'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

door
'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

Vrijdag geraakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Nacer Chadli op zijn verlanglijstje heeft gezet. De Rode Duivel zal naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg breien aan zijn huurbeurt aan RSC Anderlecht wegens te duur. Blauw-Zwart heeft op zijn beurt wel voldoende financiële slagkracht om hem definitief over te nemen van AS Monaco.


Toch is van een transfer naar Jan Breydel nog lang geen sprake. Verschillende bronnen meldden vrijdag al dat de interesse niet erg concreet is, er werd nog geen enkel bod uitgebracht. Bovendien zijn er nog enkele struikelblokken. Zijn entourage liet tegenover RTBF immers weten dat Chadli met oog op zijn EK-selectie, mikt op een club waar hij verzekerd is van de nodige speelminuten. Bij Blauw-Zwart zou hij echter terechtkomen in een sterke selectie met heel wat concurrentie. Een basisplaats zou veel minder voor de hand liggen dan bij pakweg Anderlecht.

Daarnaast is het de vraag of Club Brugge bereid is het risico te nemen. Naar verluidt zou Monaco een transfersom van om en bij de 8 miljoen euro verlangen. Blauw-Zwart is in staat zo'n bedrag op te hoesten en kan bovendien ook aan zijn salariseisen voldoen. Maar de vraag is of Chadli zo'n investering wel waard is. Gezien hij straks alweer 31 jaar wordt, zal het quasi onmogelijk worden om hem straks nog met een meerwaarde te verkopen. Bovendien bleek ook bij Anderlecht dat hij bijzonder blessuregevoelig blijft, wat Mannaert en co ongetwijfeld twee keer zal doen nadenken alvorens de geldbuidel open te trekken.

LEES OOK: Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Is Chadli zo'n investering waard?

Meest recent

Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

0
0
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

51
51
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

24
24
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

90
90
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

86
86
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

113
113
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

82
82
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

265
265
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

266
266
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

646
646
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

58
58
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

155
155
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

118
118
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

306
306
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

430
430
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

185
185
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

174
174
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

116
116
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

312
312
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

844
844
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21

Meer sportnieuws