Club Brugge krijgt opnieuw belangrijk nieuws over stadion

door
Club Brugge krijgt opnieuw belangrijk nieuws over stadion

Club Brugge blijft razend ambitieus en wil ook in de komende jaren blijven groeien. Daarvoor heeft Blauw-Zwart nood aan een nieuw en modern stadion. En na jaren van aanmodderen lijkt er eindelijk schot in het dossier te komen, woensdag werd alvast bekend gemaakt dat architecten en bouwconsortia eind deze maand hun plannen moeten binnen doen.


Club zal uit alle voorstellen één concreet plan kiezen wat men uiteindelijk wil realiseren. En ondertussen wordt ook aan de andere elementen verder gewerkt. Het milieueffectenrapport (MER) krijgt bijvoorbeeld steeds meer vorm. Al vraagt het stadsbestuur wel om nog enkele aanpassingen. "Een verdere specificatie en verduidelijking van het aanvullend programma dringt zich op. Dit is nodig om een correcte inschatting te kunnen maken van de verschillende effecten doorheen de dag en doorheen het jaar. Daarna moeten de verschillende maatregelen voor wat betreft de mobiliteit verder worden uitgewerkt", stelt Franky Demon, schepen van ruimtelijke ordening, bij de regionale zender Focus WTV.

Blauw-Zwart heeft dus zeker nog wat werk voor de boeg alvorens de bouwwerken kunnen beginnen. Maar het stadsbestuur lijkt wel nog steeds achter de plannen te staan. "De realisatie van een nieuw modern en gebruiksvriendelijk voetbalstadion is een must om de nodige verdere groei van Club Brugge, als belangrijke voetbalambassadeur voor de stad Brugge, Vlaanderen en België, mogelijk te maken", aldus Demon.

LEES OOK: Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Denkt u dat het stadion voor 2023 in gebruik zal genomen worden?

Meest recent

Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

16
16
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

10
10
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

58
58
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

16
16
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

106
106
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

437
437
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

443
443
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

151
151
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

276
276
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

91
91
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

111
111
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

279
279
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

335
335
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

106
106
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

106
106
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

130
130
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

247
247
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

180
180
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

163
163
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

438
438
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

431
431
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

564
564
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

421
421

Meer sportnieuws