TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Internazionale zou zijn vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo stelt Mundo Deportivo dat Jonathan David nadrukkelijk in beeld is als potentiële vervanger van Lautaro Martinez. Volgens de Spaanse bron nam Inter inmiddels al contact op met AA Gent om de voorwaarden te weten te komen en de basis voor eventuele onderhandelingen te leggen. Gent mikte in eerste instantie op een transfersom van boven de 25 miljoen euro, maar bovengenoemde bron stelt dat de Buffalo's door de coronacrisis allicht water bij de wijn moeten doen.

Club Brugge blijft naar verluidt hengelen achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich, maar de concurrentie voor het goudhaantje van San Lorenzo blijft enorm. AS schrijft dat ook AS Roma en FC Barcelona de 20-jarige op de radar hebben staan. Aan de samenwerking met Percy Tau komt dan weer geen vervolg, hij zou na zijn huurbeurt een kans krijgen bij moederclub Brighton.

Nacer Chadli is graag gezien in Brussel, maar La Dernière Heure weet dat Anderlecht niet van plan is een grote financiële inspanning te doen om hem definitief over te nemen. Chadli was te vaak geblesseerd volgens hen en bovendien lopen er heel wat jonge talenten rond die op zijn positie uit de voeten kunnen. AS Monaco zou zo'n 6 à 8 miljoen euro voor hem verlangen.

Het contract van Arjan Swinkels is aflopend, maar als het aan de ervaren verdediger zelf ligt blijft hij gewoon bij KV Mechelen. Dat bevestigde hij zelf tegenover het Nederlandse magazine ELF Voetbal. "De club heeft een aantal keer gezegd dat ze graag met me door willen, maar tot een voorstel is het nog niet gekomen. Het liefste blijf ik bij Mechelen. Ik heb het erg goed naar mijn zin en hoef niet per se weg."

BUITENLAND
Dries Mertens lijkt niet te gaan verlengen bij SSC Napoli en kan dus transfervrij naar een andere club trekken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs blijft alvast toenemen, want Sport Mediaset schrijft dat nu ook AS Roma Mertens een voorstel gedaan heeft. De Romeinen zouden hem een driejarig contract aan een jaarloon van 3,5 miljoen euro willen voorschotelen. Daarnaast blijven vooral Chelsea FC en Internazionale concreet.

Volgens het Franse kwaliteitsblad L'Equipe zou niemand minder dan José Mourinho alles in de strijd gooien om Thomas Meunier naar Tottenham Hotspur te halen. De Special One zou zelfs telefonisch contact met hem hebben opgenomen. De Rode Duivel is einde contract bij Paris Saint-Germain en gaat naar alle waarschijnlijkheid niet verlengen. Eerder leek hij op weg naar de Bundesliga, maar Tottenham hoopt hem nu toch op andere gedachten te brengen.

Bayern München lijkt voor de eerste grote transfer sinds de corona-uitbraak te zorgen. De Rekordmeister staat op het punt om zijn concurrenten af te troeven in de strijd om de handtekening van Dayot Upamecano. De verdediger van RB Leizpig maakt volgens L'Equipe de overstap naar de Duitse topclub. Hij zou zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Zijn ploegmaat Timo Werner blijft dan weer aan FC Barcelona gelinkt worden.

Zinedine Zidane zou nog steeds zijn zinnen hebben gezet om een samenwerking met Paul Pogba, Spaanse bronnen melden dat hij zijn landgenoot zelfs persoonlijk gecontacteerd heeft om hem warm te maken voor een transfer naar Real Madrid. Juventus zou hem immers ook wil verleiden tot een terugkeer. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met Manchester United op zak.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Denkt u dat Chadli volgend seizoen nog in België speelt?

Meest recent

Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

30
30
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

90
90
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

11
11
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

63
63
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

381
381
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

35
35
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

34
34
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

70
70
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

95
95
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

948
948
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

58
58
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

41
41
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

63
63
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

153
153
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

287
287
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

56
56
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

249
249
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

263
263
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

135
135
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

218
218
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

675
675
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

76
76
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

445
445
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

324
324
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

104
104

Meer sportnieuws