De Witte pareert kritiek van Gheysens: "Soms radicale meningen"

door
De Witte pareert kritiek van Gheysens:

Antwerp liet vorige week haar tanden zien. Zo haalde Luciano D'Onofrio het idee om de competitie definitief stop te zetten nog maar eens onderuit, naar het voorbeeld van zijn voorzitter Paul Gheysens. Die schuwde al helemaal de grove woorden en beschuldigde de top drie ervan een ware coupe te plegen. Daarmee wees hij dus ook met de vinger naar AA Gent, waar hij nochtans een prima verstandhouding heeft met tegenhanger Ivan De Witte.


De preses van de Buffalo's ging bij de podcast De Tribune dan ook graag in op de kritiek van Gheysens. "Persoonlijk sta ik positief tegenover Paul Gheysens, want hij heeft voor Gent bijzonder veel betekend in de bouw van het stadion. Maar dat hij soms radicale meningen heeft, weten we al langer sinds die bouw. Ik ben dus niet verbaasd over wat hij vorige week zei, want zo zit Gheysens in elkaar", aldus De Witte. "Ik ben het wel niet met hem eens en net als hij heeft ook AA Gent recht op een mening."

"Die is, geloof me, eerder gebouwd op gezondheidsargumenten. Uiteraard zouden we blij zijn met de voordelen die de tweede plaats zou bieden, maar daar hebben we niet naartoe gewerkt", ontkent hij vervolgens dat ze in de Ghelamco Arena samen met Club Brugge en Charleroi vooral eieren voor hun geld willen kiezen. De vraag in welke mate zijn standpunt zou wijzigen mocht AA Gent pakweg pas de zevende plaats bezetten, ging De Witte zo wel handig uit de weg. Al menen wij het antwoord wel te kennen.

LEES OOK: KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

Zouden Gheysens en De Witte hun visie behouden mochten hun clubs van plaats wisselen?

Meest recent

Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

14
14
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

43
43
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

41
41
Garcia heeft geen geheim: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

68
68
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

221
221
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

211
211
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

493
493
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

273
273
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

192
192
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

107
107
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

52
52
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

151
151
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

52
52
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

80
80
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

100
100
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

116
116
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

290
290
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

83
83
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

174
174
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

187
187
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

134
134
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

229
229
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

273
273
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

84
84

Meer sportnieuws