TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Internazionale zou zijn vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo stelt Mundo Deportivo dat Jonathan David nadrukkelijk in beeld is als potentiële vervanger van Lautaro Martinez. Volgens de Spaanse bron nam Inter inmiddels al contact op met AA Gent om de voorwaarden te weten te komen en de basis voor eventuele onderhandelingen te leggen. Gent mikte in eerste instantie op een transfersom van boven de 25 miljoen euro, maar bovengenoemde bron stelt dat de Buffalo's door de coronacrisis allicht water bij de wijn moeten doen.

Club Brugge blijft naar verluidt hengelen achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich, maar de concurrentie voor het goudhaantje van San Lorenzo blijft enorm. AS schrijft dat ook AS Roma en FC Barcelona de 20-jarige op de radar hebben staan. Aan de samenwerking met Percy Tau komt dan weer geen vervolg, hij zou na zijn huurbeurt een kans krijgen bij moederclub Brighton.

Nacer Chadli is graag gezien in Brussel, maar La Dernière Heure weet dat Anderlecht niet van plan is een grote financiële inspanning te doen om hem definitief over te nemen. Chadli was te vaak geblesseerd volgens hen en bovendien lopen er heel wat jonge talenten rond die op zijn positie uit de voeten kunnen. AS Monaco zou zo'n 6 à 8 miljoen euro voor hem verlangen.

Het contract van Arjan Swinkels is aflopend, maar als het aan de ervaren verdediger zelf ligt blijft hij gewoon bij KV Mechelen. Dat bevestigde hij zelf tegenover het Nederlandse magazine ELF Voetbal. "De club heeft een aantal keer gezegd dat ze graag met me door willen, maar tot een voorstel is het nog niet gekomen. Het liefste blijf ik bij Mechelen. Ik heb het erg goed naar mijn zin en hoef niet per se weg."

BUITENLAND
Dries Mertens lijkt niet te gaan verlengen bij SSC Napoli en kan dus transfervrij naar een andere club trekken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs blijft alvast toenemen, want Sport Mediaset schrijft dat nu ook AS Roma Mertens een voorstel gedaan heeft. De Romeinen zouden hem een driejarig contract aan een jaarloon van 3,5 miljoen euro willen voorschotelen. Daarnaast blijven vooral Chelsea FC en Internazionale concreet.

Volgens het Franse kwaliteitsblad L'Equipe zou niemand minder dan José Mourinho alles in de strijd gooien om Thomas Meunier naar Tottenham Hotspur te halen. De Special One zou zelfs telefonisch contact met hem hebben opgenomen. De Rode Duivel is einde contract bij Paris Saint-Germain en gaat naar alle waarschijnlijkheid niet verlengen. Eerder leek hij op weg naar de Bundesliga, maar Tottenham hoopt hem nu toch op andere gedachten te brengen.

Bayern München lijkt voor de eerste grote transfer sinds de corona-uitbraak te zorgen. De Rekordmeister staat op het punt om zijn concurrenten af te troeven in de strijd om de handtekening van Dayot Upamecano. De verdediger van RB Leizpig maakt volgens L'Equipe de overstap naar de Duitse topclub. Hij zou zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Zijn ploegmaat Timo Werner blijft dan weer aan FC Barcelona gelinkt worden.

Zinedine Zidane zou nog steeds zijn zinnen hebben gezet om een samenwerking met Paul Pogba, Spaanse bronnen melden dat hij zijn landgenoot zelfs persoonlijk gecontacteerd heeft om hem warm te maken voor een transfer naar Real Madrid. Juventus zou hem immers ook wil verleiden tot een terugkeer. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met Manchester United op zak.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

Denkt u dat Chadli volgend seizoen nog in België speelt?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

24
24
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

48
48
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

102
102
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

182
182
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

192
192
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

55
55
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

397
397
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

49
49
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

108
108
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

418
418
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

132
132
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

210
210
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

154
154
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

349
349
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

485
485
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

666
666
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1055
1055
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

481
481
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

333
333

Meer sportnieuws