De Witte pareert kritiek van Gheysens: "Soms radicale meningen"

door
De Witte pareert kritiek van Gheysens:

Antwerp liet vorige week haar tanden zien. Zo haalde Luciano D'Onofrio het idee om de competitie definitief stop te zetten nog maar eens onderuit, naar het voorbeeld van zijn voorzitter Paul Gheysens. Die schuwde al helemaal de grove woorden en beschuldigde de top drie ervan een ware coupe te plegen. Daarmee wees hij dus ook met de vinger naar AA Gent, waar hij nochtans een prima verstandhouding heeft met tegenhanger Ivan De Witte.


De preses van de Buffalo's ging bij de podcast De Tribune dan ook graag in op de kritiek van Gheysens. "Persoonlijk sta ik positief tegenover Paul Gheysens, want hij heeft voor Gent bijzonder veel betekend in de bouw van het stadion. Maar dat hij soms radicale meningen heeft, weten we al langer sinds die bouw. Ik ben dus niet verbaasd over wat hij vorige week zei, want zo zit Gheysens in elkaar", aldus De Witte. "Ik ben het wel niet met hem eens en net als hij heeft ook AA Gent recht op een mening."

"Die is, geloof me, eerder gebouwd op gezondheidsargumenten. Uiteraard zouden we blij zijn met de voordelen die de tweede plaats zou bieden, maar daar hebben we niet naartoe gewerkt", ontkent hij vervolgens dat ze in de Ghelamco Arena samen met Club Brugge en Charleroi vooral eieren voor hun geld willen kiezen. De vraag in welke mate zijn standpunt zou wijzigen mocht AA Gent pakweg pas de zevende plaats bezetten, ging De Witte zo wel handig uit de weg. Al menen wij het antwoord wel te kennen.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Zouden Gheysens en De Witte hun visie behouden mochten hun clubs van plaats wisselen?

Meest recent

Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

21
21
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

10
10
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

20
20
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

57
57
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

236
236
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

172
172
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

175
175
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

228
228
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

63
63
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

483
483
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

662
662
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

210
210
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

260
260
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

289
289
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

470
470
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

681
681
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

402
402
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

398
398
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

266
266
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

154
154
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

262
262
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

90
90
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64

Meer sportnieuws