Gheysens dropt bommetje: "We gaan wél nog spelen dit seizoen"

1128 stemmen
Gheysens dropt bommetje:

Aanstaande maandag komt de Algemene Vergadering van de Pro League samen, er zal dan gestemd worden over de vroegtijdige stopzetting van de competitie. De verwachting is dat het advies van de Raad van Bestuur gewoon zal opgevolgd worden. Maar Antwerp-voorzitter Paul Gheysens denkt daar duidelijk anders over.


Het is al een tijdje een publiek geheim dat de Great Old één van de voorstanders is om het huidige seizoen af te werken in de zomermaanden. En Gheysens gaat in een interview met VTM Nieuws nog een stap verder. Volgens hem wordt de competitie helemaal niet stopgezet. "Er zijn maar drie ploegen die de competitie willen stopzetten. De eerste drie ploegen, die zo'n buit van 25 of 30 miljoen kunnen binnenhalen. Maar dan? Je moet toch nog een volwaardige competitie hebben met 16 degelijke ploegen", stelt de sterke man van Ghelamco.

Er zijn echter nog meer zaken die het volgens Gheysens verhinderen dat het seizoen wordt stopgezet. "Wat ga je doen met de TV-rechten? Zijn die niks meer waard of moeten we met iedereen 23 miljoen terugbetalen? Zal Telenet dat zomaar laten of gaat de Belgische staat dat betalen? Zijn we nu helemaal gek aan het worden."

"WE GAAN SPELEN"
Gheysens gaat er dan ook vanuit dat het seizoen niet wordt stopgezet. "Ik geloof daar niets van. Wat ga je doen met die claims van TV-rechten? Met de sponsors? Met de spelers? Met de supporters ... . Die open brief van de kleintjes? Die kleine clubs wisten niet waarover het ging. Kijk, we gaan spelen. Als er een beetje gezond verstand is overal, gaan we spelen. Maar wel achter gesloten deuren."

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Denkt u echt dat er nog gevoetbald zal worden?

Meest recent

Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

26
26
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

21
21
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

57
57
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

262
262
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

249
249
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

279
279
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

71
71
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

472
472
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

89
89
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

318
318
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

44
44
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

85
85
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

131
131
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

268
268
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

839
839
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

321
321
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

459
459
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

92
92
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

560
560
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

112
112
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

324
324
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160

Meer sportnieuws