'Diagne hield barbecue om 3u 's nachts... in zijn woonkamer'

1194 stemmen
'Diagne hield barbecue om 3u 's nachts... in zijn woonkamer'

Door allerlei sportieve en extra-sportieve fratsen wordt Mbaye Diagne bestempeld als één van de grootste transferflops van de voorbije jaren bij Club Brugge. En zelfs met het einde van zijn huurovereenkomst in zicht blijft de Senegalese aanvaller voor commotie zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws weigert hij immers zijn huurhuis in Knokke te verlaten.

De krant weet dat de huurovereenkomst normaal gezien eindigde op 30 april. Omdat men ervan uitging dat Diagne in januari toch ging vertrekken, werd de oorspronkelijke overeenkomst (tot eind oktober) aangepast naar die datum. Maar een transfer bleef in de winter uit. Desondanks werd alles voorbereid voor een verhuis naar Italië, waar zijn vrouw afkomstig van is. Die verhuis werd echter afgeblazen door Diagne zelf en sindsdien weigert hij de villa te verlaten.

De eigenaar had nochtans al nieuwe huurders gevonden, die vanaf 1 mei hun intrek zouden nemen. Maar de Senegalees houdt voet bij stuk en drijft de zaak op de spits. Volgens HLN kwam het al tot een conflict met de eigenaar, tot bedreigingen toe, en zou er ook al schade aan de woning zijn toegebracht. Van een oplossing is voorlopig dan ook geen sprake.

In ieder geval is het alweer het zoveelste voorval in een hele reeks incidenten die Diagne op enkele maanden bij Club heeft opgestapeld. Zijn neergang begon met de veelbesproken penalty-affaire op PSG, gevolgd door een hele reeks provocaties via sociale media en interviews. Bij Club zal men dan ook een zucht van opluchting slaken als straks zijn huurcontract met Galatasaray afloopt.

UPDATE 05/05

Mbaye Diagne kwam maandag opnieuw in de media op een negatieve manier. De Senegalees zou zijn huurwoning namelijk niet willen verlaten, al valt daar gezien de huidige coronacrisis en reisverbod uiteraard wel iets voor te zeggen. Echter maakte hij het zo nu en dan toch gewoon te bont in zijn huis.

Zo maakte hij zoals bovenstaand gesteld de nodige brokken, maar Diagne ging volgens Hugo Camps van Het Laatste Nieuws zelfs nog een stapje, zeg maar serieuze stap, verder. Zo zou hij een tijdje geleden een barbecue hebben gehouden om 3u ‘s nachts. En dat IN zijn woonkamer… Club liet zich hierover echter onbetuigd, en zadelde zo de huisbaas met de nodige problemen op.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Zou hij dit echt hebben gedaan?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

41
41
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

49
49
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

25
25
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

32
32
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

31
31
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

105
105
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

106
106
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

395
395
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

75
75
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

148
148
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

306
306
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

910
910
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

498
498
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

32
32
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

184
184
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

918
918
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

157
157
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

434
434
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

818
818
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

564
564
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

582
582
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

158
158

Meer sportnieuws