'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

door
'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

De coronacrisis belooft komende zomer ook een impact te hebben op de transfermarkt, waar minder snel met de grote bedragen zal worden gezwierd. Club Brugge zou een verkoop van Krépin Diatta dan ook wel eens kunnen uitstellen tot er lucratievere aanbiedingen binnenkomen. Emmanuel Dennis lijkt dan weer sowieso op weg naar de uitgang.


De 22-jarige Nigeriaan is bezig aan zijn derde en allicht ook laatste seizoen voor Blauw-Zwart. Zo maakte Dennis dit seizoen indruk met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United. Het moment voor een transfer lijkt stilaan dan ook aangebroken. De clubs heeft de aanvaller alvast voor het uitkiezen, en dan vooral in de Premier League. Daar lieten onder meer Arsenal, Everton, Newcastle en Sheffield hun interesse reeds blijken. Nu komt daar nog een optie bij, want volgens Eurosport-reporter Manu Lonjon lonkt ook Wolverhampton naar zijn diensten.

UPDATE 01/05
Wolverhampton zou behoorlijk concreet zijn voor de Nigeriaan, maar de concurrentie vanuit eigen land is zoals gezegd redelijk groot. Volgens het medium The Eagle Online wil vooral Arsenal FC de strijd aangaan. Na een wederom teleurstellend seizoen kunnen de Gunners versterking goed gebruiken en Dennis zou dus één van de opties zijn.

De verwachting is echter dat de Engelse clubs pas in actie zullen komen wanneer er duidelijkheid is rond het voortzetten van de Premier League. Bij Yorkshire Live wijst men er echter op dat Wolverhampton mogelijk korter op de bal zal spelen, om zo ploegen die hun budgetten nog niet op orde hebben te snel af te zijn.

LEES OOK: Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Dennis is nog niet klaar voor de stap naar de Europese (sub)top ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

120
120
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

131
131
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

186
186
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

289
289
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

467
467
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

204
204
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

262
262
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

308
308
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

148
148
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

375
375
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

242
242
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

337
337
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

626
626
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

436
436
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

146
146
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

170
170
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

873
873
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

374
374
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

81
81
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

354
354
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

134
134
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

621
621
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

145
145
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

284
284

Meer sportnieuws