'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

door
'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

Het bestuur van Antwerp FC staat voor enkele drukke weken. Het contract van coach Laszlo Bölöni werd immers nog steeds niet verlengd en dus moet de Great Old mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer. Daarnaast is er ook op de transfermarkt nog een hoop werk te verzetten.


Zo hebben de Antwerpenaren heel wat spelers met een aflopend contract in hun rangen. Met hen moet dus een nieuwe overeenkomst onderhandeld worden, of er moet geschikte vervanging voorzien worden. Daarnaast zijn ook enkele spelers grof wild in het buitenland. Vooral dan vleugelback Aurelio Buta. De 23-jarige Portugees werd afgelopen winter al gelinkt aan een vertrek, maar bleef toen op de Bosuil. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat Antwerp dat trucje in de komende mercato zal herhalen.

Aan interesse in Buta alvast geen gebrek. Zo meldt het Turkse Star dat ook Galatasaray zijn zinnen heeft gezet op de sterkhouder van Antwerp. De topclub uit Istanbul is op zoek naar een vervanger voor Mariano, wiens contract allicht niet verlengd wordt en zou in Buta een geschikte opvolger zien. Over een eventueel bod wordt nog geen gewag gemaakt.

UPDATE 18/04
Het vertrek van Buta neemt steeds concretere vormen aan. Volgens Fanatik hebben de scouts van Galatasaray inmiddels hun rapport over de Portugees overgemaakt aan coach Fatih Terim en die zou erg enthousiast zijn over de 23-jarige. De verwachting is dan ook dat Turken snel met een bod zullen komen, al moet er eerst duidelijkheid heersen rond Mariano.

LEES OOK: 'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Denkt u dat Buta volgend seizoen nog bij Antwerp speelt?

Meest recent

Pocognoli alweer ontslagen? CEO Monaco spreekt

Sébastien Pocognoli verraste in oktober vriend en vijand door plots te vertrekken bij Union. ...

199
199
De Ketelaere klopt ex-trainer, Barça wint derby maar net

Belgische clubs genieten op dit moment van een welverdiende winterstop, maar in onder meer ...

45
45
Saintfiet naar kwartfinale Africa Cup na penaltythriller

Er staat alvast minstens één Belg straks in de kwartfinales van de Africa Cup. ...

68
68
'Nieuwe miljoenentransfer voor Cercle Brugge'

Cercle Brugge beleeft op sportief vlak alweer een moeilijk seizoen. De Vereniging staat na twee ...

99
99
'Nieuwe transferoptie voor Lucas Stassin'

Voor Lucas Stassin is het voorbije halfjaar bijzonder frustrerend geweest. De 21-jarige spits hoopte ...

69
69
Anderlecht trekt op stage met één grote verrassing

Anderlecht sloot 2025 af met een flinke kater. Het verloor in zijn laatste wedstrijd van het ...

152
152
'Club blijft verbaasd achter na Ordoñez-wending'

Club Brugge is zaterdag vertrokken op winterstage naar Marbella. Onder de Spaanse zon stoomt het ...

246
246
Carrière weer gelanceerd? Delcroix heeft transfer beet

Enkele jaren geleden werd Hannes Delcroix bij Anderlecht nog gezien als een groot talent. Hij werd ...

39
39
'Man Utd stuurt toptalent naar Jupiler Pro League'

De wintermercato is stilaan helemaal aan de gang en Belgische clubs zijn al volop aan het zoeken ...

110
110
'Club moet vrezen: grootmacht gaat voor Tzolis'

Voor Club Brugge belooft het een zeer bewogen wintermercato te worden. Niet alleen zoekt de ...

449
449
Arsenal gaat door op elan en trekt moeizame zege over streep

Arsenal is in zijn eerste wedstrijd van 2026 gewoon doorgegaan op het elan van voor de ...

16
16
'Anderlecht gaat hard: oplossing voor Hatenboer gevonden'

Bij Anderlecht is de eerste prioriteit van deze winter om de veel te ruime spelerskern af te ...

373
373
‘Vuurwerk bij Anderlecht: ‘bad boy’-toptransfer op komst’

Anderlecht zoekt een verdediger die meteen orde op zaken zet. Maar de naam die nu rondgaat, ruikt ...

302
302
Charai maakt transferplannen Westerlo wereldkundig

Bij KVC Westerlo vertrokken ze op stage naar Antalya in Turkije. Coach Issame Charai sprak met Het ...

85
85
'PSV weigert absoluut monsterbod uit de Premier League'

PSV verkocht de afgelopen jaren voor heel veel geld. De Nederlandse topclub kon de afgelopen dagen ...

66
66
Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Napoli speelde enkele jaren geleden na tientallen jaren weer eens kampioen in de Serie A. In ...

124
124
'OHL hoopt op jackpot: drie spelers grof wild'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

135
135
Alonso geeft transferplannen Real Madrid prijs

Real Madrid kent een stroef seizoen. Xabi Alons kreeg al de nodige kritiek, maar voorlopig is een ...

70
70
Jan Mulder gaat volledig los: 'Het is pure erotiek'

Jan Mulder verdween geruisloos van de Belgische televisie, maar stil is hij allerminst. De ...

114
114
Mannaert geeft De Cat raad: "Zou niet naar die club gaan"

Nathan De Cat is een toptalent en dat zien de buitenlande ploegen uiteraard ook. Vincent Mannaert ...

393
393
Sensatie in Premier League, pech voor De Cuyper

Om 16u begonnen er twee matchen in de Premier League. Wolverhampton probeerde tegen West Ham United ...

97
97
Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

90
90
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

202
202
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

375
375
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

134
134

Meer sportnieuws