Tau nog een seizoen langer bij Club Brugge?

1177
Tau nog een seizoen langer bij Club Brugge?

Na een jaartje te hebben uitgeblonken bij Union in de Proximus League, werd Percy Tau vorige zomer beloond met een fraaie transfer. Zo belandde de Zuid-Afrikaanse aanvaller op huurbasis bij Club Brugge. Volgend seizoen keert hij normaal gezien terug naar moederclub Brighton and Hove Albion, maar wat er dan zal gebeuren met Tau staat nog niet vast.


Brighton plukte de 25-jarige international in 2018 weg bij het Zuid-Afrikaanse Mamelodi Sundowns, maar sindsdien speelde hij nog geen enkele officiële wedstrijd voor die club. Tau kwam tot dusver immers niet in aanmerking voor de gewenste werkvergunningen. Maar volgens Goal.com kan daar naar volgend seizoen toe verandering in komen. Eén van de voorwaarden voor die vergunning, is dat de speler de voorbije twee seizoenen aantrad in minsten 75% van de interlands van zijn land. En dat is bij Tau het geval.

Daarnaast moet een speler voldoende 'waarde en ervaring' hebben. Tau speelde de voorbije maanden in de Champions en Europa League, bovendien is hij goed op weg om de titel te pakken met Club Brugge. Dat zou normaal gezien moeten volstaan om een werkvergunning te krijgen. Indien dat niet het geval is, zou hij volgens Goal.com opnieuw verhuurd worden.

Of Club Brugge daar opnieuw voor in aanmerking komt is niet geweten. Voor de onderbreking van het seizoen was Tau niet altijd meer zeker van een basisplaats, wat hem allicht zal doen twijfelen. Bovendien is de kans reëel dat Brighton hem dan liever onderbrengt in één van de grotere competities. Maar helemaal uitgesloten lijkt een verlengd verblijf op dit moment niet.

LEES OOK: Brighton blijft imponeren; wéér uitschuiver United-Belgen

Club moet proberen om Tau langer te houden ...

Meest recent

Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

5
5
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

124
124
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

36
36
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

53
53
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

60
60
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

21
21
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

148
148
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

94
94
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

35
35
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

48
48
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

93
93
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

118
118
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

137
137
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

16
16
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

21
21
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

44
44
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

92
92
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

48
48
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

43
43
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

350
350
Boskamp looft JPL-coach: “Toen liep iedereen nog te zeiken”

STVV heeft vriend en vijand verrast met een knappe Europese zes op zes. Ook Johan Boskamp is onder ...

78
78
Man City incasseert bij boeman Aston Villa eerste verlies

In de Premier League stond Manchester City om 13u30 voor een altijd moeilijke trip naar Aston Villa. ...

33
33
Anderlecht verrast door opvallende transfertip voor januari

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern, maar volgens Olivier Deschacht ontbreekt er iets. De ...

235
235
Clement onder vuur: drie matchen om vel te redden?

Philippe Clement (52) werkte zich vorig seizoen uit de naad om Norwich City van de ondergang te ...

56
56
Realiseert Standard uitgaande knaltransfer in januari?

Bij Standard moeten ze elke euro nog steeds omdraaien en de Rouches moeten elk jaar goed proberen te ...

124
124

Meer sportnieuws