'Essevee-talent plots hot in Bundesliga: Duitse clubs informeren'

door
'Essevee-talent plots hot in Bundesliga: Duitse clubs informeren'

Zulte Waregem leek dit seizoen lange tijd aanspraak te maken op PO I, maar na nieuwjaar zakten de troepen van Francky Dury als een pudding in mekaar. Tijd om werk te maken van Essevee 2.0, zo hoorden we toen, waarin meer gefocust zou worden op de eigen jeugd. Die ambities krijgen straks evenwel mogelijk al meteen een stevige knauw.


Vooral achterin is er aan de Gaverbeek enige verjonging nodig. Davy de fauw maakte namelijk de overstap naar de technische staf, en ook Olivier Deschacht wordt stilaan een dagje ouder. Ewoud Pletinckx moet dan ook de defensieleider van de toekomst worden, al rekende Dury ongetwijfeld op Maxime Thiel. De 18-jarige verdediger kreeg in de voorbereiding al eens zijn kans, maar bleef voorlopig steken in de wachtkamer. Wellicht krijgt het grote publiek in Waregem hem echter zelfs nooit te zien.

Volgens Transfermarkt kan de jeugdinternational plots immers rekenen op heel wat interesse vanuit de Bundesliga. Daar zou FC Köln, waar vandaag al Sebastiaan Bornauw en Birger Verstraete aan de slag zijn, zelfs in gesprek zijn met Thiel zijn entourage. Ook Fortuna Düsseldorf en nog enkele andere Duitse teams lieten hun interesse al blijken in jonge verdediger, die straks gratis de deur van het Regenboogstadion achter zich dicht kan trekken. Een akkoord is voorlopig wel nog niet aan de orde.

LEES OOK: 'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Goede keuze voor een jong talent?

Meest recent

'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

27
27
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

24
24
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

109
109
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

116
116
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

120
120
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

377
377
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

283
283
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

450
450
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

428
428
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

556
556
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

129
129
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

491
491
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1070
1070
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

713
713
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

229
229
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

433
433
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

303
303
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

585
585
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

944
944
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

330
330
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

815
815
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

651
651
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

348
348
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

98
98

Meer sportnieuws