Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

door
Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

Kevin De Bruyne besloot tijdens de lockdown-periode in Manchester te blijven met zijn gezin, maar dit weekend maakte hij wel tijd vrij voor de Belgische pers. Zo had hij zaterdag een uitgebreid video-gesprek met Het Laatste Nieuws. Daarin zette hij onder meer de deur open voor een vertrek bij City indien de club Europees geschorst wordt.

KDB nuanceerde zijn woorden wel en stelde dat een transfer pas aan de orde is indien Man City effectief voor twee seizoenen wordt uitgesloten. De club heeft momenteel echter een beroepsprocedure lopen tegen die sanctie van de UEFA en heeft goede hoop op een positieve uitspraak. Maar desondanks werden de transfer-uitspraken van de Rode Duivel gretig overgenomen. Zo siert De Bruyne een pak covers op de Europese voetbalwebsites en andere sportmedia.

"De Bye-ne", kopt men bijvoorbeeld bij het Engelse The Sun. "Dubbele onzekere tijden voor De Bruyne", verwijst men bij het Nederlandse Voetbal International naar de coronacrisis én de mogelijke sanctie van City. Het Spaanse SPORT zet de transferuitspraak van De Bruyne zelf centraal op zijn website.

Volgens de Catalaanse sportkrant zijn er wel maar zes ploegen die momenteel in staat zijn om een transfer van de spelmaker af te ronden: Juventus, Bayern München, FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool en Manchester United. Die twee laatste clubs, rechtstreekse concurrenten van City, lijken echter op voorhand uitgesloten.

UPDATE 05/05

Afgelopen weekend sierde Kevin De Bruyne verschillende coverpagina’s met geruchten over een mogelijke transfer. Manchester City zal er uiteraard alles aan doen om zijn sterspeler te behouden, en zou dan ook al werk maken van een contractverlenging. Maar gezien de Europese sanctie die hun boven het hoofd hangt, valt een transfer toch niet uit te sluiten.

Dat denkt alvast Mundo Deportivo. Het Spaanse medium stelt dan ook dat Real Madrid De Bruyne en zijn situatie dan ook nauwlettend in de gaten houdt. KDB zou in Bernabeu de vervanger kunnen worden van Luka Modric. En MD ziet alvast een groot voordeel voor Real Madrid. De aanwezigheid van Courtois en Hazard zien zij namelijk als een belangrijke factor in een mogelijke beslissing van De Bruyne, die hem dan zouden moeten overtuigen om voor De Koninklijke te kiezen.

LEES OOK: Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Acht u een transfer mogelijk?

Meest recent

Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

1
1
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

70
70
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

21
21
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

37
37
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

14
14
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

98
98
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

143
143
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

30
30
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

98
98
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

67
67
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

155
155
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

68
68
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

89
89
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

100
100
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

149
149
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

28
28
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

144
144
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

159
159
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

131
131
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

210
210
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

118
118
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

150
150
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

230
230

Meer sportnieuws