Vertonghen loslippig over transferplannen: "Dat zijn opties"

door
Vertonghen loslippig over transferplannen:

Met de transfermarcato in aantocht heeft Jan Vertonghen de clubs voor het uitkiezen. Volgens verschillende media tonen Napoli, Internazionale, AS Roma en nog een rist andere clubs interesse in de Rode Duivel.

Onder José Mourinho kwam Vertonghen niet erg veel meer aan de bak in vergelijking met de voorbije jaren bij Spurs. Volgens Calciomercatoweb bereidde de Londense topclub zich dan ook voor op een transfervrij vertrek van Vertonghen door te anticiperen met de komst van Diego Godin (Internazionale).

De 34-jarige Uruguayaan zou een betrouwbare en ervaren sleutel op de deur moeten betekenen voor Tottenham, maar nu lijkt een transfer toch alweer van de baan. Het Italiaanse Tuttomercatoweb stelt namelijk dat Spurs helemaal geen belangstelling heeft in Godin. Misschien zit een verlengd verblijf van Vertonghen bij Tottenham er toch nog in? 

UPDATE 22/04

Jan Vertonghen heeft vandaag zelf gereageerd op zijn transferplannen. Dat deed hij bij ‘Play Sports Kot’.  Daarin gaf hij nog niet al te veel vrij, maar het is wel duidelijk dat zijn toekomst in Europa ligt: “Ik wil de juiste keuze maken. Dat kan Spurs zijn, of een andere club. Maar het moet een club met ambitie zijn, en in Europa. Mijn plaats bij de nationale ploeg is namelijk belangrijk.

De Rode Duivel wist ook nog te vertellen dat een overstap naar een andere topcompetitie tot de mogelijkheden behoort: “Spanje en Italië zijn opties. En de duur van het contract zal ook een rol spelen.” Daar het vrijwel zeker is dat Tottenham hem geen contract zal voorschotelen van langer dan één seizoen, lijkt een verlengd verblijf bij Spurs dus zo goed als uitgesloten te zijn.




LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

Waar zou hij het beste passen?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

1
1
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

30
30
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

10
10
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

105
105
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

478
478
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

261
261
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

192
192
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

363
363
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

248
248
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

585
585
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1396
1396
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

556
556
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

521
521
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

376
376
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

313
313

Meer sportnieuws