'Ambitieus Newcastle wil uithalen met grote twee kleppers'

298 stemmen
'Ambitieus Newcastle wil uithalen met grote twee kleppers'

Arturo Vidal wordt bij zijn club FC Barcelona vooral gebruikt als wisselspeler en daar is de Chileen wel een beetje klaar mee. Er lijkt een transfer op komst voor de oud-speler van Bayern München en Juventus, misschien wel naar de Engelse Premier League. 


Dat Internazionale Arturo Vidal dolgraag zou overnemen van FC Barcelona is allang geen geheim meer. Het Spaanse Marca meldt nu echter dat de Italianen concurrentie hebben gekregen in de strijd om de 32-jarige Chileen. Die zou vanuit Engelse hoek komen, om precies te zijn van Manchester United en Newcastle United. Het contract van de middenvelder loopt nog één jaar door, maar hij staat open voor een vertrek.

UPDATE 11u00

Volgens Mundo Deportivo zou Arturo Vidal serieus nadenken over een aanbieding van Newcastle, dat door een eventuele Saudische overname plots flinke extra financiën kan beschikken. Zo werd de naam van succestrainer Massimiliano Allegri al genoemd als nieuwe hoofdcoach van The Magpies, en dat zou weleens een doorslaggevende factor kunnen betekenen voor Vidal. Volgens het Spaanse medium is de middenvelder ook niet overtuigd van de plannen van Manchester United. Bij Juventus was Allegri 45 wedstrijden de coach van Vidal, een samenwerking de Vidal dus duidelijk wist te appreciëren.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Wordt Newcastle een relevatie volgend seizoen?

Meest recent

KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

23
23
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

92
92
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

20
20
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

26
26
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

55
55
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

259
259
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

26
26
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

66
66
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

199
199
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

133
133
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

110
110
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

83
83
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

146
146
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

409
409
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

76
76
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

451
451
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

99
99
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

317
317
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

507
507
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

370
370
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

471
471
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

552
552
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

927
927
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

226
226

Meer sportnieuws