TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

door
TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk lijkt toch te moeten opletten voor het vertrek van een aantal sterkhouders. Joakim Maehle werd al genoemd, maar nu zou ook Sevilla Jhon Lucumi willen vastleggen. De kans dat Ianis Hagi bij Glasgow Rangers blijft, is zeer groot. Lazio is immers geen piste.


Club Brugge mag zich mogelijk aan een bod van Napoli verwachten. Zij zouden Krépin Diatta willen vastleggen en er wordt zelfs een transfersom van 30 miljoen euro genoemd. Emmanuel Dennis geniet dan weer belangstelling van Arsenal, al zou Wolverhampton de beste papieren hebben. Ajax wil af van Marko Marin. Nederlandse media denken dat het niet is uitgesluiten dat de Amsterdammers hem in een ruildeal met een speler van een Belgische club willen gebruiken. De afgelopen dagen werden Standard en Club Brugge genoemd voor de middenvelder.


AA Gent ziet de interesse in Giorgi Chakvetadze ook toenemen. De aanvallende middenvelder werd al gelinkt aan Trabzonspor, maar de Franse club Bordeaux zou ook een oogje hebben op de speler. AA Gent wil hem liefst niet zien vertrekken. Juventus wil Marco Kana wegplukken bij Anderlecht en zou Marko Pjaca in de deal willen betrekken. Bij RSCA gaan ze daar geen oren naar hebben.

Sint-Truiden, Charleroi en Cercle Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking en zij hebben allen hun oog laten vallen op Yannick Aguemon. Hij verdedigt de kleuren van Oud-Heverlee Leuven.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea. Aan kandidaten geen gebrek, want Galatasaray toont alvast interesse. Eerder werden AS Monaco, Marseille, West Ham United en Crystal Palace al genoemd voor de Rode Duivel.


In Nederland kende Samy Bourard een zeer goed seizoen bij FC Eindhoven. De ex-speler van RSC Anderlecht en STVV zou de overstap kunnen maken naar ADO Den Haag. Bourard is transfervrij.

Manchester United lijkt niet weigerachtig te staan tegenover een vertrek van Paul Pogba, die concrete interesse geniet van Juventus. Op Old Trafford willen ze dolgraag Donny van de Beek als vervanger weghalen bij Ajax. Stadsgenoot Manchester City vond een jaar na zijn vertrek nog altijd geen opvolger voor Vincent Kompany en daarom hoopten ze bij Inter Milan Skriniar weg te halen. De vraagprijs van 70 miljoen euro ligt echter momenteel nog veel te hoog.


Bij FC Barcelona staat er ook nog wat te gebeuren. Ze willen graag Lautaro Martinez overnemen, maar die kost 111 miljoen euro. Inter liet aan Barça weten dat het ook genoegen neemt met 90 miljoen euro plus Arturo Vidal én een gratis uitleenbeurt van Antoine Griezmann. Het beloven nog spannende onderhandelingen te worden.

Mogelijk kan Luis Suarez ruimte maken. De 33-jarige aanvaller heeft nog één jaar contract en zijn passage bij Barça lijkt stilaan ten einde te komen. Het Argentijnse San Lorenzo droomt ervan om Suarez naar Argentinië te halen.

LEES OOK: 'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Zal er bij Barça veel gebeuren in de zomer?

Meest recent

'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

32
32
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

257
257
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

128
128
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

26
26
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

211
211
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

153
153
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

141
141
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

198
198
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

195
195
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

106
106
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

349
349
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

343
343
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

198
198
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

156
156
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

508
508
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

164
164
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

153
153
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

84
84
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

113
113
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

285
285
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

210
210
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

561
561

Meer sportnieuws