Heeft Anderlecht ook ex-doelman van Cercle Brugge op shortlist staan?

door
Heeft Anderlecht ook ex-doelman van Cercle Brugge op shortlist staan?

Het vernieuwde bestuur van RSC Anderlecht staat voor een drukke transferperiode. Met oog op de besparingsoperatie zal de kern afgeslankt moeten worden en wil men heel wat overbodige spelers van de loonlijst halen. Daarnaast zal natuurlijk ook een sterke en evenwichtige spelersgroep voor volgend seizoen gecreëerd moeten worden.


Zo is de komst van een doelman een absolute must. Davy Roef lijkt immers op weg naar AA Gent, Thomas Didillon wil na zijn huurbeurt opnieuw vertrekken en Frank Boeckx zet wellicht een punt achter zijn spelerscarrière. De club lijkt bovendien niet in staat om een hoog bod op Hendrik Van Crombrugge naast zich neer te leggen. Een extra keeper is dus geen overbodige luxe en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd.

Nadat vorige week al de naam van Mike Vanhamel viel, blijkt ook Jean Butez een concrete optie. Onze redactie kon eerder al melden dat de smaakmaker van Moeskroen op het verlanglijstje van Paars-Wit staat en La Dernière Heure schrijft nu dat er inmiddels weer contact is opgenomen tussen de club en zijn entourage.

Omdat Butez zijn laatste contractjaar ingaat en Moeskroen sowieso nood heeft aan vers kapitaal, lijkt een deal financieel wél mogelijk dit keer. Vorige zomer was dat niet het geval omdat Les Hurlues bleven vasthouden aan een te hoge vraagprijs en zo bleef de Fransman uiteindelijk actief op Le Canonier. Komende mercato lijkt echter niemand hem nog te kunnen tegenhouden.

UPDATE 22/04

Jean Butez is wel degelijk een piste en ook Het Laatste Nieuws meldt dat de Fransman via makelaars op de radar van RSCA staat. Hij is echter zeker niet de enige, ook Laurent Henkinet werd ondertussen genoemd. Volgens de krant zou ook de Franse keeper Paul Nardi op de shortlist staan.

Die maakte 2,5 jaar indruk bij Cercle Brugge en keerde afgelopen zomer terug naar AS Monaco. Hij werd voor 1,5 miljoen euro verkocht aan de Franse tweedeklasser Lorient, waar hij eerste doelman is. Wellicht is Nardi wat aan de dure kant voor een tweede keeper. Hij ligt er nog tot medio 2023 onder contract en daardoor zal Lorient de nodige miljoenen willen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Trending:

‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Moet RSCA voor Nardi gaan?

Meest recent

‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

7
7
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

11
11
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

34
34
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

120
120
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

176
176
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

289
289
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

90
90
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

271
271
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

570
570
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

420
420
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

67
67
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

286
286
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

330
330
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1914
1914
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

208
208
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

248
248
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

238
238
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1175
1175
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

254
254
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

593
593
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

525
525
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

386
386
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

414
414
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

828
828

Meer sportnieuws