Ambitie op 't Kiel: "Mikken in 1A op meer dan enkel het behoud"

door
Ambitie op 't Kiel:

De Nationale Veiligheidsraad liet de beslissing over de voortzetting van het voetbalseizoen voorlopig in het midden, afwachten dus of er maandag wel knopen worden doorgehakt op de Algemene Vergadering van de Pro League. Want er liggen dan enkele belangrijke zaken op tafel. Zo is het ook nog niet duidelijk wat er met promotie/degradatie moet gebeuren.


De terugwedstrijd van de eindstrijd in 1B kon immers nog niet afgewerkt worden. En dus hopen beide finalisten, OH Leuven en Beerschot VA, op een ticket naar 1A. Indien ze dat krijgen, zullen ze alvast met de nodige ambitie aantreden in de Jupiler Pro League. Niet in het minst de Antwerpenaren. Dat bleek afgelopen week nog eens uit de contractverlenging van Mike Vanhamel.

De doelman kon nochtans rekenen op interesse van onder meer Anderlecht, maar besloot toch op 't Kiel te blijven. Hij is er dan ook van overtuigd dat Beerschot een rol van betekenis zou spelen in de Jupiler Pro League. "Ik hoop natuurlijk dat we naar 1A gaan. En als we naar 1A gaan, denk ik niet dat we ons moeten toeleggen op enkel het behoud. We moeten doelen stellen en vooruitgaan. Gaan we dat allemaal in het eerste jaar halen? Hopelijk, maar waarschijnlijk niet. Maar ik ben een geboren winnaar en sta elke wedstrijd op het veld om te winnen", aldus Vanhamel in een video-interview op de clubkanalen.

LEES OOK: CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

Beerschot zou een meerwaarde betekenen voor 1A ...

Meest recent

'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

3
3
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

378
378
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

16
16
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

32
32
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

214
214
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

139
139
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

86
86
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

96
96
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

98
98
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

841
841
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

94
94
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

50
50
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

317
317
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

709
709
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

115
115
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

391
391
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

583
583
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

257
257
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

549
549
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

94
94
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

157
157
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

170
170
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56

Meer sportnieuws