TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw aanbod voor Mertens, Chadli naar andere Belgische club?'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil graag Nacer Chadli ook volgend seizoen houden, maar de Rode Duivel dreigt te duur uit te vallen. AS Monaco is wel bereid mee te werken aan een transfer, maar wil zoveel mogelijk recupereren van de 12 miljoen die het betaalde. Chadli wil zelf wel graag in België blijven, waardoor één van de rivalen van Paars-Wit mogelijk kan toeslaan. Hij zou een aanbieding van Montreal Impact al afgewezen hebben.



Lokeren blijft volgend seizoen alsnog voortbestaan in de vorm van KSC Lokeren-Temse. De nieuwe fusieclub zou alvast een trainer gevonden hebben. Gewezen doelman Yves Van der Straeten zou de ploeg onder zijn hoede gaan nemen. Hij was het voorbije seizoen al coach van Temse en blijft dus op post.

KV Oostende zal in de zomer wellicht afscheid nemen van een pak spelers, waaronder ook Ronald Vargas en Renato Neto. De twee ervaren middenvelders konden zich niet doorzetten en hun aflopende contract zal niet verlengd worden. Ze zouden allebei interesse genieten vanuit Azië. Voor Neto zouden clubs uit China en Indonesië zich melden.



BUITENLAND

Dries Mertens krijgt dezer dagen de ene na de andere fraaie aanbieding binnen. Nu zou ook Atletico Madrid de Rode Duivel een contract voorschotelen. Ook bij Internazionale blijft Mertens op het verlanglijstje staan, net als Jan Vertonghen. De Nerazzurri azen ook nog op het Chelsea-duo Emerson Palmieri en Olivier Giroud en Barcelona-middenvelder Arthur.

Arthur is mogelijk niet de enige middenvelder die Barça gaat verlaten, want Ivan Rakitic zou kunnen terugkeren naar Sevilla. De Kroaat zou zelf alvast een terugkeer naar Andalusië zien zitten en ook de spelers van Sevilla zien de gewezen aanvoerder graag terugkomen.



Mochten Arthur en/of Rakitic vertrekken, zal Barça uiteraard een nieuwe middenvelder moeten zoeken. De Catalanen zouden hun zinnen gezet hebben op Sandro Tonali, het 19-jarige toptalent van Brescia. Ze zouden maar liefst 60 miljoen euro veil hebben voor de middenvelder, die ze zouden zien als de opvolger van Andres Iniesta. Ook PSG en Inter liggen echter op de loer.

Voor Moses Simon lonkt een lucratieve transfer. De gewezen flankaanvaller van AA Gent wist zich dit seizoen in de kijker te spelen bij FC Nantes en dat zou nu een mooie aanbieding gekregen hebben. Een Chinese club zou bereid zijn om 12 miljoen euro neer te tellen voor de Nigeriaan.



Liverpool zou kunnen uitpakken met een verrassende transfer. De Reds zouden namelijk bezig zijn met de komst van Willian, die zou overkomen van rivaal Chelsea. De Braziliaan is einde contract op Stamford Bridg en zal na zeven jaar bij de club niet bijtekenen.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Zou Mertens bij Atletico Madrid passen?

Meest recent

Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

36
36
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

39
39
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

50
50
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

356
356
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

142
142
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

175
175
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

32
32
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

56
56
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

86
86
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

47
47
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

195
195
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

89
89
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

129
129
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

68
68
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

231
231
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

226
226
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

187
187
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

204
204
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

254
254
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

293
293
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

138
138
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

133
133
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

86
86

Meer sportnieuws