Werkgroep verdeeld over mailpropaganda: "Kaarten op tafel"

door
Werkgroep verdeeld over mailpropaganda:

De ontknoping is nabij. Na heel wat uitstel hakt de Pro League vrijdag normaal gezien eindelijk de belangrijkste knopen over de stopgezette competitie door. In die laatste rechte lijn proberen wel steeds meer betrokken partijen zich te moeien in de discussie, zo blijkt uit de drukke propaganda per mail van de afgelopen dagen.


Club Brugge, Standard en KRC Genk lieten daarmee immers niet na om hun visie te uiten, hoewel eerder nog een werkgroep het fiat had gekregen om de heetste hangijzers te behandelen. Dat zal in de komende drie dagen ook gebeuren, want vanaf vandaag zitten die vertegenwoordigers samen in het bondsgebouw van de KBVB. Daarbij dus ook Peter Croonen, die als voorzitter van Genk de mailings uiteraard niet teveel wou afbranden. "Daar zitten misschien goeie ideeën tussen", klonk het bij VTM Nieuws. "De werkgroep heeft in elk geval geen makkelijke opdracht, maar de bedoeling is om met goeie oplossing naar buiten te komen."

Een mening die Joseph Allijns wel met hem deelt. "Ik ben positief. Of de mails van de afgelopen dagen het wat moeilijker hebben gemaakt? Bwah, neen. Iedereen heeft het recht om zijn mening te ventileren. Dat is goed, dan weet iedereen wat de posities zijn", aldus de KV Kortrijk-preses. Zijn tegenhanger bij Union, Philippe Bormans, ziet het dan weer anders. "Het mailverkeer van Club en Standard heeft het er niet makkelijker op gemaakt. Het was leuk geweest als dat allemaal binnenskamers was gebleven, wat ik nu bij de gesprekken wel hoop. Toch beginnen we er met goede moed aan. Alle kaarten liggen alleszins op tafel."

LEES OOK: Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt
196

Verwacht u een eensgezind akkoord tegen vrijdag?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

37
37
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

48
48
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

131
131
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

236
236
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

104
104
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

154
154
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

204
204
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

397
397
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

257
257
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

681
681
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

223
223
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

228
228
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

546
546
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

233
233
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

451
451
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

581
581
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

762
762

Meer sportnieuws