TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

door
TRANSFERUURTJE: Strijd tussen Anderlecht, Club & co, Barcelona wil Guardiola

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en in de meeste landen zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zoekt naar versterking en is daarbij uitgekomen bij Francesco Antonucci. De Belg, door Monaco uitgeleend aan Volendam, geniet ook interesse van AZ, Club Brugge, KRC Genk en Club Brugge. Paars-Wit gaat voorlopig géén spits aantrekken en wacht af hoe Landry Dimata terugkeert.


KRC Genk heeft echter nog meer opties, want de club heeft zijn ook ook laten vallen op Bryan Linssen van Vitesse. Standard heeft dan weer Alessandro Ciranni van Moeskroen op de radar. Bij Les Hurlus zien ze mogelijk ook Jean Butez, Benjamin Van Durmen, Deni Hocko en Marko Bakic.

AA Gent zit ook niet stil en haalde Davy Roef gratis weg bij Anderlecht. Het heeft met Jelle Bataille (KV Oostende), Amine Khammas (KRC Genk), Alessandro Ciranni (Moeskroen) en Reggie Cannon (Dallas FC) een aantal potentiële aanwinsten op het oog. Nathan Rodes en Malick Keita zien hun aflopend contract bij Charleroi niet verlengd worden.


BUITENLAND

Zlatan Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij AC Milan en de Zweedse aanvaller traint al weken mee met Hammarby. De kans zou zelfs groot zijn dat hij daar een contract gaat ondertekenen.

Door de huidige crisis zouden er wel eens de nodige ruildeals kunnen komen. FC Barcelona en Juventus werken daar alvast aan. De Oude Dame wil graag Arthur naar Turijn halen en Ivan Rakitic en Arturo Vidal werden ook al genoemd, terwijl Barça graag Miralem Pjanic wil vastleggen. Ook Matteo De Sciglio zou de overstap naar Camp Nou kunnen maken. Nog in Camp Nou: Joan Laporta wil opnieuw voorzitter worden bij Barcelona en hij wil de fans paaien met een terugkeer van Pep Guardiola.


Atlético Madrid en Liverpool denken ook aan een ruildeal. Alex Oxlade-Chamberlain zou de overstap naar Spanje maken, en Thomas Partey die naar Engeland. Al toont ook Arsenal interesse in die laatste. Christian Benteke lijkt ondanks enkele magere jaren Crystal Palace niet te willen verlaten. Club Brugge zag hij niet zitten en de kans is zeer groot dat hij in de zomer niet van club zal wisselen.


In de Serie A is er al veel gezeg en geschreven over transfers bij Internazionale. Zij weten dat Lautaro Martinez graag naar FC Barcelona wil en ze zouden ondertussen bereid zijn om water bij de wijn te doen. Barça zou een bepaald bedrag overschrijven en spelers als Emerson of Nelson Semedo kunnen mogelijk de overstap naar Milaan maken.

Tot slot: Guillaume Gillet is een vrije speler. RC Lens besliste om het aflopend contract van de 36-jarige middenvelder niet open te breken. Gillet moet dus op zoek gaan naar een nieuwe club.

LEES OOK: Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Zal Guardiola terugkeren naar Barça?

Meest recent

Machtswissel Club Brugge: opvolger Hayern nu al bekend?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

17
17
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

93
93
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

57
57
Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

247
247
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

391
391
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

132
132
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

244
244
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

134
134
Club Brugge géén kampioen? Hein stelt scherpe voorwaarde

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

249
249
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

730
730
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

708
708
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

245
245
Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

270
270
'Uitstel van executie: Anderlecht zet Renard op straat'

RSC Anderlecht wist zondag voor het eerst sinds lange tijd nog eens te winnen van Club Brugge. Een ...

538
538
Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Afgelopen weekend werd in de Jupiler Pro League speeldag 14 afgewerkt. Naar goede gewoonte ...

150
150
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

221
221
Boeckx & Degryse maken Club Brugge met de grond gelijk

Een paar dagen na de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge met de billen bloot op het veld van ...

467
467
De Cat reageert: nieuw contract bij Anderlecht?

RSC Anderlecht boekte zondag een fraaie zege tegen Club Brugge, met Nathan De Cat andermaal als ...

489
489
‘Arsenal in shock: Trossard gooit nu nieuwe contractbom’

Trossard duwt achter de schermen een nieuwe contractbom richting het Arsenal-bestuur. En dat amper ...

188
188
Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Anderlecht. Het was een zeer makke prestatie van de ...

308
308
Doku verovert Manchester City: nummer 100 met gouden randje

Jérémy Doku is dé sterspeler van de Rode Duivels. Zeker als Kevin De Bruyne en ...

68
68
Hayen verklaart waar het compleet misliep tegen Anderlecht

Club Brugge bakte er helemaal niks van tegen RSC Anderlecht. Het verloor met 1-0 en dat was meer dan ...

309
309
'Exit Yari Verschaeren: toptransfer krijgt vorm'

Yari Verschaeren lijkt stilaan richting uitgang te worden geduwd. De aanvallende middenvelder komt ...

621
621
Club NXT verrast compleet met komst ex-JPL'er

Club NXT is bezig aan een ronduit dramatisch seizoen in de Challenger Pro League. De Bruggelingen ...

207
207
Anderlecht weldra het PSG van België?

RSC Anderlecht zoekt al jaren naar prijzen. Met Kenneth Bornauw en Michael Verschueren hopen ze ...

623
623

Meer sportnieuws