TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Didier Lamkel Zé bleek dit seizoen bij Antwerp regelmatig een probleemgeval te zijn en de Great Old is dan ook niet gekant tegen een vertrek van de aanvaller. Hij geniet alvast interesse uit het buitenland, want Stade Rennes, Bordeaux en FC Porto zien zijn komst wel zitten. Een concreet bod is er wel nog niet binnengelopen.



Club Brugge wist deze week de 15-jarige Kyrian Sabbe aan zich te binden en daarmee heeft het een zeer goede zaak gedaan. De jonge rechtsachter had immers ook een aanbieding van Ajax op zak, maar koos dus voor een langer verblijf bij Blauw-Zwart.

Vadis Odjidja streek in de zomer van 2018 neer bij AA Gent. De middenvelder had de bedoeling zich bij de Buffalo's weer in de kijker te spelen en zo weer een stap hogerop te kunnen zetten. Maar Odjidja heeft het nu zo naar zijn zin in de Ghelamco Arena dat hij dat plan heeft laten varen. Een transfer is dus niet meer aan de orde.



Anderlecht haalde met Ilias Takidine al zijn eerste zomeraanwinst weg bij KRC Genk en Paars-Wit zou op nog een jong talent van de Limburgers azen. Ook Tobe Leysen zou in beeld zijn bij RSCA, waar hij derde doelman kan worden. Ook Genk wil van de 18-jarige zijn derde keeper maken, maar Leysen heeft wel nog maar een contract tot 2021. Ook Bart Verbruggen wordt genoemd, maar de makelaar van de Nederlander zegt van niets te weten.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een tweede doelman en voor die post duikt de naam van Ivan Lucic op. De 25-jarige Oostenrijker kwam in het verleden nog uit voor Bayern München, maar dit seizoen stond hij onder de lat bij Austria Wenen. Daar loopt zijn contract af en dus is Lucic gratis op te halen.



Een spits zoeken ze in Brussel ook nog. Daarvoor zou Martin Minchev, een 19-jarige Bulgaar van Cherno More op de verlanglijst staan. Hij zou 1,7 miljoen euro moeten kosten en zou ook nog belangstelling genieten van Torino, Celtic en CSKA Sofia

Paars-Wit zal ook nog een pak uitgaande transfers doen. Het wil maar liefst 12 miljoen euro aan jaarlonen lozen. Andy Najar, Samir Nasri en Frank Boeckx zien hun aflopende contracten niet verlengd worden. Verder wil de club ook Adrien Trebel, Pieter Gerkens, Ognjen Vranjes, Kenny Saief, Antonio Milic, Isaac Kiese Thelin, Knowledge Musona, James Lawrence en Bubacarr Sanneh nog definitief van de hand doen.



Standard heeft geld nodig en daarvoor wil het de nodige spelers van de hand doen. Het contract van Luis Pedro Cavanda werd ontbonden, maar daarna wil het ook enkele sterkhouders verzilveren. De club zou alvast leuren met Selim Amallah, Samuel Bastien en Zinho Vanheusden om de nodige miljoenen in het laatje te brengen.

BUITENLAND

Dries Mertens vierde woensdag zijn 33ste verjaardag, maar weet nog steeds niet waar hij volgend seizoen zal spelen. Napoli heeft nog steeds een contract voor twee jaar klaarliggen voor de Rode Duivel, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis zou wel snel een antwoord willen van de aanvaller. Ook Chelsea blijft naar Mertens lonken.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Moet Antwerp Lamkel Zé proberen te verkopen?

Meest recent

Comeback bij Anderlecht: extra joker voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

1
1
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

114
114
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

256
256
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

34
34
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

112
112
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

419
419
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

171
171
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

347
347
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

107
107
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

39
39
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

114
114
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

213
213
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

156
156
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

501
501
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

174
174
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

307
307
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

460
460
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

267
267
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

122
122
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

140
140

Meer sportnieuws