Anderlecht in zee met trouwe partner van Club Brugge?

door
Anderlecht in zee met trouwe partner van Club Brugge?

De afgelopen periode veranderde er bij RSC Anderlecht heel wat op sportief en bestuursniveau, ook bij de sponsoren begint er nu één en ander te bewegen. Zo geraakte vorige week bekend dat Proximus het voor bekeken houdt. En ook aan de samenwerking met BNP Paribas Fortis zou nu een einde komen.

Daarmee zou RSCA één van zijn 'historische partners' verliezen. De bank werkt, weliswaar onder verschillende namen, immers al sinds 1981 samen met de recordkampioen. Maar volgens diverse bronnen komt daar nu een einde aan. BNP zou zich terugtrekken als sponsor in zowat alle sporttakken, behalve in het tennis blijft men naar verluidt actief.

Toch hoeft Anderlecht niet te wanhopen, er zouden alweer nieuwe kandidaten klaar staan. Als vervanger van BNP laat men bij Le Soir de naam van Belfius vallen. Die bank is ook al de naamsponsor van het opleidingscentrum te Neerpede. Bij L'Avenir stelt men dan weer dat Telenet in de voetsporen van Proximus kan treden. Eerder werd daarvoor ook al Eleven genoemd.

UPDATE 10u10

Belfius wordt dus genoemd als mogelijke nieuwe sponsor van Anderlecht, en dat zou toch best opvallend zijn. Belfius, voordien Dexia genaamd, is namelijk al jarenlang een vaste partner van Club Brugge. Van 2000 tot 2014 prijkte zij immers op het shirt van Blauw-Zwart. Daar zijn ze nu dus al enkele jaren verdwenen, maar de bank is wel nog steeds aan Club verbonden.

Zo schonk het zijn naam namelijk aan het trainingscomplex van de Bruggelingen, dat zo werd gedoopt tot het ‘Belfius Basecamp’. Hun naam op een Paars-Wit tenue zou dan op het eerste zicht ook vreemd lijken, maar zoals bovenstaand al gezegd, leende Belfius ook haar naam aan het trainingscentrum van Anderlecht te Neerpede.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Club én Anderlecht sponsoren...

Meest recent

El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

6
6
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

45
45
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

115
115
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

45
45
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

25
25
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

17
17
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

116
116
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

215
215
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

370
370
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

167
167
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

145
145
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

78
78
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

64
64
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

337
337
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

57
57
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

58
58
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

99
99
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

206
206
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258

Meer sportnieuws