AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

106
AA Gent organiseert virtuele match tegen COVID-19

Er heerst nog altijd veel onzekerheid over de Jupiler Pro League, maar één ding is zeker: de Belgische voetballiefhebber moet het nog een tijdje zonder het geliefkoosde spelletje stellen. Intussen doen de clubs er dan ook alles aan om hun supporters geëngageerd te houden. Zo ook AA Gent, dat een mysterieus plan in gedachten lijkt te hebben.


De Buffalo's kondigden via hun sociale mediakanalen immers aan dat er vanaf zondag 17 mei om 18 u weer voetbal te zien zal zijn in de Ghelamco Arena. "Vanuit ons kot", voegen ze er wel nog aan toe. Uiteraard is een echte wedstrijd momenteel niet mogelijk, het valt dus af te wachten wat ze in de Ghelamco Arena precies aan het bekokstoven zijn.

UPDATE 12/05
Intussen verschafte AA Gent meer duidelijkheid bij de plannen. "Dé wedstrijd van het jaar staat op het programma: Samen Sterk 2020 VS. Covid-19", zo lezen we op de clubwebsite. "Voor één keer zijn het niet Odjidja en co die onze blauwwitte kleuren vertegenwoordigen, maar een team andere krijgers. Het team Covidbestrijders bestaat uit prominente publieke figuren (waaronder virologen Marc Van Ranst en Steven Van Gucht, alsook enkele politici, nvdr.) die dagelijks in hun vakgebied het virus te lijf gaan. Zij nemen het op tegen de hardnekkige covids."

"De naam van ons team vat alles samen, samen staan we sterk! Daarom kan ook iedereen sponsor worden van deze bijzondere wedstrijd. Elke bijdrage helpt. Vanaf 5 euro kan je 'sponsoren' en steun je Digital For Youth. Dit vanaf woensdagmiddag 13 mei (13u) tot zondagavond (23u59). De opbrengst gaat integraal naar Digital For Youth, de vereniging die meewerkt aan de digitalisering van het onderwijs", besluiten de Buffalo's hun knappe initiatief. Gent gaat zo het Duitse Lokomotive Leipzig achterna, dat eerder al tegen 'De Onzichtbare Tegenstander' speelde ... en meer dan 180 duizend tickets aan één euro elk verkocht.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Goed initiatief van AA Gent?

Meest recent

Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

8
8
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

67
67
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

248
248
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

42
42
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

68
68
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

132
132
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

86
86
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

51
51
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

81
81
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

177
177
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

392
392
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

36
36
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

155
155
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

176
176
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

102
102
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

456
456
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

196
196
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193

Meer sportnieuws