Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België: "Daar zal veel van afhangen"

354 stemmen
Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België:

Romelu Lukaku liet al eens weten dat hij na het EK 2020 mogelijk zou stoppen als Rode Duivel. De bijna 27-jarige aanvaller laat weten dat de kans nog altijd aanwezig is dat hij na het EK 2021 zal stoppen.

"Ik vraag me af wat er nog gaat gebeuren met België, met de voetbalbond. Ik ben niet de enige die zo denkt. Stel dat Martinez vertrekt, wie komt er? Gaat die kunnen omgaan met ons? Wij zijn geen moeilijke gasten, maar hebben een bepaalde routine en die is succesvol. We krijgen de vrijheid die we willen, maar we leveren ook prestaties”, zei in gesprek met Kat Kerkhofs op het Instagram-kanaal VIER.

Lukaku gaat sowieso nadenken na het EK. "Soms komen we bijvoorbeeld maar één dag voor de wedstrijd samen. We kennen elkaar zo goed en het niveau op training is altijd hoog. Als we op balbezit spelen en dergelijke, dan zie je pas hoe goed onze nationale ploeg is. Maar als de meerderheid niet meer gaat verder doen… En als de voetbalbond dan een coach haalt waar het niet mee klikt… Ik heb die historie al gehad en ik wil dat niet meer. Ik wil op het EK 2021 zo ver mogelijk gaan en dan zien we wel. Na dat EK zal er een switch komen in deze generatie en dat zal belangrijk zijn. Wie gaat er door? Wie komt er bij? Ik ga dan 28-29 jaar zijn en ik wil nog zo lang mogelijk blijven voetballen", waardoor Lukaku aangeeft dat hij vanaf dan misschien wel minder belasting wilt.

LEES OOK: Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Gaat de KBVB een topper in de plaats van Martinez kunnen halen?

Meest recent

'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

169
169
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

110
110
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

63
63
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

153
153
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

230
230
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

100
100
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

326
326
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

118
118
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

197
197
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

544
544
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

40
40
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

101
101
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

291
291
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

191
191
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

151
151
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

187
187
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

475
475
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

92
92
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

498
498
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

111
111
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

362
362
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

556
556
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

402
402

Meer sportnieuws