Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

door
Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

Kevin De Bruyne besloot tijdens de lockdown-periode in Manchester te blijven met zijn gezin, maar dit weekend maakte hij wel tijd vrij voor de Belgische pers. Zo had hij zaterdag een uitgebreid video-gesprek met Het Laatste Nieuws. Daarin zette hij onder meer de deur open voor een vertrek bij City indien de club Europees geschorst wordt.

KDB nuanceerde zijn woorden wel en stelde dat een transfer pas aan de orde is indien Man City effectief voor twee seizoenen wordt uitgesloten. De club heeft momenteel echter een beroepsprocedure lopen tegen die sanctie van de UEFA en heeft goede hoop op een positieve uitspraak. Maar desondanks werden de transfer-uitspraken van de Rode Duivel gretig overgenomen. Zo siert De Bruyne een pak covers op de Europese voetbalwebsites en andere sportmedia.

"De Bye-ne", kopt men bijvoorbeeld bij het Engelse The Sun. "Dubbele onzekere tijden voor De Bruyne", verwijst men bij het Nederlandse Voetbal International naar de coronacrisis én de mogelijke sanctie van City. Het Spaanse SPORT zet de transferuitspraak van De Bruyne zelf centraal op zijn website.

Volgens de Catalaanse sportkrant zijn er wel maar zes ploegen die momenteel in staat zijn om een transfer van de spelmaker af te ronden: Juventus, Bayern München, FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool en Manchester United. Die twee laatste clubs, rechtstreekse concurrenten van City, lijken echter op voorhand uitgesloten.

UPDATE 05/05

Afgelopen weekend sierde Kevin De Bruyne verschillende coverpagina’s met geruchten over een mogelijke transfer. Manchester City zal er uiteraard alles aan doen om zijn sterspeler te behouden, en zou dan ook al werk maken van een contractverlenging. Maar gezien de Europese sanctie die hun boven het hoofd hangt, valt een transfer toch niet uit te sluiten.

Dat denkt alvast Mundo Deportivo. Het Spaanse medium stelt dan ook dat Real Madrid De Bruyne en zijn situatie dan ook nauwlettend in de gaten houdt. KDB zou in Bernabeu de vervanger kunnen worden van Luka Modric. En MD ziet alvast een groot voordeel voor Real Madrid. De aanwezigheid van Courtois en Hazard zien zij namelijk als een belangrijke factor in een mogelijke beslissing van De Bruyne, die hem dan zouden moeten overtuigen om voor De Koninklijke te kiezen.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Acht u een transfer mogelijk?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

76
76
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

61
61
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

210
210
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

44
44
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

128
128
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

47
47
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

314
314
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

134
134
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

55
55
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

33
33
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

62
62
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

144
144
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

97
97
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

54
54
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

242
242
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

99
99
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

73
73
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

244
244
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

156
156
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

987
987
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

248
248
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

518
518
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

567
567
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

405
405
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

127
127

Meer sportnieuws