Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

2021 stemmen
Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

Kevin De Bruyne besloot tijdens de lockdown-periode in Manchester te blijven met zijn gezin, maar dit weekend maakte hij wel tijd vrij voor de Belgische pers. Zo had hij zaterdag een uitgebreid video-gesprek met Het Laatste Nieuws. Daarin zette hij onder meer de deur open voor een vertrek bij City indien de club Europees geschorst wordt.

KDB nuanceerde zijn woorden wel en stelde dat een transfer pas aan de orde is indien Man City effectief voor twee seizoenen wordt uitgesloten. De club heeft momenteel echter een beroepsprocedure lopen tegen die sanctie van de UEFA en heeft goede hoop op een positieve uitspraak. Maar desondanks werden de transfer-uitspraken van de Rode Duivel gretig overgenomen. Zo siert De Bruyne een pak covers op de Europese voetbalwebsites en andere sportmedia.

"De Bye-ne", kopt men bijvoorbeeld bij het Engelse The Sun. "Dubbele onzekere tijden voor De Bruyne", verwijst men bij het Nederlandse Voetbal International naar de coronacrisis én de mogelijke sanctie van City. Het Spaanse SPORT zet de transferuitspraak van De Bruyne zelf centraal op zijn website.

Volgens de Catalaanse sportkrant zijn er wel maar zes ploegen die momenteel in staat zijn om een transfer van de spelmaker af te ronden: Juventus, Bayern München, FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool en Manchester United. Die twee laatste clubs, rechtstreekse concurrenten van City, lijken echter op voorhand uitgesloten.

UPDATE 05/05

Afgelopen weekend sierde Kevin De Bruyne verschillende coverpagina’s met geruchten over een mogelijke transfer. Manchester City zal er uiteraard alles aan doen om zijn sterspeler te behouden, en zou dan ook al werk maken van een contractverlenging. Maar gezien de Europese sanctie die hun boven het hoofd hangt, valt een transfer toch niet uit te sluiten.

Dat denkt alvast Mundo Deportivo. Het Spaanse medium stelt dan ook dat Real Madrid De Bruyne en zijn situatie dan ook nauwlettend in de gaten houdt. KDB zou in Bernabeu de vervanger kunnen worden van Luka Modric. En MD ziet alvast een groot voordeel voor Real Madrid. De aanwezigheid van Courtois en Hazard zien zij namelijk als een belangrijke factor in een mogelijke beslissing van De Bruyne, die hem dan zouden moeten overtuigen om voor De Koninklijke te kiezen.

LEES OOK: België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

🚀

Acht u een transfer mogelijk?

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

53
53
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

91
91
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

239
239
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

202
202
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

408
408
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

242
242
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

111
111
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

133
133
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

350
350
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

490
490
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

296
296
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

130
130
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

390
390
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

52
52
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

461
461
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

125
125
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

318
318
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

100
100
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

222
222
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws