Club Brugge krijgt opnieuw belangrijk nieuws over stadion

door
Club Brugge krijgt opnieuw belangrijk nieuws over stadion

Club Brugge blijft razend ambitieus en wil ook in de komende jaren blijven groeien. Daarvoor heeft Blauw-Zwart nood aan een nieuw en modern stadion. En na jaren van aanmodderen lijkt er eindelijk schot in het dossier te komen, woensdag werd alvast bekend gemaakt dat architecten en bouwconsortia eind deze maand hun plannen moeten binnen doen.


Club zal uit alle voorstellen één concreet plan kiezen wat men uiteindelijk wil realiseren. En ondertussen wordt ook aan de andere elementen verder gewerkt. Het milieueffectenrapport (MER) krijgt bijvoorbeeld steeds meer vorm. Al vraagt het stadsbestuur wel om nog enkele aanpassingen. "Een verdere specificatie en verduidelijking van het aanvullend programma dringt zich op. Dit is nodig om een correcte inschatting te kunnen maken van de verschillende effecten doorheen de dag en doorheen het jaar. Daarna moeten de verschillende maatregelen voor wat betreft de mobiliteit verder worden uitgewerkt", stelt Franky Demon, schepen van ruimtelijke ordening, bij de regionale zender Focus WTV.

Blauw-Zwart heeft dus zeker nog wat werk voor de boeg alvorens de bouwwerken kunnen beginnen. Maar het stadsbestuur lijkt wel nog steeds achter de plannen te staan. "De realisatie van een nieuw modern en gebruiksvriendelijk voetbalstadion is een must om de nodige verdere groei van Club Brugge, als belangrijke voetbalambassadeur voor de stad Brugge, Vlaanderen en België, mogelijk te maken", aldus Demon.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Denkt u dat het stadion voor 2023 in gebruik zal genomen worden?

Meest recent

La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

0
0
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

17
17
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

27
27
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

8
8
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

178
178
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

78
78
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

69
69
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

174
174
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

104
104
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

123
123
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

352
352
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

270
270
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

325
325
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

525
525
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

90
90
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

154
154
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

408
408
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

84
84
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

131
131
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

367
367
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

336
336
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1021
1021
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

142
142
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

388
388

Meer sportnieuws