'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

door
'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

De coronacrisis belooft komende zomer ook een impact te hebben op de transfermarkt, waar minder snel met de grote bedragen zal worden gezwierd. Club Brugge zou een verkoop van Krépin Diatta dan ook wel eens kunnen uitstellen tot er lucratievere aanbiedingen binnenkomen. Emmanuel Dennis lijkt dan weer sowieso op weg naar de uitgang.


De 22-jarige Nigeriaan is bezig aan zijn derde en allicht ook laatste seizoen voor Blauw-Zwart. Zo maakte Dennis dit seizoen indruk met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United. Het moment voor een transfer lijkt stilaan dan ook aangebroken. De clubs heeft de aanvaller alvast voor het uitkiezen, en dan vooral in de Premier League. Daar lieten onder meer Arsenal, Everton, Newcastle en Sheffield hun interesse reeds blijken. Nu komt daar nog een optie bij, want volgens Eurosport-reporter Manu Lonjon lonkt ook Wolverhampton naar zijn diensten.

UPDATE 01/05
Wolverhampton zou behoorlijk concreet zijn voor de Nigeriaan, maar de concurrentie vanuit eigen land is zoals gezegd redelijk groot. Volgens het medium The Eagle Online wil vooral Arsenal FC de strijd aangaan. Na een wederom teleurstellend seizoen kunnen de Gunners versterking goed gebruiken en Dennis zou dus één van de opties zijn.

De verwachting is echter dat de Engelse clubs pas in actie zullen komen wanneer er duidelijkheid is rond het voortzetten van de Premier League. Bij Yorkshire Live wijst men er echter op dat Wolverhampton mogelijk korter op de bal zal spelen, om zo ploegen die hun budgetten nog niet op orde hebben te snel af te zijn.

LEES OOK: 'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

Dennis is nog niet klaar voor de stap naar de Europese (sub)top ...

Meest recent

Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

18
18
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

31
31
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

52
52
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

67
67
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

302
302
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

113
113
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

87
87
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

258
258
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

254
254
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

318
318
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

56
56
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

244
244
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

76
76
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

105
105
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

117
117
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

124
124
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

614
614
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

91
91
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

233
233
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

145
145
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

571
571
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

123
123
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

333
333

Meer sportnieuws