TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

door
TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en in de meeste landen zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zoekt naar versterking en is daarbij uitgekomen bij Francesco Antonucci. De Belg, door Monaco uitgeleend aan Volendam, geniet ook interesse van AZ, Club Brugge, KRC Genk en Club Brugge. Paars-Wit gaat voorlopig géén spits aantrekken en wacht af hoe Landry Dimata terugkeert.


KRC Genk heeft echter nog meer opties, want de club heeft zijn ook ook laten vallen op Bryan Linssen van Vitesse. Standard heeft dan weer Alessandro Ciranni van Moeskroen op de radar. Bij Les Hurlus zien ze mogelijk ook Jean Butez, Benjamin Van Durmen, Deni Hocko en Marko Bakic.

AA Gent zit ook niet stil en haalde Davy Roef gratis weg bij Anderlecht. Het heeft met Jelle Bataille (KV Oostende), Amine Khammas (KRC Genk), Alessandro Ciranni (Moeskroen) en Reggie Cannon (Dallas FC) een aantal potentiële aanwinsten op het oog. Nathan Rodes en Malick Keita zien hun aflopend contract bij Charleroi niet verlengd worden.


BUITENLAND

Zlatan Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij AC Milan en de Zweedse aanvaller traint al weken mee met Hammarby. De kans zou zelfs groot zijn dat hij daar een contract gaat ondertekenen.

Door de huidige crisis zouden er wel eens de nodige ruildeals kunnen komen. FC Barcelona en Juventus werken daar alvast aan. De Oude Dame wil graag Arthur naar Turijn halen en Ivan Rakitic en Arturo Vidal werden ook al genoemd, terwijl Barça graag Miralem Pjanic wil vastleggen. Ook Matteo De Sciglio zou de overstap naar Camp Nou kunnen maken. Nog in Camp Nou: Joan Laporta wil opnieuw voorzitter worden bij Barcelona en hij wil de fans paaien met een terugkeer van Pep Guardiola.


Atlético Madrid en Liverpool denken ook aan een ruildeal. Alex Oxlade-Chamberlain zou de overstap naar Spanje maken, en Thomas Partey die naar Engeland. Al toont ook Arsenal interesse in die laatste. Christian Benteke lijkt ondanks enkele magere jaren Crystal Palace niet te willen verlaten. Club Brugge zag hij niet zitten en de kans is zeer groot dat hij in de zomer niet van club zal wisselen.


In de Serie A is er al veel gezeg en geschreven over transfers bij Internazionale. Zij weten dat Lautaro Martinez graag naar FC Barcelona wil en ze zouden ondertussen bereid zijn om water bij de wijn te doen. Barça zou een bepaald bedrag overschrijven en spelers als Emerson of Nelson Semedo kunnen mogelijk de overstap naar Milaan maken.

Tot slot: Guillaume Gillet is een vrije speler. RC Lens besliste om het aflopend contract van de 36-jarige middenvelder niet open te breken. Gillet moet dus op zoek gaan naar een nieuwe club.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Zal Guardiola terugkeren naar Barça?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

85
85
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

25
25
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

66
66
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

68
68
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

94
94
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

55
55
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

182
182
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

24
24
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

420
420
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

54
54
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

87
87
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

175
175
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

291
291
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

94
94
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

275
275
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

505
505
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

158
158
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

114
114
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

552
552
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

261
261
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

79
79

Meer sportnieuws