'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

door
'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

Vrijdag geraakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Nacer Chadli op zijn verlanglijstje heeft gezet. De Rode Duivel zal naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg breien aan zijn huurbeurt aan RSC Anderlecht wegens te duur. Blauw-Zwart heeft op zijn beurt wel voldoende financiële slagkracht om hem definitief over te nemen van AS Monaco.


Toch is van een transfer naar Jan Breydel nog lang geen sprake. Verschillende bronnen meldden vrijdag al dat de interesse niet erg concreet is, er werd nog geen enkel bod uitgebracht. Bovendien zijn er nog enkele struikelblokken. Zijn entourage liet tegenover RTBF immers weten dat Chadli met oog op zijn EK-selectie, mikt op een club waar hij verzekerd is van de nodige speelminuten. Bij Blauw-Zwart zou hij echter terechtkomen in een sterke selectie met heel wat concurrentie. Een basisplaats zou veel minder voor de hand liggen dan bij pakweg Anderlecht.

Daarnaast is het de vraag of Club Brugge bereid is het risico te nemen. Naar verluidt zou Monaco een transfersom van om en bij de 8 miljoen euro verlangen. Blauw-Zwart is in staat zo'n bedrag op te hoesten en kan bovendien ook aan zijn salariseisen voldoen. Maar de vraag is of Chadli zo'n investering wel waard is. Gezien hij straks alweer 31 jaar wordt, zal het quasi onmogelijk worden om hem straks nog met een meerwaarde te verkopen. Bovendien bleek ook bij Anderlecht dat hij bijzonder blessuregevoelig blijft, wat Mannaert en co ongetwijfeld twee keer zal doen nadenken alvorens de geldbuidel open te trekken.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Is Chadli zo'n investering waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

101
101
'Ramp voor Rode Duivels: steunpilaar out voor WK?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

35
35
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

89
89
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

227
227
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

165
165
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

77
77
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

22
22
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

186
186
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

232
232
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

55
55
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

394
394
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

334
334
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

234
234
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

37
37
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

141
141
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

45
45
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

167
167
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

82
82
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

362
362
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

93
93
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

100
100
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

182
182
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

419
419
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

278
278

Meer sportnieuws