Wagner wil CEO van KBVB worden: "Bossaert is Club Brugge-fan"

door
Wagner wil CEO van KBVB worden:

Dat voormalig bondsprocureur Kris Wagner om geen straffe stoot verlegen zit, is intussen welbekend. De man vergaarde onder andere nationale bekendheid met zijn pleidooien in de zaak rond Ruslan Malinvoskyi en Operatie Propere Handen, maar werd nog niet zo lang geleden op kant geschoven door de voetbalbond. Daar aast hij nu op een sensationele terugkeer. Mét de nodige controverse uiteraard.


In een brief naar de KBVB, onder de publieke aandacht gebracht door La Dernière Heure, doet Wagner een open sollicitatie naar de positie van CEO. Dat postje is momenteel bezet door Peter Bossaerts, die in het uitbundige schrijven volledig met de grond gelijk wordt gemaakt. Vooral de volgende spraakmakende passage springt daarbij in het oog. "Allereerst heeft hij er nooit een geheim van gemaakt dat hij een Club Brugge-fan is en een nauwe band heeft met Bart Verhaeghe. Het wordt tijd voor een onpartijdige figuur als Secretaris-Generaal", aldus Wagner.

Verder verwijt hij Bossaerts nog een gebrekkige kennis van het Frans, een tekort aan voeling met de sport en een wanordelijk financieel beleid, om hem tot slot als een "zwak figuur" neer te zetten. "De conclusie is duidelijk: dhr. Bossaert zit als Secretaris-Generaal van de voetbalbond echt niet op de juiste plaats. Vandaar – omdat het inmiddels zo erg is geworden dat ik het niet meer kan aanzien – dat ik mij kandidaat stel als Secretaris-Generaal van de voetbalbond", besluit Wagner dan ook, om tot slot zijn eigen capaciteiten en neutraal profiel nog eens in de verf te zetten.

LEES OOK: Foute transferkeuze bij Union SG? "Dat zijn ze vergeten"

Denkt u dat Wagner een betere CEO dan Bossaert zou zijn?

Meest recent

Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

164
164
Eerlijke Vanaken geeft verrassende uitleg na VAR-spektakel

Ei zo na zorgde Club voor een nog grotere stunt in de Champions League. De ploeg van Nicky Hayen ...

271
271
Doku schittert weer bij City, De Ketelaere baalt en viert

Het was een avond vol spektakel in de Champions League, met verrassingen, sensatie en drama op ...

43
43
Club laat Barcelona sidderen: VAR verpest totale extase

Club Brugge leverde een weergaloze prestatie af tegen FC Barcelona en bezorgde Jan Breydel een avond ...

258
258
Celine Van Ouytsel onthutst: "Ik ben er ingetrapt"

De Vlaamse showbizzwereld gonst van de geruchten en warme gevoelens: Celine Van Ouytsel en Metejoor ...

48
48
X gaat los op stuntend Club: 'Bedankt Ajax voor altijd!'

Jan Breydel kolkt van enthousiasme: Club Brugge staat halfweg verrassend op voorsprong tegen FC ...

99
99
Smets geeft verklaring voor metamorfose Genkse defensie

KRC Genk kende dit seizoen een zeer moeizame start, zeker in de competitie. De resultaten vielen ...

53
53
Club zorgt voor sensatie: één speler bewijst ieders ongelijk

Club Brugge kreeg twee weken geleden nog een pandoering van Bayern München, maar wil nu wel ...

149
149
Club en Anderlecht aangepakt: "Dan heb je niet goed gewerkt"

De voorbije jaren wisten Club Brugge en Anderlecht heel wat talent op te leiden. Ze lieten echter ...

116
116
Qarabag en Pafos zorgen voor enorme stunts in CL

De eerste twee wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben meteen sensatie ...

50
50
Tragedie net vermeden: bus met Barça-fans in vlammen op

Het Jan Breydelstadion maakt zich op voor een droomaffiche, want om 21u krijgt Club Brugge in de ...

68
68
Straks twee wereldkampioenen in basiself Anderlecht?

Anderlecht beleeft weer een wisselvallig seizoen. Het staat wel nog derde in het klassement, maar ...

167
167
11 namen: Club start met Onyedika, geen Lewandowski

Club Brugge staat om 21u alweer voor een topaffiche in de Champions League. Twee weken geleden kreeg ...

69
69
Fink verbaast met keuze voor belangrijke Europese clash

De resultaten lijken de laatste weken in stijgende lijn te gaan bij KRC Genk. Sinds de verrassende ...

238
238
Het stopt maar niet: Lavia slikt alwéér pijnlijke domper

De weelde lijkt de komende jaren groot te gaan worden op het middenveld bij de Rode Duivels. Er ...

90
90
Saelemaekers spreekt duidelijke taal over toekomst

Vorig seizoen werd voor AC Milan een jaar om snel te vergeten, maar in deze jaargang lijken ze weer ...

45
45
'Anderlecht baalt na drastische beslissing van fans'

Anderlecht leek alweer op de rand van een crisis te staan, maar herpakte zich vorig weekend met een ...

228
228
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

129
129
'Mokerslag Kompany: Real overtuigt sterkhouder Bayern'

Bayern München blijft dit seizoen maar razen. Dinsdag sloot het ook zijn zestiende wedstrijd ...

188
188
Lammens kraakt nu al: heel Engeland ruikt bloed

Na een droomstart voelt Senne Lammens voor het eerst de echte Man United-druk. Een moment tegen ...

373
373
'Antwerp hakt knoop door over ontslag Wils'

Het is dezer dagen volop crisis bij Antwerp, dat al sinds eind augustus geen wedstrijd meer gewonnen ...

488
488
Nu nog Club 1: NXT pakt uit met enorme stunt tegen Barça

Club Brugge droomt stilletjes van een stunt tegen FC Barcelona, straks om 21u in de Champions ...

269
269
'Knaltransfer Ordoñez krijgt vorm: deze club in pole'

Vorige zomer incasseerde Club Brugge nog 80 miljoen euro met de verkoop van spelers en in de komende ...

226
226
Degryse blikt vooruit: ligt hier dé kans voor Club tegen Barça?

Club Brugge speelt vanavond om 21u tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart hoopt op ...

53
53
Duivels én Flames in het nieuw: dit zijn de knappe shirts

De Red Flames komen uit een enorme ontgoocheling nadat ze door Ierland uit de A-divisie van de ...

63
63

Meer sportnieuws