'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

door
'Antwerp moet vrezen: vertrek sterkhouder wordt concreet'

Het bestuur van Antwerp FC staat voor enkele drukke weken. Het contract van coach Laszlo Bölöni werd immers nog steeds niet verlengd en dus moet de Great Old mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer. Daarnaast is er ook op de transfermarkt nog een hoop werk te verzetten.


Zo hebben de Antwerpenaren heel wat spelers met een aflopend contract in hun rangen. Met hen moet dus een nieuwe overeenkomst onderhandeld worden, of er moet geschikte vervanging voorzien worden. Daarnaast zijn ook enkele spelers grof wild in het buitenland. Vooral dan vleugelback Aurelio Buta. De 23-jarige Portugees werd afgelopen winter al gelinkt aan een vertrek, maar bleef toen op de Bosuil. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat Antwerp dat trucje in de komende mercato zal herhalen.

Aan interesse in Buta alvast geen gebrek. Zo meldt het Turkse Star dat ook Galatasaray zijn zinnen heeft gezet op de sterkhouder van Antwerp. De topclub uit Istanbul is op zoek naar een vervanger voor Mariano, wiens contract allicht niet verlengd wordt en zou in Buta een geschikte opvolger zien. Over een eventueel bod wordt nog geen gewag gemaakt.

UPDATE 18/04
Het vertrek van Buta neemt steeds concretere vormen aan. Volgens Fanatik hebben de scouts van Galatasaray inmiddels hun rapport over de Portugees overgemaakt aan coach Fatih Terim en die zou erg enthousiast zijn over de 23-jarige. De verwachting is dan ook dat Turken snel met een bod zullen komen, al moet er eerst duidelijkheid heersen rond Mariano.

LEES OOK: Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Denkt u dat Buta volgend seizoen nog bij Antwerp speelt?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

0
0
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

44
44
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

158
158
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

114
114
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

24
24
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

242
242
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

417
417
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

169
169
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

205
205
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

89
89
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

140
140
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

334
334
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

607
607
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

236
236
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

98
98
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

221
221
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

132
132
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

105
105
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

155
155
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

302
302
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

260
260
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

77
77
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

184
184
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

61
61

Meer sportnieuws