Moeten Rode Duivels nog verhuizen voor EK-wedstrijd?

door
Moeten Rode Duivels nog verhuizen voor EK-wedstrijd?

Het wordt een vreemde voetbalzomer, want de kalender werd door het coronavirus de voorbije maanden helemaal overhoop gegooid. Wellicht zullen de komende maanden vooral nog de nationale competities afgewerkt worden, terwijl het EK al door de UEFA met een jaar uitgesteld werd. Dat kan mogelijk wel voor enkele praktische problemen zorgen.


Die problemen kunnen ook hun gevolgen hebben voor de Rode Duivels, want Sporza meldt dat de Belgen voor hun groepsmatch tegen Denemarken mogelijk nog moeten verhuizen. Die match zou normaal in Kopenhagen gespeeld worden, maar het zou momenteel onzeker zijn of de Deense hoofdstad nog als speelstad zal kunnen fungeren.

Kopenhagen zou normaal gezien drie groepsmatchen en een achtste finale organiseren, maar fungeert in dezelfde periode ook als startplaats voor de Tour de France. In Denemarken zijn ze echter niet zeker of ze de twee grote sportevenementen wel kunnen combineren. Jesper Möller, voorzitter van de Deense voetbalbond, schat de kansen in de lokale media momenteel op 50/50 dat het EK nog in Denemarken afgewerkt zal worden.

LEES OOK: BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Moet de UEFA nu al op zoek naar een alternatief?

Meest recent

Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

11
11
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

68
68
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

47
47
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

90
90
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

136
136
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

129
129
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

111
111
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

24
24
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

145
145
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

313
313
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

271
271
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

155
155
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

52
52
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

142
142
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

115
115
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

443
443
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

146
146
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

276
276
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

70
70
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

397
397
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

100
100
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

400
400
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

253
253

Meer sportnieuws