TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Lamkel Zé, Club troeft Ajax af'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot half mei en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Didier Lamkel Zé bleek dit seizoen bij Antwerp regelmatig een probleemgeval te zijn en de Great Old is dan ook niet gekant tegen een vertrek van de aanvaller. Hij geniet alvast interesse uit het buitenland, want Stade Rennes, Bordeaux en FC Porto zien zijn komst wel zitten. Een concreet bod is er wel nog niet binnengelopen.



Club Brugge wist deze week de 15-jarige Kyrian Sabbe aan zich te binden en daarmee heeft het een zeer goede zaak gedaan. De jonge rechtsachter had immers ook een aanbieding van Ajax op zak, maar koos dus voor een langer verblijf bij Blauw-Zwart.

Vadis Odjidja streek in de zomer van 2018 neer bij AA Gent. De middenvelder had de bedoeling zich bij de Buffalo's weer in de kijker te spelen en zo weer een stap hogerop te kunnen zetten. Maar Odjidja heeft het nu zo naar zijn zin in de Ghelamco Arena dat hij dat plan heeft laten varen. Een transfer is dus niet meer aan de orde.



Anderlecht haalde met Ilias Takidine al zijn eerste zomeraanwinst weg bij KRC Genk en Paars-Wit zou op nog een jong talent van de Limburgers azen. Ook Tobe Leysen zou in beeld zijn bij RSCA, waar hij derde doelman kan worden. Ook Genk wil van de 18-jarige zijn derde keeper maken, maar Leysen heeft wel nog maar een contract tot 2021. Ook Bart Verbruggen wordt genoemd, maar de makelaar van de Nederlander zegt van niets te weten.

Anderlecht is ook nog op zoek naar een tweede doelman en voor die post duikt de naam van Ivan Lucic op. De 25-jarige Oostenrijker kwam in het verleden nog uit voor Bayern München, maar dit seizoen stond hij onder de lat bij Austria Wenen. Daar loopt zijn contract af en dus is Lucic gratis op te halen.



Een spits zoeken ze in Brussel ook nog. Daarvoor zou Martin Minchev, een 19-jarige Bulgaar van Cherno More op de verlanglijst staan. Hij zou 1,7 miljoen euro moeten kosten en zou ook nog belangstelling genieten van Torino, Celtic en CSKA Sofia

Paars-Wit zal ook nog een pak uitgaande transfers doen. Het wil maar liefst 12 miljoen euro aan jaarlonen lozen. Andy Najar, Samir Nasri en Frank Boeckx zien hun aflopende contracten niet verlengd worden. Verder wil de club ook Adrien Trebel, Pieter Gerkens, Ognjen Vranjes, Kenny Saief, Antonio Milic, Isaac Kiese Thelin, Knowledge Musona, James Lawrence en Bubacarr Sanneh nog definitief van de hand doen.



Standard heeft geld nodig en daarvoor wil het de nodige spelers van de hand doen. Het contract van Luis Pedro Cavanda werd ontbonden, maar daarna wil het ook enkele sterkhouders verzilveren. De club zou alvast leuren met Selim Amallah, Samuel Bastien en Zinho Vanheusden om de nodige miljoenen in het laatje te brengen.

BUITENLAND

Dries Mertens vierde woensdag zijn 33ste verjaardag, maar weet nog steeds niet waar hij volgend seizoen zal spelen. Napoli heeft nog steeds een contract voor twee jaar klaarliggen voor de Rode Duivel, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis zou wel snel een antwoord willen van de aanvaller. Ook Chelsea blijft naar Mertens lonken.

LEES OOK: 'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Moet Antwerp Lamkel Zé proberen te verkopen?

Meest recent

"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

88
88
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

64
64
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

57
57
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

170
170
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

146
146
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

284
284
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

201
201
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

406
406
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

367
367
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

46
46
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

60
60
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

275
275
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

111
111
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

422
422
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

214
214
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

239
239
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1039
1039
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

459
459
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

418
418
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

196
196
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

182
182
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

351
351
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

285
285
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102

Meer sportnieuws