'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

653 stemmen
'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

De coronacrisis belooft komende zomer ook een impact te hebben op de transfermarkt, waar minder snel met de grote bedragen zal worden gezwierd. Club Brugge zou een verkoop van Krépin Diatta dan ook wel eens kunnen uitstellen tot er lucratievere aanbiedingen binnenkomen. Emmanuel Dennis lijkt dan weer sowieso op weg naar de uitgang.


De 22-jarige Nigeriaan is bezig aan zijn derde en allicht ook laatste seizoen voor Blauw-Zwart. Zo maakte Dennis dit seizoen indruk met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United. Het moment voor een transfer lijkt stilaan dan ook aangebroken. De clubs heeft de aanvaller alvast voor het uitkiezen, en dan vooral in de Premier League. Daar lieten onder meer Arsenal, Everton, Newcastle en Sheffield hun interesse reeds blijken. Nu komt daar nog een optie bij, want volgens Eurosport-reporter Manu Lonjon lonkt ook Wolverhampton naar zijn diensten.

UPDATE 01/05
Wolverhampton zou behoorlijk concreet zijn voor de Nigeriaan, maar de concurrentie vanuit eigen land is zoals gezegd redelijk groot. Volgens het medium The Eagle Online wil vooral Arsenal FC de strijd aangaan. Na een wederom teleurstellend seizoen kunnen de Gunners versterking goed gebruiken en Dennis zou dus één van de opties zijn.

De verwachting is echter dat de Engelse clubs pas in actie zullen komen wanneer er duidelijkheid is rond het voortzetten van de Premier League. Bij Yorkshire Live wijst men er echter op dat Wolverhampton mogelijk korter op de bal zal spelen, om zo ploegen die hun budgetten nog niet op orde hebben te snel af te zijn.

LEES OOK: 'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Dennis is nog niet klaar voor de stap naar de Europese (sub)top ...

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

2
2
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

3
3
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

43
43
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

69
69
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

182
182
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

318
318
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

42
42
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

140
140
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

251
251
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

744
744
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

106
106
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

285
285
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

582
582
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

524
524
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

158
158
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

334
334
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

210
210
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

508
508
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

660
660
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

155
155
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

412
412

Meer sportnieuws