Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België: "Daar zal veel van afhangen"

354 stemmen
Lukaku overweegt in 2021 te stoppen bij België:

Romelu Lukaku liet al eens weten dat hij na het EK 2020 mogelijk zou stoppen als Rode Duivel. De bijna 27-jarige aanvaller laat weten dat de kans nog altijd aanwezig is dat hij na het EK 2021 zal stoppen.

"Ik vraag me af wat er nog gaat gebeuren met België, met de voetbalbond. Ik ben niet de enige die zo denkt. Stel dat Martinez vertrekt, wie komt er? Gaat die kunnen omgaan met ons? Wij zijn geen moeilijke gasten, maar hebben een bepaalde routine en die is succesvol. We krijgen de vrijheid die we willen, maar we leveren ook prestaties”, zei in gesprek met Kat Kerkhofs op het Instagram-kanaal VIER.

Lukaku gaat sowieso nadenken na het EK. "Soms komen we bijvoorbeeld maar één dag voor de wedstrijd samen. We kennen elkaar zo goed en het niveau op training is altijd hoog. Als we op balbezit spelen en dergelijke, dan zie je pas hoe goed onze nationale ploeg is. Maar als de meerderheid niet meer gaat verder doen… En als de voetbalbond dan een coach haalt waar het niet mee klikt… Ik heb die historie al gehad en ik wil dat niet meer. Ik wil op het EK 2021 zo ver mogelijk gaan en dan zien we wel. Na dat EK zal er een switch komen in deze generatie en dat zal belangrijk zijn. Wie gaat er door? Wie komt er bij? Ik ga dan 28-29 jaar zijn en ik wil nog zo lang mogelijk blijven voetballen", waardoor Lukaku aangeeft dat hij vanaf dan misschien wel minder belasting wilt.

LEES OOK: Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Gaat de KBVB een topper in de plaats van Martinez kunnen halen?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

13
13
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

70
70
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

12
12
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

617
617
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

20
20
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

23
23
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

54
54
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

275
275
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

106
106
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

118
118
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

50
50
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

85
85
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

56
56
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

53
53
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

216
216
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

286
286
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

184
184
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

37
37

Meer sportnieuws