Ook Club Brugge brengt zijn eigen mondmaskers op de markt

358 stemmen
Ook Club Brugge brengt zijn eigen mondmaskers op de markt

De Nationale Veiligheidsraad liet de bevolking vrijdagavond achter met heel wat vragen, maar een aantal zaken werden wel duidelijk. Zo gaan mondmaskers een belangrijke rol spelen binnen onze maatschappij. En dat biedt ook in het voetbal de nodige commerciële opportuniteiten.


Eerder deze week geraakte bekend dat enkele Duitse ploegen mondmaskers op de markt gaan brengen in de clubkleuren en ook supporters van Anderlecht startten al met dit initiatief. Club Brugge is de volgende die mee op deze trein spring. Zo laat Blauw-Zwart via de officiële kanalen weten dat het herbruikbare mondmaskers, uiteraard gepersonaliseerd met clublogo etc., zal verkopen.

Voor een viertal mondmaskers betaal je zo'n 20 euro. Een deel van de opbrengst, naar verluidt 2 euro per masker, gaat na het 'Steunfonds Club tegen Corona'. "Door het aanbieden van deze mondmaskers aan zijn fans wil Club er mee voor zorgen dat andere, gespecialiseerde mondmaskers voorbehouden blijven voor de zorgsector", wordt er ook bij vermeld.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Ben jij voorstander van zo'n gepersonaliseerde mondmaskers?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

124
124
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

48
48
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

88
88
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

170
170
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

680
680
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

128
128
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

212
212
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

170
170
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

267
267
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

180
180
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

515
515
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

254
254
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

141
141
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws