Vertonghen loslippig over transferplannen: "Dat zijn opties"

415
Vertonghen loslippig over transferplannen:

Met de transfermarcato in aantocht heeft Jan Vertonghen de clubs voor het uitkiezen. Volgens verschillende media tonen Napoli, Internazionale, AS Roma en nog een rist andere clubs interesse in de Rode Duivel.

Onder José Mourinho kwam Vertonghen niet erg veel meer aan de bak in vergelijking met de voorbije jaren bij Spurs. Volgens Calciomercatoweb bereidde de Londense topclub zich dan ook voor op een transfervrij vertrek van Vertonghen door te anticiperen met de komst van Diego Godin (Internazionale).

De 34-jarige Uruguayaan zou een betrouwbare en ervaren sleutel op de deur moeten betekenen voor Tottenham, maar nu lijkt een transfer toch alweer van de baan. Het Italiaanse Tuttomercatoweb stelt namelijk dat Spurs helemaal geen belangstelling heeft in Godin. Misschien zit een verlengd verblijf van Vertonghen bij Tottenham er toch nog in? 

UPDATE 22/04

Jan Vertonghen heeft vandaag zelf gereageerd op zijn transferplannen. Dat deed hij bij ‘Play Sports Kot’.  Daarin gaf hij nog niet al te veel vrij, maar het is wel duidelijk dat zijn toekomst in Europa ligt: “Ik wil de juiste keuze maken. Dat kan Spurs zijn, of een andere club. Maar het moet een club met ambitie zijn, en in Europa. Mijn plaats bij de nationale ploeg is namelijk belangrijk.

De Rode Duivel wist ook nog te vertellen dat een overstap naar een andere topcompetitie tot de mogelijkheden behoort: “Spanje en Italië zijn opties. En de duur van het contract zal ook een rol spelen.” Daar het vrijwel zeker is dat Tottenham hem geen contract zal voorschotelen van langer dan één seizoen, lijkt een verlengd verblijf bij Spurs dus zo goed als uitgesloten te zijn.




LEES OOK: Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Waar zou hij het beste passen?

Meest recent

Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

2
2
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

35
35
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

6
6
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

28
28
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

173
173
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

72
72
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

38
38
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

24
24
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

63
63
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

150
150
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

35
35
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

112
112
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

59
59
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

132
132
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

215
215
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16

Meer sportnieuws