Wagner wil CEO van KBVB worden: "Bossaert is Club Brugge-fan"

1753 stemmen
Wagner wil CEO van KBVB worden:

Dat voormalig bondsprocureur Kris Wagner om geen straffe stoot verlegen zit, is intussen welbekend. De man vergaarde onder andere nationale bekendheid met zijn pleidooien in de zaak rond Ruslan Malinvoskyi en Operatie Propere Handen, maar werd nog niet zo lang geleden op kant geschoven door de voetbalbond. Daar aast hij nu op een sensationele terugkeer. Mét de nodige controverse uiteraard.


In een brief naar de KBVB, onder de publieke aandacht gebracht door La Dernière Heure, doet Wagner een open sollicitatie naar de positie van CEO. Dat postje is momenteel bezet door Peter Bossaerts, die in het uitbundige schrijven volledig met de grond gelijk wordt gemaakt. Vooral de volgende spraakmakende passage springt daarbij in het oog. "Allereerst heeft hij er nooit een geheim van gemaakt dat hij een Club Brugge-fan is en een nauwe band heeft met Bart Verhaeghe. Het wordt tijd voor een onpartijdige figuur als Secretaris-Generaal", aldus Wagner.

Verder verwijt hij Bossaerts nog een gebrekkige kennis van het Frans, een tekort aan voeling met de sport en een wanordelijk financieel beleid, om hem tot slot als een "zwak figuur" neer te zetten. "De conclusie is duidelijk: dhr. Bossaert zit als Secretaris-Generaal van de voetbalbond echt niet op de juiste plaats. Vandaar – omdat het inmiddels zo erg is geworden dat ik het niet meer kan aanzien – dat ik mij kandidaat stel als Secretaris-Generaal van de voetbalbond", besluit Wagner dan ook, om tot slot zijn eigen capaciteiten en neutraal profiel nog eens in de verf te zetten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club pakt uit én vreest, Genk gaat hard’

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld
239

Denkt u dat Wagner een betere CEO dan Bossaert zou zijn?

Meest recent

'Standard tast in buidel: details miljoenentransfer bekend'

Bij Standard is het al een zeer actieve transferzomer geweest. Daarbij wisten de Rouches ook stevig ...

13
13
Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, want de Limburgers zijn volop in de weer met het oog op volgend ...

70
70
'Club Brugge richt pijlen nu ook op Premier League'

De zomermercato van Club Brugge lijkt helemaal losgebarsten te zijn. Lange tijd was de ...

146
146
OH Leuven pakt uit met transfer bij Celtic

Bij OH Leuven willen ze straks beter doen na een ontgoochelend seizoen. Met Timmy Simons werd al een ...

23
23
Hoe het WK ons nog eens ouderwets liet genieten

Het WK gaat zijn laatste dagen in. Er zijn nog vier ploegen die strijden om de wereldtitel. Dit WK ...

28
28
‘Tresoldi-exit dreigt: Club Brugge heeft opvolger al beet’

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van Nicolo Tresoldi, die bijzonder goed in de markt ligt. ...

171
171
Manchester United stelt Tielemans voor, RSCA profiteert

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer naar Manchester United beet. De Engelse club heeft zijn ...

307
307
KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

175
175
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

143
143
AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

AA Gent heeft zopas een heel vreemde transfer afgerond. De Buffalo's hebben een van de grote ...

118
118
'Club Brugge tast diep in buidel: bod van 10 miljoen'

Club Brugge stelde met Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ondertussen al twee nieuwkomers voor, terwijl er ...

354
354
'Arsenal all-in: Tzolis-deal in stroomversnelling'

Voorlopig vertrok enkel Aleksandar Stankovic, al lijkt dat louter stilte voor de storm. Tenslotte ...

302
302
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld

Voor Karel Snoeckx en zijn familie waren het angstaanjagende weken na een zwaar geval van ...

239
239
'Witte rook in Genk: opvolger Hayen geeft jawoord'

Als een donderslag bij heldere hemel vertrok Nicky Hayen plots naar Burnley, waarop KRC Genk in ...

210
210
'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

Terwijl het op inkomend vlak stilaan een versnelling hoger schakelt, draait de geruchtenmolen ook op ...

426
426
Peter Vandenbempt emotioneel diep geraakt door vrouw

Voor het grote publiek is Peter Vandenbempt de vertrouwde stem bij de grootste voetbalmomenten. Maar ...

223
223
Anderlecht pakt uit: Sibierski overtuigt goudhaantje

Op inkomend vlak staat zijn teller intussen al op drie nieuwkomers, maar naar eigen zeggen wil ...

428
428
'Club in nauwe schoentjes: Tresoldi flirt met transfer'

Dat onder meer Joel Ordonez en Christos Tzolis andere oorden zullen opzoeken is geen verrassing, ...

376
376
Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

246
246
Club Brugge legt Belgische jeugdinternational vast

Club Brugge is volop bezig om de selectie op orde te krijgen. Met Yann Sommer werd er alvast een ...

173
173
‘Diego Moreira geeft groen licht voor knaltransfer’

Diego Moreira kende op het WK een sterke invalbeurt tegen Senegal en dat was blijkbaar genoeg om een ...

86
86
Nu al topaankoop Club: “Hij gaat zeker punten pakken”

Club Brugge heeft op de zomermercato ferm uitgepakt. Yann Sommer is de opvolger van Simon Mignolet. ...

338
338
Antwerp op zucht van overname: opvallende details onthuld

Royal Antwerp FC staat volgens journalist Sacha Tavolieri dicht bij een overname. De club zoekt al ...

1349
1349
Leandro Trossard heeft transfer na WK helemaal te pakken

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels. De aanvaller was één van de ...

88
88
Anderlecht gaat verrassende nieuwe samenwerking aan

RSC Anderlecht is volop bezig met volgend seizoen. De voorbereidingen zijn al begonnen en ook achter ...

297
297

Meer sportnieuws