"Conte zou het geen volledig seizoen volhouden bij Real Madrid"

door

Bij Chelsea kon Diego Costa niet goed overweg met oefenmeester Antonio Conte, die hem per sms liet weten dat hij Stamford Bridge moest verlaten. De Spaanse spits, die inmiddels voor Atlético Madrid uitkomt, heeft duidelijk geen hoge pet op van de Italiaan.


In een interview met ESPN Brasil laat de aanvaller weten: "Conte en ik hebben buiten de lijnen problemen gehad. Maar ik denk dat hij echt een goede trainer is." Daar voegt hij echter snel aan toe: "Maar om een geweldige, écht geweldige trainer te zijn, zal hij de persoonlijke kant van zijn management moeten veranderen." Costa vervolgt: "Hij is heel achterdochtig. Bij een club als Real Madrid, om maar een voorbeeld te noemen, zou hij het geen seizoen volhouden. Nooit."

De spits speelde twee oefeninterlands voor zijn vaderland Brazilië, om vervolgens voor een interlandloopbaan bij Spanje te kiezen: "Na de oefeninterland tegen Rusland vertelde Scolari mij dat hij mij weer zou oproepen omdat ik niet veel minuten had gemaakt. Ik denk dat hij gewoon maar wat riep. Of om mij te testen. Ik weet nog goed dat er de nodige spitsen geblesseerd waren, maar Scolari selecteerde mij niet. Ik hield mij koest, maar werd ook niet geselecteerd voor de Confederations Cup. De mogelijkheid om voor Spanje uit te komen diende zich aan en ik ben daarop ingegaan. Daar kon ik geen ‘nee’ tegen zeggen. In Brazilië beweerden ze dat Scolari mij wilde, maar hij heeft mij nooit gebeld. Ik zou de dromen van miljoenen Brazilianen hebben geruïneerd, zo werd er geschreven. Maar waarom niet schrijven dat Scolari mij niet nodig had? Zo simpel is het."

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Eens met Costa?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

41
41
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

43
43
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

20
20
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

308
308
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

378
378
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

120
120
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

263
263
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

83
83
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

554
554
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

118
118
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

127
127
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

361
361
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

391
391
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

144
144
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

553
553
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

640
640
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

209
209
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

525
525
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

78
78
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

202
202
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

894
894
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

742
742
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws