TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Didier Lamkel Zé bleek dit seizoen bij Antwerp regelmatig een probleemgeval te zijn en de Great Old is dan ook niet gekant tegen een vertrek van de aanvaller. Hij geniet alvast interesse uit het buitenland, want Stade Rennes, Bordeaux en FC Porto zien zijn komst wel zitten. Een concreet bod is er wel nog niet binnengelopen.



Club Brugge wist deze week de 15-jarige Kyrian Sabbe aan zich te binden en daarmee heeft het een zeer goede zaak gedaan. De jonge rechtsachter had immers ook een aanbieding van Ajax op zak, maar koos dus voor een langer verblijf bij Blauw-Zwart.

Vadis Odjidja streek in de zomer van 2018 neer bij AA Gent. De middenvelder had de bedoeling zich bij de Buffalo's weer in de kijker te spelen en zo weer een stap hogerop te kunnen zetten. Maar Odjidja heeft het nu zo naar zijn zin in de Ghelamco Arena dat hij dat plan heeft laten varen. Een transfer is dus niet meer aan de orde.



Anderlecht haalde met Ilias Takidine al zijn eerste zomeraanwinst weg bij KRC Genk en Paars-Wit zou op nog een jong talent van de Limburgers azen. Ook Tobe Leysen zou in beeld zijn bij RSCA, waar hij derde doelman kan worden. Ook Genk wil van de 18-jarige zijn derde keeper maken, maar Leysen heeft wel nog maar een contract tot 2021. Ook Bart Verbruggen wordt genoemd, maar de makelaar van de Nederlander zegt van niets te weten.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een tweede doelman en voor die post duikt de naam van Ivan Lucic op. De 25-jarige Oostenrijker kwam in het verleden nog uit voor Bayern München, maar dit seizoen stond hij onder de lat bij Austria Wenen. Daar loopt zijn contract af en dus is Lucic gratis op te halen.



Een spits zoeken ze in Brussel ook nog. Daarvoor zou Martin Minchev, een 19-jarige Bulgaar van Cherno More op de verlanglijst staan. Hij zou 1,7 miljoen euro moeten kosten en zou ook nog belangstelling genieten van Torino, Celtic en CSKA Sofia

Paars-Wit zal ook nog een pak uitgaande transfers doen. Het wil maar liefst 12 miljoen euro aan jaarlonen lozen. Andy Najar, Samir Nasri en Frank Boeckx zien hun aflopende contracten niet verlengd worden. Verder wil de club ook Adrien Trebel, Pieter Gerkens, Ognjen Vranjes, Kenny Saief, Antonio Milic, Isaac Kiese Thelin, Knowledge Musona, James Lawrence en Bubacarr Sanneh nog definitief van de hand doen.



Standard heeft geld nodig en daarvoor wil het de nodige spelers van de hand doen. Het contract van Luis Pedro Cavanda werd ontbonden, maar daarna wil het ook enkele sterkhouders verzilveren. De club zou alvast leuren met Selim Amallah, Samuel Bastien en Zinho Vanheusden om de nodige miljoenen in het laatje te brengen.

BUITENLAND

Dries Mertens vierde woensdag zijn 33ste verjaardag, maar weet nog steeds niet waar hij volgend seizoen zal spelen. Napoli heeft nog steeds een contract voor twee jaar klaarliggen voor de Rode Duivel, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis zou wel snel een antwoord willen van de aanvaller. Ook Chelsea blijft naar Mertens lonken.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Moet Antwerp Lamkel Zé proberen te verkopen?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

5
5
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

6
6
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

16
16
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

105
105
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

41
41
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

166
166
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

63
63
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

130
130
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

115
115
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

210
210
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

479
479
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

110
110
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

227
227
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

186
186
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

89
89
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

308
308
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

276
276
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

319
319
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

237
237
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

247
247
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

882
882
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

279
279

Meer sportnieuws