TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Didier Lamkel Zé bleek dit seizoen bij Antwerp regelmatig een probleemgeval te zijn en de Great Old is dan ook niet gekant tegen een vertrek van de aanvaller. Hij geniet alvast interesse uit het buitenland, want Stade Rennes, Bordeaux en FC Porto zien zijn komst wel zitten. Een concreet bod is er wel nog niet binnengelopen.



Club Brugge wist deze week de 15-jarige Kyrian Sabbe aan zich te binden en daarmee heeft het een zeer goede zaak gedaan. De jonge rechtsachter had immers ook een aanbieding van Ajax op zak, maar koos dus voor een langer verblijf bij Blauw-Zwart.

Vadis Odjidja streek in de zomer van 2018 neer bij AA Gent. De middenvelder had de bedoeling zich bij de Buffalo's weer in de kijker te spelen en zo weer een stap hogerop te kunnen zetten. Maar Odjidja heeft het nu zo naar zijn zin in de Ghelamco Arena dat hij dat plan heeft laten varen. Een transfer is dus niet meer aan de orde.



Anderlecht haalde met Ilias Takidine al zijn eerste zomeraanwinst weg bij KRC Genk en Paars-Wit zou op nog een jong talent van de Limburgers azen. Ook Tobe Leysen zou in beeld zijn bij RSCA, waar hij derde doelman kan worden. Ook Genk wil van de 18-jarige zijn derde keeper maken, maar Leysen heeft wel nog maar een contract tot 2021. Ook Bart Verbruggen wordt genoemd, maar de makelaar van de Nederlander zegt van niets te weten.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een tweede doelman en voor die post duikt de naam van Ivan Lucic op. De 25-jarige Oostenrijker kwam in het verleden nog uit voor Bayern München, maar dit seizoen stond hij onder de lat bij Austria Wenen. Daar loopt zijn contract af en dus is Lucic gratis op te halen.



Een spits zoeken ze in Brussel ook nog. Daarvoor zou Martin Minchev, een 19-jarige Bulgaar van Cherno More op de verlanglijst staan. Hij zou 1,7 miljoen euro moeten kosten en zou ook nog belangstelling genieten van Torino, Celtic en CSKA Sofia

Paars-Wit zal ook nog een pak uitgaande transfers doen. Het wil maar liefst 12 miljoen euro aan jaarlonen lozen. Andy Najar, Samir Nasri en Frank Boeckx zien hun aflopende contracten niet verlengd worden. Verder wil de club ook Adrien Trebel, Pieter Gerkens, Ognjen Vranjes, Kenny Saief, Antonio Milic, Isaac Kiese Thelin, Knowledge Musona, James Lawrence en Bubacarr Sanneh nog definitief van de hand doen.



Standard heeft geld nodig en daarvoor wil het de nodige spelers van de hand doen. Het contract van Luis Pedro Cavanda werd ontbonden, maar daarna wil het ook enkele sterkhouders verzilveren. De club zou alvast leuren met Selim Amallah, Samuel Bastien en Zinho Vanheusden om de nodige miljoenen in het laatje te brengen.

BUITENLAND

Dries Mertens vierde woensdag zijn 33ste verjaardag, maar weet nog steeds niet waar hij volgend seizoen zal spelen. Napoli heeft nog steeds een contract voor twee jaar klaarliggen voor de Rode Duivel, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis zou wel snel een antwoord willen van de aanvaller. Ook Chelsea blijft naar Mertens lonken.

LEES OOK: Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Moet Antwerp Lamkel Zé proberen te verkopen?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

160
160
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

27
27
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

19
19
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

176
176
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

114
114
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

104
104
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

329
329
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

474
474
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

37
37
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

299
299
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

114
114
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1113
1113
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

48
48
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

107
107
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

184
184
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

37
37
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

198
198
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

136
136
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

260
260
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

206
206
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

83
83
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

305
305
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

378
378
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

33
33

Meer sportnieuws