TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

1476 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil graag Nacer Chadli ook volgend seizoen houden, maar de Rode Duivel dreigt te duur uit te vallen. AS Monaco is wel bereid mee te werken aan een transfer, maar wil zoveel mogelijk recupereren van de 12 miljoen die het betaalde. Chadli wil zelf wel graag in België blijven, waardoor één van de rivalen van Paars-Wit mogelijk kan toeslaan. Hij zou een aanbieding van Montreal Impact al afgewezen hebben.



Lokeren blijft volgend seizoen alsnog voortbestaan in de vorm van KSC Lokeren-Temse. De nieuwe fusieclub zou alvast een trainer gevonden hebben. Gewezen doelman Yves Van der Straeten zou de ploeg onder zijn hoede gaan nemen. Hij was het voorbije seizoen al coach van Temse en blijft dus op post.

KV Oostende zal in de zomer wellicht afscheid nemen van een pak spelers, waaronder ook Ronald Vargas en Renato Neto. De twee ervaren middenvelders konden zich niet doorzetten en hun aflopende contract zal niet verlengd worden. Ze zouden allebei interesse genieten vanuit Azië. Voor Neto zouden clubs uit China en Indonesië zich melden.



BUITENLAND

Dries Mertens krijgt dezer dagen de ene na de andere fraaie aanbieding binnen. Nu zou ook Atletico Madrid de Rode Duivel een contract voorschotelen. Ook bij Internazionale blijft Mertens op het verlanglijstje staan, net als Jan Vertonghen. De Nerazzurri azen ook nog op het Chelsea-duo Emerson Palmieri en Olivier Giroud en Barcelona-middenvelder Arthur.

Arthur is mogelijk niet de enige middenvelder die Barça gaat verlaten, want Ivan Rakitic zou kunnen terugkeren naar Sevilla. De Kroaat zou zelf alvast een terugkeer naar Andalusië zien zitten en ook de spelers van Sevilla zien de gewezen aanvoerder graag terugkomen.



Mochten Arthur en/of Rakitic vertrekken, zal Barça uiteraard een nieuwe middenvelder moeten zoeken. De Catalanen zouden hun zinnen gezet hebben op Sandro Tonali, het 19-jarige toptalent van Brescia. Ze zouden maar liefst 60 miljoen euro veil hebben voor de middenvelder, die ze zouden zien als de opvolger van Andres Iniesta. Ook PSG en Inter liggen echter op de loer.

Voor Moses Simon lonkt een lucratieve transfer. De gewezen flankaanvaller van AA Gent wist zich dit seizoen in de kijker te spelen bij FC Nantes en dat zou nu een mooie aanbieding gekregen hebben. Een Chinese club zou bereid zijn om 12 miljoen euro neer te tellen voor de Nigeriaan.



Liverpool zou kunnen uitpakken met een verrassende transfer. De Reds zouden namelijk bezig zijn met de komst van Willian, die zou overkomen van rivaal Chelsea. De Braziliaan is einde contract op Stamford Bridg en zal na zeven jaar bij de club niet bijtekenen.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Zou Mertens bij Atletico Madrid passen?

Meest recent

Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

1
1
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

80
80
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

127
127
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

159
159
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

114
114
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

221
221
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

98
98
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

491
491
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

65
65
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

46
46
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

311
311
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

51
51
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

81
81
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

163
163
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

202
202
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

536
536
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

255
255
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

968
968
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

247
247

Meer sportnieuws