Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

door stemmen
Geruchten zwellen aan: De Bruyne op agenda van grootmacht

Kevin De Bruyne besloot tijdens de lockdown-periode in Manchester te blijven met zijn gezin, maar dit weekend maakte hij wel tijd vrij voor de Belgische pers. Zo had hij zaterdag een uitgebreid video-gesprek met Het Laatste Nieuws. Daarin zette hij onder meer de deur open voor een vertrek bij City indien de club Europees geschorst wordt.

KDB nuanceerde zijn woorden wel en stelde dat een transfer pas aan de orde is indien Man City effectief voor twee seizoenen wordt uitgesloten. De club heeft momenteel echter een beroepsprocedure lopen tegen die sanctie van de UEFA en heeft goede hoop op een positieve uitspraak. Maar desondanks werden de transfer-uitspraken van de Rode Duivel gretig overgenomen. Zo siert De Bruyne een pak covers op de Europese voetbalwebsites en andere sportmedia.

"De Bye-ne", kopt men bijvoorbeeld bij het Engelse The Sun. "Dubbele onzekere tijden voor De Bruyne", verwijst men bij het Nederlandse Voetbal International naar de coronacrisis én de mogelijke sanctie van City. Het Spaanse SPORT zet de transferuitspraak van De Bruyne zelf centraal op zijn website.

Volgens de Catalaanse sportkrant zijn er wel maar zes ploegen die momenteel in staat zijn om een transfer van de spelmaker af te ronden: Juventus, Bayern München, FC Barcelona, Real Madrid, Liverpool en Manchester United. Die twee laatste clubs, rechtstreekse concurrenten van City, lijken echter op voorhand uitgesloten.

UPDATE 05/05

Afgelopen weekend sierde Kevin De Bruyne verschillende coverpagina’s met geruchten over een mogelijke transfer. Manchester City zal er uiteraard alles aan doen om zijn sterspeler te behouden, en zou dan ook al werk maken van een contractverlenging. Maar gezien de Europese sanctie die hun boven het hoofd hangt, valt een transfer toch niet uit te sluiten.

Dat denkt alvast Mundo Deportivo. Het Spaanse medium stelt dan ook dat Real Madrid De Bruyne en zijn situatie dan ook nauwlettend in de gaten houdt. KDB zou in Bernabeu de vervanger kunnen worden van Luka Modric. En MD ziet alvast een groot voordeel voor Real Madrid. De aanwezigheid van Courtois en Hazard zien zij namelijk als een belangrijke factor in een mogelijke beslissing van De Bruyne, die hem dan zouden moeten overtuigen om voor De Koninklijke te kiezen.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

🚀

Acht u een transfer mogelijk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

1
1
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

46
46
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

128
128
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

388
388
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

299
299
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

129
129
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

102
102
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

179
179
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

331
331
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

93
93
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

235
235
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

260
260
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

411
411
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

390
390
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

268
268
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

155
155
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

135
135
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

189
189
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

91
91
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

379
379

Meer sportnieuws