'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

682 stemmen
'Mourinho zet Vertonghen te kijk met absurd transferplan'

Jan Vertonghen komt steeds nadrukkelijker in het vizier van de Italiaanse topclubs. Internazionale werd recentelijk al veelvuldig genoemd en SSC Napoli zou eveneens aan hem denken. Nu blijkt ook AS Roma geïnteresseerd in de 32-jarige verdediger van Tottenham Hotspur.

Vertonghen is na dit seizoen transfervrij op te halen bij de Londenaren. AS Roma mikte aanvankelijk op een langer verblijf van Chris Smalling, maar de Engelsman zou na een goed seizoen in Rome terugkeren naar Manchester United. Om die reden mikt de club nu op Plan B, zo weet de The Daily Mail.

Het alternatief luistert dus naar de naam Vertonghen, die zijn aflopende contract bij Tottenham niet heeft verlengd en dus vrijwel zeker vertrekt. Mogelijk ligt zijn toekomst in Italië, maar ook een overgang naar Spanje is al meermaals ter sprake gebracht.

UPDATE 16/04

Het is zeer waarschijnlijk dat Jan Vertonghen straks zal vertrekken bij Spurs, en aan interesse is er geen gebrek, zo kon u bovenstaand al lezen. Voor de Rode Duivel zelf zou een verlengd verblijf in Londen ook zeker een optie zijn, maar voor Mourinho & co klaarblijkelijk niet. Dat zou dan ook betekenen dat ze op zoek moeten naar een vervanger.

Ééntje die dan liefst een paar jaar jonger is, zou je dan denken. Maar volgens Calciomercatoweb is dat niet bepaald het plan. Want zo zou Mourinho zijn oog hebben laten vallen op Diego Godin van Inter. Erg opvallend, gezien die met zijn 34 lentes nog twee jaar ouder is dan Vertonghen. Of de Belg dit allemaal zo logisch zal vinden, valt dan ook te betwijfelen.

Logisch?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

102
102
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

209
209
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

90
90
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

206
206
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

43
43
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

52
52
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

129
129
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

139
139
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

79
79
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

145
145
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

58
58
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

165
165
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

151
151
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

183
183
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

415
415
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

279
279
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

79
79
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

884
884
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

517
517
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

582
582
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

399
399
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

729
729
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

356
356
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

558
558

Meer sportnieuws