'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

door
'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

Vrijdag geraakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Nacer Chadli op zijn verlanglijstje heeft gezet. De Rode Duivel zal naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg breien aan zijn huurbeurt aan RSC Anderlecht wegens te duur. Blauw-Zwart heeft op zijn beurt wel voldoende financiële slagkracht om hem definitief over te nemen van AS Monaco.


Toch is van een transfer naar Jan Breydel nog lang geen sprake. Verschillende bronnen meldden vrijdag al dat de interesse niet erg concreet is, er werd nog geen enkel bod uitgebracht. Bovendien zijn er nog enkele struikelblokken. Zijn entourage liet tegenover RTBF immers weten dat Chadli met oog op zijn EK-selectie, mikt op een club waar hij verzekerd is van de nodige speelminuten. Bij Blauw-Zwart zou hij echter terechtkomen in een sterke selectie met heel wat concurrentie. Een basisplaats zou veel minder voor de hand liggen dan bij pakweg Anderlecht.

Daarnaast is het de vraag of Club Brugge bereid is het risico te nemen. Naar verluidt zou Monaco een transfersom van om en bij de 8 miljoen euro verlangen. Blauw-Zwart is in staat zo'n bedrag op te hoesten en kan bovendien ook aan zijn salariseisen voldoen. Maar de vraag is of Chadli zo'n investering wel waard is. Gezien hij straks alweer 31 jaar wordt, zal het quasi onmogelijk worden om hem straks nog met een meerwaarde te verkopen. Bovendien bleek ook bij Anderlecht dat hij bijzonder blessuregevoelig blijft, wat Mannaert en co ongetwijfeld twee keer zal doen nadenken alvorens de geldbuidel open te trekken.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Is Chadli zo'n investering waard?

Meest recent

KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

3
3
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

39
39
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

71
71
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

324
324
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

113
113
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

289
289
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

84
84
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

157
157
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

191
191
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

223
223
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1163
1163
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

341
341
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

339
339
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94

Meer sportnieuws