TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Didier Lamkel Zé bleek dit seizoen bij Antwerp regelmatig een probleemgeval te zijn en de Great Old is dan ook niet gekant tegen een vertrek van de aanvaller. Hij geniet alvast interesse uit het buitenland, want Stade Rennes, Bordeaux en FC Porto zien zijn komst wel zitten. Een concreet bod is er wel nog niet binnengelopen.



Club Brugge wist deze week de 15-jarige Kyrian Sabbe aan zich te binden en daarmee heeft het een zeer goede zaak gedaan. De jonge rechtsachter had immers ook een aanbieding van Ajax op zak, maar koos dus voor een langer verblijf bij Blauw-Zwart.

Vadis Odjidja streek in de zomer van 2018 neer bij AA Gent. De middenvelder had de bedoeling zich bij de Buffalo's weer in de kijker te spelen en zo weer een stap hogerop te kunnen zetten. Maar Odjidja heeft het nu zo naar zijn zin in de Ghelamco Arena dat hij dat plan heeft laten varen. Een transfer is dus niet meer aan de orde.



Anderlecht haalde met Ilias Takidine al zijn eerste zomeraanwinst weg bij KRC Genk en Paars-Wit zou op nog een jong talent van de Limburgers azen. Ook Tobe Leysen zou in beeld zijn bij RSCA, waar hij derde doelman kan worden. Ook Genk wil van de 18-jarige zijn derde keeper maken, maar Leysen heeft wel nog maar een contract tot 2021. Ook Bart Verbruggen wordt genoemd, maar de makelaar van de Nederlander zegt van niets te weten.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een tweede doelman en voor die post duikt de naam van Ivan Lucic op. De 25-jarige Oostenrijker kwam in het verleden nog uit voor Bayern München, maar dit seizoen stond hij onder de lat bij Austria Wenen. Daar loopt zijn contract af en dus is Lucic gratis op te halen.



Een spits zoeken ze in Brussel ook nog. Daarvoor zou Martin Minchev, een 19-jarige Bulgaar van Cherno More op de verlanglijst staan. Hij zou 1,7 miljoen euro moeten kosten en zou ook nog belangstelling genieten van Torino, Celtic en CSKA Sofia

Paars-Wit zal ook nog een pak uitgaande transfers doen. Het wil maar liefst 12 miljoen euro aan jaarlonen lozen. Andy Najar, Samir Nasri en Frank Boeckx zien hun aflopende contracten niet verlengd worden. Verder wil de club ook Adrien Trebel, Pieter Gerkens, Ognjen Vranjes, Kenny Saief, Antonio Milic, Isaac Kiese Thelin, Knowledge Musona, James Lawrence en Bubacarr Sanneh nog definitief van de hand doen.



Standard heeft geld nodig en daarvoor wil het de nodige spelers van de hand doen. Het contract van Luis Pedro Cavanda werd ontbonden, maar daarna wil het ook enkele sterkhouders verzilveren. De club zou alvast leuren met Selim Amallah, Samuel Bastien en Zinho Vanheusden om de nodige miljoenen in het laatje te brengen.

BUITENLAND

Dries Mertens vierde woensdag zijn 33ste verjaardag, maar weet nog steeds niet waar hij volgend seizoen zal spelen. Napoli heeft nog steeds een contract voor twee jaar klaarliggen voor de Rode Duivel, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis zou wel snel een antwoord willen van de aanvaller. Ook Chelsea blijft naar Mertens lonken.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Moet Antwerp Lamkel Zé proberen te verkopen?

Meest recent

Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

239
239
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

211
211
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

391
391
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

138
138
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

313
313
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

753
753
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

363
363
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

424
424
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

77
77
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

49
49
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

319
319
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

112
112
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

96
96
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

20
20
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

86
86
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

459
459
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

61
61
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

935
935
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

126
126
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

442
442
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

209
209
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

761
761
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

65
65

Meer sportnieuws