TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

670 stemmen
TRANSFERUURTJE: Bod van 30 miljoen voor Club, Sevilla klopt aan bij Genk

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk lijkt toch te moeten opletten voor het vertrek van een aantal sterkhouders. Joakim Maehle werd al genoemd, maar nu zou ook Sevilla Jhon Lucumi willen vastleggen. De kans dat Ianis Hagi bij Glasgow Rangers blijft, is zeer groot. Lazio is immers geen piste.


Club Brugge mag zich mogelijk aan een bod van Napoli verwachten. Zij zouden Krépin Diatta willen vastleggen en er wordt zelfs een transfersom van 30 miljoen euro genoemd. Emmanuel Dennis geniet dan weer belangstelling van Arsenal, al zou Wolverhampton de beste papieren hebben. Ajax wil af van Marko Marin. Nederlandse media denken dat het niet is uitgesluiten dat de Amsterdammers hem in een ruildeal met een speler van een Belgische club willen gebruiken. De afgelopen dagen werden Standard en Club Brugge genoemd voor de middenvelder.


AA Gent ziet de interesse in Giorgi Chakvetadze ook toenemen. De aanvallende middenvelder werd al gelinkt aan Trabzonspor, maar de Franse club Bordeaux zou ook een oogje hebben op de speler. AA Gent wil hem liefst niet zien vertrekken. Juventus wil Marco Kana wegplukken bij Anderlecht en zou Marko Pjaca in de deal willen betrekken. Bij RSCA gaan ze daar geen oren naar hebben.

Sint-Truiden, Charleroi en Cercle Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking en zij hebben allen hun oog laten vallen op Yannick Aguemon. Hij verdedigt de kleuren van Oud-Heverlee Leuven.

BUITENLAND

Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea. Aan kandidaten geen gebrek, want Galatasaray toont alvast interesse. Eerder werden AS Monaco, Marseille, West Ham United en Crystal Palace al genoemd voor de Rode Duivel.


In Nederland kende Samy Bourard een zeer goed seizoen bij FC Eindhoven. De ex-speler van RSC Anderlecht en STVV zou de overstap kunnen maken naar ADO Den Haag. Bourard is transfervrij.

Manchester United lijkt niet weigerachtig te staan tegenover een vertrek van Paul Pogba, die concrete interesse geniet van Juventus. Op Old Trafford willen ze dolgraag Donny van de Beek als vervanger weghalen bij Ajax. Stadsgenoot Manchester City vond een jaar na zijn vertrek nog altijd geen opvolger voor Vincent Kompany en daarom hoopten ze bij Inter Milan Skriniar weg te halen. De vraagprijs van 70 miljoen euro ligt echter momenteel nog veel te hoog.


Bij FC Barcelona staat er ook nog wat te gebeuren. Ze willen graag Lautaro Martinez overnemen, maar die kost 111 miljoen euro. Inter liet aan Barça weten dat het ook genoegen neemt met 90 miljoen euro plus Arturo Vidal én een gratis uitleenbeurt van Antoine Griezmann. Het beloven nog spannende onderhandelingen te worden.

Mogelijk kan Luis Suarez ruimte maken. De 33-jarige aanvaller heeft nog één jaar contract en zijn passage bij Barça lijkt stilaan ten einde te komen. Het Argentijnse San Lorenzo droomt ervan om Suarez naar Argentinië te halen.

LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Zal er bij Barça veel gebeuren in de zomer?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

46
46
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

152
152
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

109
109
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

58
58
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

195
195
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

76
76
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

229
229
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

88
88
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

59
59
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

40
40
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

470
470
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

88
88
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

410
410
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws