Gheysens dropt bommetje: "We gaan wél nog spelen dit seizoen"

1128 stemmen
Gheysens dropt bommetje:

Aanstaande maandag komt de Algemene Vergadering van de Pro League samen, er zal dan gestemd worden over de vroegtijdige stopzetting van de competitie. De verwachting is dat het advies van de Raad van Bestuur gewoon zal opgevolgd worden. Maar Antwerp-voorzitter Paul Gheysens denkt daar duidelijk anders over.


Het is al een tijdje een publiek geheim dat de Great Old één van de voorstanders is om het huidige seizoen af te werken in de zomermaanden. En Gheysens gaat in een interview met VTM Nieuws nog een stap verder. Volgens hem wordt de competitie helemaal niet stopgezet. "Er zijn maar drie ploegen die de competitie willen stopzetten. De eerste drie ploegen, die zo'n buit van 25 of 30 miljoen kunnen binnenhalen. Maar dan? Je moet toch nog een volwaardige competitie hebben met 16 degelijke ploegen", stelt de sterke man van Ghelamco.

Er zijn echter nog meer zaken die het volgens Gheysens verhinderen dat het seizoen wordt stopgezet. "Wat ga je doen met de TV-rechten? Zijn die niks meer waard of moeten we met iedereen 23 miljoen terugbetalen? Zal Telenet dat zomaar laten of gaat de Belgische staat dat betalen? Zijn we nu helemaal gek aan het worden."

"WE GAAN SPELEN"
Gheysens gaat er dan ook vanuit dat het seizoen niet wordt stopgezet. "Ik geloof daar niets van. Wat ga je doen met die claims van TV-rechten? Met de sponsors? Met de spelers? Met de supporters ... . Die open brief van de kleintjes? Die kleine clubs wisten niet waarover het ging. Kijk, we gaan spelen. Als er een beetje gezond verstand is overal, gaan we spelen. Maar wel achter gesloten deuren."

LEES OOK: Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Denkt u echt dat er nog gevoetbald zal worden?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

4
4
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

11
11
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

31
31
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

125
125
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

81
81
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

148
148
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

75
75
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

357
357
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

95
95
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

226
226
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

713
713
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

516
516
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

107
107
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

244
244
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

840
840
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

126
126
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

218
218
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

570
570
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

570
570
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1001
1001
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

349
349
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

543
543
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

345
345

Meer sportnieuws