Vertonghen loslippig over transferplannen: "Dat zijn opties"

door
Vertonghen loslippig over transferplannen:

Met de transfermarcato in aantocht heeft Jan Vertonghen de clubs voor het uitkiezen. Volgens verschillende media tonen Napoli, Internazionale, AS Roma en nog een rist andere clubs interesse in de Rode Duivel.

Onder José Mourinho kwam Vertonghen niet erg veel meer aan de bak in vergelijking met de voorbije jaren bij Spurs. Volgens Calciomercatoweb bereidde de Londense topclub zich dan ook voor op een transfervrij vertrek van Vertonghen door te anticiperen met de komst van Diego Godin (Internazionale).

De 34-jarige Uruguayaan zou een betrouwbare en ervaren sleutel op de deur moeten betekenen voor Tottenham, maar nu lijkt een transfer toch alweer van de baan. Het Italiaanse Tuttomercatoweb stelt namelijk dat Spurs helemaal geen belangstelling heeft in Godin. Misschien zit een verlengd verblijf van Vertonghen bij Tottenham er toch nog in? 

UPDATE 22/04

Jan Vertonghen heeft vandaag zelf gereageerd op zijn transferplannen. Dat deed hij bij ‘Play Sports Kot’.  Daarin gaf hij nog niet al te veel vrij, maar het is wel duidelijk dat zijn toekomst in Europa ligt: “Ik wil de juiste keuze maken. Dat kan Spurs zijn, of een andere club. Maar het moet een club met ambitie zijn, en in Europa. Mijn plaats bij de nationale ploeg is namelijk belangrijk.

De Rode Duivel wist ook nog te vertellen dat een overstap naar een andere topcompetitie tot de mogelijkheden behoort: “Spanje en Italië zijn opties. En de duur van het contract zal ook een rol spelen.” Daar het vrijwel zeker is dat Tottenham hem geen contract zal voorschotelen van langer dan één seizoen, lijkt een verlengd verblijf bij Spurs dus zo goed als uitgesloten te zijn.




LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Waar zou hij het beste passen?

Meest recent

'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

58
58
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

100
100
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

61
61
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

106
106
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

185
185
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

108
108
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

269
269
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

402
402
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

324
324
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

46
46
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

115
115
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

101
101
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

100
100
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

67
67
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

61
61
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

72
72
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

225
225
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

259
259
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

229
229
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

63
63
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

195
195

Meer sportnieuws