TRANSFERUURTJE: 'Comeback bij Club, volgende ploeg Haaland staat vast'

1101 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Comeback bij Club, volgende ploeg Haaland staat vast'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge speurt momenteel naar versterking, al krijgt coach Philippe Clement er bij de start van de voorbereiding sowieso ook een extra aanvaller bij. Het Iraanse nieuwsagentschap Tasnim schrijft namelijk dat Kaveh Rezaei tijdens de zomer zal terugkeren naar Club. Afgelopen seizoen werd de spits, die een tegenvallend eerste jaar kende bij Club, verhuurd aan ex-club Charleroi. Allicht krijgt hij in de voorbereiding de kans om zich te bewijzen.

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe keeper. In de strijd om Mike Vanhamel zou het vermeende bod van 500.000 euro echter als 'ontoereikend' werden bestempeld door Beerschot VA. Daarnaast kregen de Brusselaars ook goed nieuws. Zo laat Ognjen Vranjes aan Het Laatste Nieuws weten dat hij wél openstaat voor een vertrek bij Paars-Wit. Dat zou RSCA heel wat salarisruimte opleveren. Lucas Biglia zou overigens niet terugkeren, hij prefereert een comeback in Argentinië.

KRC Genk ziet de interesse in een aantal spelers toenemen. Er zijn de geruchten over Joakim Maehle, maar ook Ianis Hagi geniet veel interesse. Glasgow Rangers zou niet bij machte zijn om de aankoopoptie van 5 miljoen euro te lichten en dat komt Genk zeer goed uit. Lazio is immers steeds nadrukkelijker geïnteresseerd. De Romeinse club zou 6-7 miljoen euro willen betalen en als het zich weet te plaatsen voor de Champions League zou dat bedrag kunnen oplopen tot 10 miljoen euro.

Antwerp moet stilaan vrezen, want het vertrek van Aurelio Buta neemt steeds concretere vormen aan. Volgens Fanatik hebben de scouts van Galatasaray inmiddels hun rapport over de Portugees overgemaakt aan coach Fatih Terim en die zou erg enthousiast zijn over de 23-jarige. De verwachting is dan ook dat Turken snel met een bod zullen komen, al moet er eerst duidelijkheid heersen rond Mariano.

Hajduk Split zou zijn vizier opnieuw op de Jupiler Pro League hebben gericht. Zo zou Goran Milovic ook interesse genieten van de Kroatische topclub. De 31-jarige centrale verdediger is momenteel actief bij KV Oostende, waar hij sinds de zomer van 2018 onder contract staat. Hij kwam destijds over van Osijek.

KV Mechelen heeft enkele knopen doorgehakt. De Maneblussers hebben besloten dat twee ervaren spelers de club moeten verlaten: aanvaller Clément Tainmont en tweede doelman Bram Castro. Beiden zijn einde contract en zijn na 30 juni vrije spelers. Zowel Tainmont als Castro willen voorlopig doorgaan als profvoetballer.

De afgelopen dagen kwam vanuit de Verenigde Staten het nieuws dat Chris Durkin op weg is naar STVV. We checkten dat verhaal en het klopt: de Amerikaanse middenvelder is op enkele details na van STVV. De 20-jarige Durkin kost 1 miljoen euro en de Kanaries leggen hem vast tot medio 2023. Hij wacht enkel nog op het papierwerk.

BUITENLAND
Het Spaanse AS is er zeker van: Real Madrid is de grootste kanshebber op de komst van Erling Braut Haaland. De Noorse spits staat zelfs op de voorpagina, al is een transfer deze zomer niet aan de orde. De grootmacht dreigt financieel zwaar getroffen te worden en om die reden is het nog te vroeg om de transferplannen definitief uit te vouwen. Borussia Dortmund zou Haaland op dit moment bovendien niet willen verkopen.

Ciro Immobile is bij SS Lazio uitgegroeid tot een ware doelpuntenmachine en lokt de interesse van verschillende clubs. Zo weet TEAMtalk dat Everton zelfs Moise Kean als wisselgeld wil gebruiken om de Lazio-ster naar Goodison Park te brengen. Uiteraard staat Lazio eerder weigerachtig tegenover deze deal. Indien de Romeinen zich plaatsen voor de Champions League, is de kans reëel dat de spits gewoon blijft.

FC Barcelona en Neymar Jr tekenden vorig jaar al voor een maandenlange transfersoap en even leek het erop dat we komende zomer opnieuw een soortgelijk scenario zouden krijgen. Maar die plannen lijken van de baan. Volgens Catalunya Radio is er geen sprake meer van een transfer in de komende mercato. De geleden schade door het coronavirus is te groot. Daarom zou Barça ook bereid zijn om te luisteren naar voorstellen op zijn eigen spelers, volgens ESPN zijn enkel Ter Stegen, Messi en De Jong 'untouchable'.

Thomas Meunier gaat PSG transfervrij verlaten, maar hij zal niet naar de Premier League verkassen. Dat weet The Daily Telegraph te melden. De Rode Duivel werd gelinkt aan Manchester United en vooral Tottenham, maar Meunier zal volgens de Engelse tabloid dus niet naar Engeland verhuizen. Volgens de bron zijn er drie clubs stevig in de running: Bayern München, AS Monaco en Borussia Dortmund.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Denkt u dat Rezaei een meerwaarde kan worden bij Club?

Meest recent

'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

3
3
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

9
9
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

15
15
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

43
43
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

134
134
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

125
125
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

82
82
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

465
465
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

284
284
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

428
428
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

63
63
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

344
344
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

161
161
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

102
102
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

537
537
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

80
80
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

627
627
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

928
928
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

332
332
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1002
1002
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

628
628
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

159
159
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1048
1048
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

249
249

Meer sportnieuws