Werkgroep verdeeld over mailpropaganda: "Kaarten op tafel"

door
Werkgroep verdeeld over mailpropaganda:

De ontknoping is nabij. Na heel wat uitstel hakt de Pro League vrijdag normaal gezien eindelijk de belangrijkste knopen over de stopgezette competitie door. In die laatste rechte lijn proberen wel steeds meer betrokken partijen zich te moeien in de discussie, zo blijkt uit de drukke propaganda per mail van de afgelopen dagen.


Club Brugge, Standard en KRC Genk lieten daarmee immers niet na om hun visie te uiten, hoewel eerder nog een werkgroep het fiat had gekregen om de heetste hangijzers te behandelen. Dat zal in de komende drie dagen ook gebeuren, want vanaf vandaag zitten die vertegenwoordigers samen in het bondsgebouw van de KBVB. Daarbij dus ook Peter Croonen, die als voorzitter van Genk de mailings uiteraard niet teveel wou afbranden. "Daar zitten misschien goeie ideeën tussen", klonk het bij VTM Nieuws. "De werkgroep heeft in elk geval geen makkelijke opdracht, maar de bedoeling is om met goeie oplossing naar buiten te komen."

Een mening die Joseph Allijns wel met hem deelt. "Ik ben positief. Of de mails van de afgelopen dagen het wat moeilijker hebben gemaakt? Bwah, neen. Iedereen heeft het recht om zijn mening te ventileren. Dat is goed, dan weet iedereen wat de posities zijn", aldus de KV Kortrijk-preses. Zijn tegenhanger bij Union, Philippe Bormans, ziet het dan weer anders. "Het mailverkeer van Club en Standard heeft het er niet makkelijker op gemaakt. Het was leuk geweest als dat allemaal binnenskamers was gebleven, wat ik nu bij de gesprekken wel hoop. Toch beginnen we er met goede moed aan. Alle kaarten liggen alleszins op tafel."

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Verwacht u een eensgezind akkoord tegen vrijdag?

Meest recent

Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

17
17
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

14
14
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

5
5
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

55
55
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

98
98
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

154
154
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

93
93
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

228
228
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

76
76
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

147
147
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

118
118
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

74
74
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

211
211
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

210
210
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

182
182
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

561
561
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

171
171
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

228
228
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

605
605
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

237
237
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

145
145
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

181
181
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

79
79

Meer sportnieuws