TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Internazionale zou zijn vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo stelt Mundo Deportivo dat Jonathan David nadrukkelijk in beeld is als potentiële vervanger van Lautaro Martinez. Volgens de Spaanse bron nam Inter inmiddels al contact op met AA Gent om de voorwaarden te weten te komen en de basis voor eventuele onderhandelingen te leggen. Gent mikte in eerste instantie op een transfersom van boven de 25 miljoen euro, maar bovengenoemde bron stelt dat de Buffalo's door de coronacrisis allicht water bij de wijn moeten doen.

Club Brugge blijft naar verluidt hengelen achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich, maar de concurrentie voor het goudhaantje van San Lorenzo blijft enorm. AS schrijft dat ook AS Roma en FC Barcelona de 20-jarige op de radar hebben staan. Aan de samenwerking met Percy Tau komt dan weer geen vervolg, hij zou na zijn huurbeurt een kans krijgen bij moederclub Brighton.

Nacer Chadli is graag gezien in Brussel, maar La Dernière Heure weet dat Anderlecht niet van plan is een grote financiële inspanning te doen om hem definitief over te nemen. Chadli was te vaak geblesseerd volgens hen en bovendien lopen er heel wat jonge talenten rond die op zijn positie uit de voeten kunnen. AS Monaco zou zo'n 6 à 8 miljoen euro voor hem verlangen.

Het contract van Arjan Swinkels is aflopend, maar als het aan de ervaren verdediger zelf ligt blijft hij gewoon bij KV Mechelen. Dat bevestigde hij zelf tegenover het Nederlandse magazine ELF Voetbal. "De club heeft een aantal keer gezegd dat ze graag met me door willen, maar tot een voorstel is het nog niet gekomen. Het liefste blijf ik bij Mechelen. Ik heb het erg goed naar mijn zin en hoef niet per se weg."

BUITENLAND
Dries Mertens lijkt niet te gaan verlengen bij SSC Napoli en kan dus transfervrij naar een andere club trekken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs blijft alvast toenemen, want Sport Mediaset schrijft dat nu ook AS Roma Mertens een voorstel gedaan heeft. De Romeinen zouden hem een driejarig contract aan een jaarloon van 3,5 miljoen euro willen voorschotelen. Daarnaast blijven vooral Chelsea FC en Internazionale concreet.

Volgens het Franse kwaliteitsblad L'Equipe zou niemand minder dan José Mourinho alles in de strijd gooien om Thomas Meunier naar Tottenham Hotspur te halen. De Special One zou zelfs telefonisch contact met hem hebben opgenomen. De Rode Duivel is einde contract bij Paris Saint-Germain en gaat naar alle waarschijnlijkheid niet verlengen. Eerder leek hij op weg naar de Bundesliga, maar Tottenham hoopt hem nu toch op andere gedachten te brengen.

Bayern München lijkt voor de eerste grote transfer sinds de corona-uitbraak te zorgen. De Rekordmeister staat op het punt om zijn concurrenten af te troeven in de strijd om de handtekening van Dayot Upamecano. De verdediger van RB Leizpig maakt volgens L'Equipe de overstap naar de Duitse topclub. Hij zou zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Zijn ploegmaat Timo Werner blijft dan weer aan FC Barcelona gelinkt worden.

Zinedine Zidane zou nog steeds zijn zinnen hebben gezet om een samenwerking met Paul Pogba, Spaanse bronnen melden dat hij zijn landgenoot zelfs persoonlijk gecontacteerd heeft om hem warm te maken voor een transfer naar Real Madrid. Juventus zou hem immers ook wil verleiden tot een terugkeer. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met Manchester United op zak.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Denkt u dat Chadli volgend seizoen nog in België speelt?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

80
80
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

31
31
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

42
42
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

185
185
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

211
211
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

188
188
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

286
286
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

179
179
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

183
183
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

992
992
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

119
119
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

356
356
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

497
497
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

443
443
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

729
729

Meer sportnieuws