'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

door
'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

Het bestuur van Antwerp FC staat voor enkele drukke weken. Het contract van coach Laszlo Bölöni werd immers nog steeds niet verlengd en dus moet de Great Old mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer. Daarnaast is er ook op de transfermarkt nog een hoop werk te verzetten.


Zo hebben de Antwerpenaren heel wat spelers met een aflopend contract in hun rangen. Met hen moet dus een nieuwe overeenkomst onderhandeld worden, of er moet geschikte vervanging voorzien worden. Daarnaast zijn ook enkele spelers grof wild in het buitenland. Vooral dan vleugelback Aurelio Buta. De 23-jarige Portugees werd afgelopen winter al gelinkt aan een vertrek, maar bleef toen op de Bosuil. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat Antwerp dat trucje in de komende mercato zal herhalen.

Aan interesse in Buta alvast geen gebrek. Zo meldt het Turkse Star dat ook Galatasaray zijn zinnen heeft gezet op de sterkhouder van Antwerp. De topclub uit Istanbul is op zoek naar een vervanger voor Mariano, wiens contract allicht niet verlengd wordt en zou in Buta een geschikte opvolger zien. Over een eventueel bod wordt nog geen gewag gemaakt.

UPDATE 18/04
Het vertrek van Buta neemt steeds concretere vormen aan. Volgens Fanatik hebben de scouts van Galatasaray inmiddels hun rapport over de Portugees overgemaakt aan coach Fatih Terim en die zou erg enthousiast zijn over de 23-jarige. De verwachting is dan ook dat Turken snel met een bod zullen komen, al moet er eerst duidelijkheid heersen rond Mariano.

LEES OOK: 'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Denkt u dat Buta volgend seizoen nog bij Antwerp speelt?

Meest recent

'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

5
5
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

12
12
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

38
38
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

125
125
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

574
574
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

58
58
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

55
55
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

71
71
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

270
270
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

312
312
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

368
368
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

524
524
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

193
193
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

246
246
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

459
459
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

358
358
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

269
269
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

236
236
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

258
258
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

128
128
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

413
413
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

500
500
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

379
379
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

123
123

Meer sportnieuws