Fans Anderlecht brengen paars-witte mondmaskers op de markt

door
Fans Anderlecht brengen paars-witte mondmaskers op de markt

De persconferentie van de Nationale Veiligheidsraad heeft vrijdagavond heel wat extra onduidelijkheid opgebracht. De communicatie was immers erg gebrekkig en een pak vragen bleven onbeantwoord. Maar één ding staat wel vast: mondmaskers gaan een belangrijk onderdeel worden van onze maatschappij.


Het wordt aangeraden om mondmaskers te dragen in het openbaar. Daarnaast wordt het verplicht om mond en neus te bedekken in het openbaar vervoer. In het onderwijs worden mondmaskers dan weer de norm voor leerlingen boven de 12 jaar én leerkrachten. In latere fases van de exit-strategie kan die verplichting zelfs nog uitgebreid worden. En dat biedt natuurlijk ook commerciële opportuniteiten.

In Duitsland hadden bijvoorbeeld al enkele voetbalclubs plannen om mondmaskers op de markt te brengen in de clubkleuren. En ook enkele supporters van RSC Anderlecht zijn nu op die kar gesprongen. Supporterscollectief 'Dikkenek Anderlecht' kondigt via Facebook immers aan dat het paars-witte mondmaskers met hun logo aan de man zal brengen. En de vraag is blijkbaar groot, zo moeten nu al pre-orders geplaatst worden. Afwachten of ook de club volgt met officiële RSCA-mondmaskers.

LEES OOK: 'Uitverkoop Anderlecht ingezet: bod van 5 miljoen op tafel'

Trending:

Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Zou u een gepersonaliseerd mondmaskers kopen?

Meest recent

'Geen Diaz, Williams: Barça verbaast met nieuwe aanvaller'

FC Barcelona wil coach Hansi Flick deze zomer van een extra flankaanvaller voorzien. Nico Williams ...

1
1
'Afwezigen in stage-selectie: dubbeltransfer bij KRC Genk'

Bij KRC Genk breekt deze week het tweede grote luik van de voorbereiding aan. Zo vertrekken de ...

18
18
'Uitverkoop Anderlecht ingezet: bod van 5 miljoen op tafel'

RSC Anderlecht begint maandag aan zijn zomerstage in Nederland. Dan zal coach Besnik Hasi beroep ...

103
103
'Eerste targets bekend: Club lanceert enorm transferoffensief'

Bij Club Brugge draait de zomerse transferperiode op volle toeren. In de voorbije dagen rondde ...

187
187
'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

104
104
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

564
564
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

116
116
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

88
88
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

539
539
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

166
166
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

233
233
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1314
1314
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

46
46
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

255
255
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

530
530
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

745
745
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

980
980
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

379
379
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

261
261
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

111
111
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

369
369
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1198
1198
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

236
236
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

376
376
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

952
952

Meer sportnieuws