'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

door
'Arsenal geeft sterkhouder Club Brugge niet zomaar op'

De coronacrisis belooft komende zomer ook een impact te hebben op de transfermarkt, waar minder snel met de grote bedragen zal worden gezwierd. Club Brugge zou een verkoop van Krépin Diatta dan ook wel eens kunnen uitstellen tot er lucratievere aanbiedingen binnenkomen. Emmanuel Dennis lijkt dan weer sowieso op weg naar de uitgang.


De 22-jarige Nigeriaan is bezig aan zijn derde en allicht ook laatste seizoen voor Blauw-Zwart. Zo maakte Dennis dit seizoen indruk met zijn doelpunten tegen Real Madrid en Manchester United. Het moment voor een transfer lijkt stilaan dan ook aangebroken. De clubs heeft de aanvaller alvast voor het uitkiezen, en dan vooral in de Premier League. Daar lieten onder meer Arsenal, Everton, Newcastle en Sheffield hun interesse reeds blijken. Nu komt daar nog een optie bij, want volgens Eurosport-reporter Manu Lonjon lonkt ook Wolverhampton naar zijn diensten.

UPDATE 01/05
Wolverhampton zou behoorlijk concreet zijn voor de Nigeriaan, maar de concurrentie vanuit eigen land is zoals gezegd redelijk groot. Volgens het medium The Eagle Online wil vooral Arsenal FC de strijd aangaan. Na een wederom teleurstellend seizoen kunnen de Gunners versterking goed gebruiken en Dennis zou dus één van de opties zijn.

De verwachting is echter dat de Engelse clubs pas in actie zullen komen wanneer er duidelijkheid is rond het voortzetten van de Premier League. Bij Yorkshire Live wijst men er echter op dat Wolverhampton mogelijk korter op de bal zal spelen, om zo ploegen die hun budgetten nog niet op orde hebben te snel af te zijn.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Dennis is nog niet klaar voor de stap naar de Europese (sub)top ...

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

31
31
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

116
116
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

86
86
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

121
121
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

161
161
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

208
208
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

344
344
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

241
241
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

56
56
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

70
70
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

531
531
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

501
501

Meer sportnieuws