TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Internazionale zou zijn vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo stelt Mundo Deportivo dat Jonathan David nadrukkelijk in beeld is als potentiële vervanger van Lautaro Martinez. Volgens de Spaanse bron nam Inter inmiddels al contact op met AA Gent om de voorwaarden te weten te komen en de basis voor eventuele onderhandelingen te leggen. Gent mikte in eerste instantie op een transfersom van boven de 25 miljoen euro, maar bovengenoemde bron stelt dat de Buffalo's door de coronacrisis allicht water bij de wijn moeten doen.

Club Brugge blijft naar verluidt hengelen achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich, maar de concurrentie voor het goudhaantje van San Lorenzo blijft enorm. AS schrijft dat ook AS Roma en FC Barcelona de 20-jarige op de radar hebben staan. Aan de samenwerking met Percy Tau komt dan weer geen vervolg, hij zou na zijn huurbeurt een kans krijgen bij moederclub Brighton.

Nacer Chadli is graag gezien in Brussel, maar La Dernière Heure weet dat Anderlecht niet van plan is een grote financiële inspanning te doen om hem definitief over te nemen. Chadli was te vaak geblesseerd volgens hen en bovendien lopen er heel wat jonge talenten rond die op zijn positie uit de voeten kunnen. AS Monaco zou zo'n 6 à 8 miljoen euro voor hem verlangen.

Het contract van Arjan Swinkels is aflopend, maar als het aan de ervaren verdediger zelf ligt blijft hij gewoon bij KV Mechelen. Dat bevestigde hij zelf tegenover het Nederlandse magazine ELF Voetbal. "De club heeft een aantal keer gezegd dat ze graag met me door willen, maar tot een voorstel is het nog niet gekomen. Het liefste blijf ik bij Mechelen. Ik heb het erg goed naar mijn zin en hoef niet per se weg."

BUITENLAND
Dries Mertens lijkt niet te gaan verlengen bij SSC Napoli en kan dus transfervrij naar een andere club trekken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs blijft alvast toenemen, want Sport Mediaset schrijft dat nu ook AS Roma Mertens een voorstel gedaan heeft. De Romeinen zouden hem een driejarig contract aan een jaarloon van 3,5 miljoen euro willen voorschotelen. Daarnaast blijven vooral Chelsea FC en Internazionale concreet.

Volgens het Franse kwaliteitsblad L'Equipe zou niemand minder dan José Mourinho alles in de strijd gooien om Thomas Meunier naar Tottenham Hotspur te halen. De Special One zou zelfs telefonisch contact met hem hebben opgenomen. De Rode Duivel is einde contract bij Paris Saint-Germain en gaat naar alle waarschijnlijkheid niet verlengen. Eerder leek hij op weg naar de Bundesliga, maar Tottenham hoopt hem nu toch op andere gedachten te brengen.

Bayern München lijkt voor de eerste grote transfer sinds de corona-uitbraak te zorgen. De Rekordmeister staat op het punt om zijn concurrenten af te troeven in de strijd om de handtekening van Dayot Upamecano. De verdediger van RB Leizpig maakt volgens L'Equipe de overstap naar de Duitse topclub. Hij zou zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Zijn ploegmaat Timo Werner blijft dan weer aan FC Barcelona gelinkt worden.

Zinedine Zidane zou nog steeds zijn zinnen hebben gezet om een samenwerking met Paul Pogba, Spaanse bronnen melden dat hij zijn landgenoot zelfs persoonlijk gecontacteerd heeft om hem warm te maken voor een transfer naar Real Madrid. Juventus zou hem immers ook wil verleiden tot een terugkeer. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met Manchester United op zak.

LEES OOK: AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Denkt u dat Chadli volgend seizoen nog in België speelt?

Meest recent

Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

177
177
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

104
104
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

94
94
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

64
64
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

81
81
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

47
47
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

164
164
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

43
43
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

245
245
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

186
186
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

166
166
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

401
401
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

482
482
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

68
68
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

122
122
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

316
316
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

142
142
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

201
201
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

234
234
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

411
411
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

441
441
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

287
287
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

220
220
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

82
82
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

83
83

Meer sportnieuws