Tau nog een seizoen langer bij Club Brugge?

1177 stemmen
Tau nog een seizoen langer bij Club Brugge?

Na een jaartje te hebben uitgeblonken bij Union in de Proximus League, werd Percy Tau vorige zomer beloond met een fraaie transfer. Zo belandde de Zuid-Afrikaanse aanvaller op huurbasis bij Club Brugge. Volgend seizoen keert hij normaal gezien terug naar moederclub Brighton and Hove Albion, maar wat er dan zal gebeuren met Tau staat nog niet vast.


Brighton plukte de 25-jarige international in 2018 weg bij het Zuid-Afrikaanse Mamelodi Sundowns, maar sindsdien speelde hij nog geen enkele officiële wedstrijd voor die club. Tau kwam tot dusver immers niet in aanmerking voor de gewenste werkvergunningen. Maar volgens Goal.com kan daar naar volgend seizoen toe verandering in komen. Eén van de voorwaarden voor die vergunning, is dat de speler de voorbije twee seizoenen aantrad in minsten 75% van de interlands van zijn land. En dat is bij Tau het geval.

Daarnaast moet een speler voldoende 'waarde en ervaring' hebben. Tau speelde de voorbije maanden in de Champions en Europa League, bovendien is hij goed op weg om de titel te pakken met Club Brugge. Dat zou normaal gezien moeten volstaan om een werkvergunning te krijgen. Indien dat niet het geval is, zou hij volgens Goal.com opnieuw verhuurd worden.

Of Club Brugge daar opnieuw voor in aanmerking komt is niet geweten. Voor de onderbreking van het seizoen was Tau niet altijd meer zeker van een basisplaats, wat hem allicht zal doen twijfelen. Bovendien is de kans reëel dat Brighton hem dan liever onderbrengt in één van de grotere competities. Maar helemaal uitgesloten lijkt een verlengd verblijf op dit moment niet.

LEES OOK: Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Club moet proberen om Tau langer te houden ...

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

8
8
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

366
366
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

73
73
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

67
67
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

211
211
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

79
79
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

30
30
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

67
67
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

156
156
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

308
308
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

197
197
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

41
41
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

373
373
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

502
502
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

401
401
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

745
745
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

269
269
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

379
379
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

184
184
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

618
618
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

678
678
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

476
476

Meer sportnieuws