Vertonghen loslippig over transferplannen: "Dat zijn opties"

door
Vertonghen loslippig over transferplannen:

Met de transfermarcato in aantocht heeft Jan Vertonghen de clubs voor het uitkiezen. Volgens verschillende media tonen Napoli, Internazionale, AS Roma en nog een rist andere clubs interesse in de Rode Duivel.

Onder José Mourinho kwam Vertonghen niet erg veel meer aan de bak in vergelijking met de voorbije jaren bij Spurs. Volgens Calciomercatoweb bereidde de Londense topclub zich dan ook voor op een transfervrij vertrek van Vertonghen door te anticiperen met de komst van Diego Godin (Internazionale).

De 34-jarige Uruguayaan zou een betrouwbare en ervaren sleutel op de deur moeten betekenen voor Tottenham, maar nu lijkt een transfer toch alweer van de baan. Het Italiaanse Tuttomercatoweb stelt namelijk dat Spurs helemaal geen belangstelling heeft in Godin. Misschien zit een verlengd verblijf van Vertonghen bij Tottenham er toch nog in? 

UPDATE 22/04

Jan Vertonghen heeft vandaag zelf gereageerd op zijn transferplannen. Dat deed hij bij ‘Play Sports Kot’.  Daarin gaf hij nog niet al te veel vrij, maar het is wel duidelijk dat zijn toekomst in Europa ligt: “Ik wil de juiste keuze maken. Dat kan Spurs zijn, of een andere club. Maar het moet een club met ambitie zijn, en in Europa. Mijn plaats bij de nationale ploeg is namelijk belangrijk.

De Rode Duivel wist ook nog te vertellen dat een overstap naar een andere topcompetitie tot de mogelijkheden behoort: “Spanje en Italië zijn opties. En de duur van het contract zal ook een rol spelen.” Daar het vrijwel zeker is dat Tottenham hem geen contract zal voorschotelen van langer dan één seizoen, lijkt een verlengd verblijf bij Spurs dus zo goed als uitgesloten te zijn.




Waar zou hij het beste passen?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

0
0
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

153
153
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

162
162
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

141
141
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

85
85
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

60
60
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

474
474
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

277
277
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

274
274
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

350
350
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

196
196
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

168
168
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

310
310
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

771
771
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

257
257
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

204
204
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

115
115
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

178
178
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

83
83
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

293
293
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1052
1052
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

342
342
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

362
362
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

103
103

Meer sportnieuws