'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

door
'Chadli naar Club Brugge: twee grote struikelblokken'

Vrijdag geraakte bekend dat Club Brugge niemand minder dan Nacer Chadli op zijn verlanglijstje heeft gezet. De Rode Duivel zal naar alle waarschijnlijkheid geen vervolg breien aan zijn huurbeurt aan RSC Anderlecht wegens te duur. Blauw-Zwart heeft op zijn beurt wel voldoende financiële slagkracht om hem definitief over te nemen van AS Monaco.


Toch is van een transfer naar Jan Breydel nog lang geen sprake. Verschillende bronnen meldden vrijdag al dat de interesse niet erg concreet is, er werd nog geen enkel bod uitgebracht. Bovendien zijn er nog enkele struikelblokken. Zijn entourage liet tegenover RTBF immers weten dat Chadli met oog op zijn EK-selectie, mikt op een club waar hij verzekerd is van de nodige speelminuten. Bij Blauw-Zwart zou hij echter terechtkomen in een sterke selectie met heel wat concurrentie. Een basisplaats zou veel minder voor de hand liggen dan bij pakweg Anderlecht.

Daarnaast is het de vraag of Club Brugge bereid is het risico te nemen. Naar verluidt zou Monaco een transfersom van om en bij de 8 miljoen euro verlangen. Blauw-Zwart is in staat zo'n bedrag op te hoesten en kan bovendien ook aan zijn salariseisen voldoen. Maar de vraag is of Chadli zo'n investering wel waard is. Gezien hij straks alweer 31 jaar wordt, zal het quasi onmogelijk worden om hem straks nog met een meerwaarde te verkopen. Bovendien bleek ook bij Anderlecht dat hij bijzonder blessuregevoelig blijft, wat Mannaert en co ongetwijfeld twee keer zal doen nadenken alvorens de geldbuidel open te trekken.

LEES OOK: 'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Is Chadli zo'n investering waard?

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

45
45
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

53
53
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

34
34
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

65
65
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

104
104
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

190
190
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

347
347
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

174
174
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

268
268
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

742
742
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

372
372
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

362
362
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

165
165
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

78
78
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

226
226
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

447
447
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

343
343
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

166
166
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

125
125
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

264
264
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

379
379
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

86
86
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

655
655
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

475
475

Meer sportnieuws