'Diagne hield barbecue om 3u 's nachts... in zijn woonkamer'

door
'Diagne hield barbecue om 3u 's nachts... in zijn woonkamer'

Door allerlei sportieve en extra-sportieve fratsen wordt Mbaye Diagne bestempeld als één van de grootste transferflops van de voorbije jaren bij Club Brugge. En zelfs met het einde van zijn huurovereenkomst in zicht blijft de Senegalese aanvaller voor commotie zorgen. Volgens Het Laatste Nieuws weigert hij immers zijn huurhuis in Knokke te verlaten.

De krant weet dat de huurovereenkomst normaal gezien eindigde op 30 april. Omdat men ervan uitging dat Diagne in januari toch ging vertrekken, werd de oorspronkelijke overeenkomst (tot eind oktober) aangepast naar die datum. Maar een transfer bleef in de winter uit. Desondanks werd alles voorbereid voor een verhuis naar Italië, waar zijn vrouw afkomstig van is. Die verhuis werd echter afgeblazen door Diagne zelf en sindsdien weigert hij de villa te verlaten.

De eigenaar had nochtans al nieuwe huurders gevonden, die vanaf 1 mei hun intrek zouden nemen. Maar de Senegalees houdt voet bij stuk en drijft de zaak op de spits. Volgens HLN kwam het al tot een conflict met de eigenaar, tot bedreigingen toe, en zou er ook al schade aan de woning zijn toegebracht. Van een oplossing is voorlopig dan ook geen sprake.

In ieder geval is het alweer het zoveelste voorval in een hele reeks incidenten die Diagne op enkele maanden bij Club heeft opgestapeld. Zijn neergang begon met de veelbesproken penalty-affaire op PSG, gevolgd door een hele reeks provocaties via sociale media en interviews. Bij Club zal men dan ook een zucht van opluchting slaken als straks zijn huurcontract met Galatasaray afloopt.

UPDATE 05/05

Mbaye Diagne kwam maandag opnieuw in de media op een negatieve manier. De Senegalees zou zijn huurwoning namelijk niet willen verlaten, al valt daar gezien de huidige coronacrisis en reisverbod uiteraard wel iets voor te zeggen. Echter maakte hij het zo nu en dan toch gewoon te bont in zijn huis.

Zo maakte hij zoals bovenstaand gesteld de nodige brokken, maar Diagne ging volgens Hugo Camps van Het Laatste Nieuws zelfs nog een stapje, zeg maar serieuze stap, verder. Zo zou hij een tijdje geleden een barbecue hebben gehouden om 3u ‘s nachts. En dat IN zijn woonkamer… Club liet zich hierover echter onbetuigd, en zadelde zo de huisbaas met de nodige problemen op.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Zou hij dit echt hebben gedaan?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

35
35
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

79
79
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

62
62
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

168
168
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

63
63
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

323
323
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

773
773
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

163
163
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

683
683
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

591
591
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

571
571
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

177
177
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws