Anderlecht in zee met trouwe partner van Club Brugge?

door
Anderlecht in zee met trouwe partner van Club Brugge?

De afgelopen periode veranderde er bij RSC Anderlecht heel wat op sportief en bestuursniveau, ook bij de sponsoren begint er nu één en ander te bewegen. Zo geraakte vorige week bekend dat Proximus het voor bekeken houdt. En ook aan de samenwerking met BNP Paribas Fortis zou nu een einde komen.

Daarmee zou RSCA één van zijn 'historische partners' verliezen. De bank werkt, weliswaar onder verschillende namen, immers al sinds 1981 samen met de recordkampioen. Maar volgens diverse bronnen komt daar nu een einde aan. BNP zou zich terugtrekken als sponsor in zowat alle sporttakken, behalve in het tennis blijft men naar verluidt actief.

Toch hoeft Anderlecht niet te wanhopen, er zouden alweer nieuwe kandidaten klaar staan. Als vervanger van BNP laat men bij Le Soir de naam van Belfius vallen. Die bank is ook al de naamsponsor van het opleidingscentrum te Neerpede. Bij L'Avenir stelt men dan weer dat Telenet in de voetsporen van Proximus kan treden. Eerder werd daarvoor ook al Eleven genoemd.

UPDATE 10u10

Belfius wordt dus genoemd als mogelijke nieuwe sponsor van Anderlecht, en dat zou toch best opvallend zijn. Belfius, voordien Dexia genaamd, is namelijk al jarenlang een vaste partner van Club Brugge. Van 2000 tot 2014 prijkte zij immers op het shirt van Blauw-Zwart. Daar zijn ze nu dus al enkele jaren verdwenen, maar de bank is wel nog steeds aan Club verbonden.

Zo schonk het zijn naam namelijk aan het trainingscomplex van de Bruggelingen, dat zo werd gedoopt tot het ‘Belfius Basecamp’. Hun naam op een Paars-Wit tenue zou dan op het eerste zicht ook vreemd lijken, maar zoals bovenstaand al gezegd, leende Belfius ook haar naam aan het trainingscentrum van Anderlecht te Neerpede.

LEES OOK: 'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club én Anderlecht sponsoren...

Meest recent

'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

59
59
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

9
9
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

174
174
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

15
15
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

27
27
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

25
25
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

63
63
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

50
50
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

39
39
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

351
351
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

104
104
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

201
201
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

122
122
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

55
55
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

156
156
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

481
481
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

155
155
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

52
52
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

295
295
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

374
374
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

697
697

Meer sportnieuws