TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller weg bij Club, Mourinho flirt met Rode Duivel'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Internazionale zou zijn vizier op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo stelt Mundo Deportivo dat Jonathan David nadrukkelijk in beeld is als potentiële vervanger van Lautaro Martinez. Volgens de Spaanse bron nam Inter inmiddels al contact op met AA Gent om de voorwaarden te weten te komen en de basis voor eventuele onderhandelingen te leggen. Gent mikte in eerste instantie op een transfersom van boven de 25 miljoen euro, maar bovengenoemde bron stelt dat de Buffalo's door de coronacrisis allicht water bij de wijn moeten doen.

Club Brugge blijft naar verluidt hengelen achter de Argentijnse spits Adolfo Gaich, maar de concurrentie voor het goudhaantje van San Lorenzo blijft enorm. AS schrijft dat ook AS Roma en FC Barcelona de 20-jarige op de radar hebben staan. Aan de samenwerking met Percy Tau komt dan weer geen vervolg, hij zou na zijn huurbeurt een kans krijgen bij moederclub Brighton.

Nacer Chadli is graag gezien in Brussel, maar La Dernière Heure weet dat Anderlecht niet van plan is een grote financiële inspanning te doen om hem definitief over te nemen. Chadli was te vaak geblesseerd volgens hen en bovendien lopen er heel wat jonge talenten rond die op zijn positie uit de voeten kunnen. AS Monaco zou zo'n 6 à 8 miljoen euro voor hem verlangen.

Het contract van Arjan Swinkels is aflopend, maar als het aan de ervaren verdediger zelf ligt blijft hij gewoon bij KV Mechelen. Dat bevestigde hij zelf tegenover het Nederlandse magazine ELF Voetbal. "De club heeft een aantal keer gezegd dat ze graag met me door willen, maar tot een voorstel is het nog niet gekomen. Het liefste blijf ik bij Mechelen. Ik heb het erg goed naar mijn zin en hoef niet per se weg."

BUITENLAND
Dries Mertens lijkt niet te gaan verlengen bij SSC Napoli en kan dus transfervrij naar een andere club trekken. Het lijstje met geïnteresseerde clubs blijft alvast toenemen, want Sport Mediaset schrijft dat nu ook AS Roma Mertens een voorstel gedaan heeft. De Romeinen zouden hem een driejarig contract aan een jaarloon van 3,5 miljoen euro willen voorschotelen. Daarnaast blijven vooral Chelsea FC en Internazionale concreet.

Volgens het Franse kwaliteitsblad L'Equipe zou niemand minder dan José Mourinho alles in de strijd gooien om Thomas Meunier naar Tottenham Hotspur te halen. De Special One zou zelfs telefonisch contact met hem hebben opgenomen. De Rode Duivel is einde contract bij Paris Saint-Germain en gaat naar alle waarschijnlijkheid niet verlengen. Eerder leek hij op weg naar de Bundesliga, maar Tottenham hoopt hem nu toch op andere gedachten te brengen.

Bayern München lijkt voor de eerste grote transfer sinds de corona-uitbraak te zorgen. De Rekordmeister staat op het punt om zijn concurrenten af te troeven in de strijd om de handtekening van Dayot Upamecano. De verdediger van RB Leizpig maakt volgens L'Equipe de overstap naar de Duitse topclub. Hij zou zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Zijn ploegmaat Timo Werner blijft dan weer aan FC Barcelona gelinkt worden.

Zinedine Zidane zou nog steeds zijn zinnen hebben gezet om een samenwerking met Paul Pogba, Spaanse bronnen melden dat hij zijn landgenoot zelfs persoonlijk gecontacteerd heeft om hem warm te maken voor een transfer naar Real Madrid. Juventus zou hem immers ook wil verleiden tot een terugkeer. Geen enkele club heeft echter al een akkoord met Manchester United op zak.

LEES OOK: AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Denkt u dat Chadli volgend seizoen nog in België speelt?

Meest recent

‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

8
8
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

56
56
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

28
28
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

19
19
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

223
223
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

142
142
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

108
108
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

120
120
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

395
395
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

61
61
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

91
91
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

64
64
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

553
553
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

127
127
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

232
232
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

451
451
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

449
449
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

267
267
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

590
590
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

748
748

Meer sportnieuws