Club-aanvaller hoopt op 'nieuwe start' in Brugge

door
Club-aanvaller hoopt op 'nieuwe start' in Brugge

Club Brugge haalde dit seizoen heel wat aanvallers in huis, zij het zonder het verhoopte succes. Mbaye Diagne zien we al zeker niet meer terug, en ook het lot van die andere huurling Percy Tau oogt onzeker. Bovendien staat Emmanuel Dennis eveneens vertrekkensklaar, en dus wordt al duchtig gespeculeerd over een eventuele nieuwe aanvalsleider in Jan Breydel.


Zo zou Blauw-Zwart nog altijd de hoop op Adolfo Gaich niet hebben opgegeven. De peperdure Argentijn moest eigenlijk al sinds vorige winter voor de doelpunten komen zorgen, maar uiteindelijk geraakte de deal niet rond. Vermits de nood aan een targetman op dat moment nog groot leek, schakelde Vincent Mannaert als alternatief dan maar over naar het goedkopere plan B: Michael Krmencik, die met zijn prijskaartje van 6,5 miljoen toch wel nog altijd een vrij stevige duit kostte.

De verwachtingen wist de Tsjech tot dusver echter niet in te lossen, al was Philippe Clement wel tevreden over zijn trainingsarbeid. Het Nieuwsblad schrijft nu dan ook dat de 27-jarige spits zich vooral klaar aan het stomen was voor de play-offs, en dus nog niet echt de kans kreeg om zich volop te bewijzen. De laatste tijd zou Krmencik wel duchtig aan zijn Engels hebben gewerkt, een van de vele tekenen dat hij hoopt op een nieuwe start. En een snel vertrek dus nog niet aan de orde is.

LEES OOK: Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

Gelooft u nog in Krmencik bij Club?

Meest recent

Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

11
11
Vannieuwkerke grijpt naar keel met hartverscheurend nieuws

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

12
12
Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

20
20
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

17
17
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

9
9
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

53
53
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

142
142
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

84
84
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

233
233
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

30
30
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

151
151
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

53
53
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

228
228
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

67
67
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

359
359
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

195
195
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

427
427
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

263
263
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

68
68
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

120
120
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

219
219
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

146
146
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

115
115
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

105
105
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

170
170

Meer sportnieuws