensklaar, en dus wordt al duchtig gespeculeerd over een eventuele nieuwe aanvalsleider in Jan Breydel.


Zo zou Blauw-Zwart nog altijd de hoop op Adolfo Gaich niet hebben opgegeven. De peperdure Argentijn moest eigenlijk al sinds vorige winter voor de doelpunten komen zorgen, maar uiteindelijk geraakte de deal niet rond. Vermits de nood aan een targetman op dat moment nog groot leek, schakelde Vincent Mannaert als alternatief dan maar over naar het goedkopere plan B: Michael Krmencik, die met zijn prijskaartje van 6,5 miljoen toch wel nog altijd een vrij stevige duit kostte.

De verwachtingen wist de Tsjech tot dusver echter niet in te lossen, al was Philippe Clement wel tevreden over zijn trainingsarbeid. Het Nieuwsblad schrijft nu dan ook dat de 27-jarige spits zich vooral klaar aan het stomen was voor de play-offs, en dus nog niet echt de kans kreeg om zich volop te bewijzen. De laatste tijd zou Krmencik wel duchtig aan zijn Engels hebben gewerkt, een van de vele tekenen dat hij hoopt op een nieuwe start. En een snel vertrek dus nog niet aan de orde is.

LEES OOK: Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Gelooft u nog in Krmencik bij Club?

Meest recent

Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

11
11
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

32
32
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

101
101
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

106
106
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

235
235
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

878
878
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

50
50
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

122
122
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

121
121
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

231
231
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

72
72
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

53
53
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

508
508
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

110
110
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

361
361
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

571
571
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

309
309
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

364
364
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

370
370
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

78
78
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

453
453
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

80
80
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

78
78
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

97
97
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

267
267

Meer sportnieuws