'Anderlecht neemt vreemde beslissing met Vranjes'

door
'Anderlecht neemt vreemde beslissing met Vranjes'

Bij RSC Anderlecht hopen ze in de zomer wat geld bij elkaar te vinden door de uitgeleende spelers ten gelde te maken. Eén van hen is Ognjen Vranjes.

Die wordt door Anderlecht uitgeleend aan AEK Athene en daar is Vranjes een vaste waarde. De Bosniër is alvast duidelijk: hij wil in Athene blijven. RSCA hoopt dat AEK met een degelijke som geld op de proppen komt.

"Ik zal na het seizoen terugkeren naar Anderlecht. Ik kan nu niet zelf over mijn toekomst beslissen en we zullen zien wat er zal gebeuren. Als ik kon kiezen, dan tekende ik morgen bij AEK. Hier voel ik mij thuis en ik wil hier nog jaren blijven, zelfs na mijn carrière wil ik in Athene blijven", zei Vranjes aan Bosnische media.

UPDATE 15/04

Vranjes zou dus graag permanent willen terugkeren naar AEK, en het lijkt er sterk op dat hij straks ook zijn zin zal krijgen. Althans, dat verwachten ze bij de Griekse pers. Zij stellen namelijk dat de penibele financiële situatie waar Anderlecht zich in bevindt, een transfer zou kunnen vergemakkelijken. 

Hoewel het eerder logisch lijkt dat Paars-Wit het onderste uit de kan zou willen halen om nog een kleine financiële slag te kunnen slaan, stellen ze bij Footballski zelfs dat Anderlecht er aan zou denken om hem gewoon een vrije transfer te gunnen. Dat zou best verrassend zijn, al zijn ze hem op Neerpede uiteraard liever kwijt dan rijk.

LEES OOK: Anderlecht zorgt voor goudmijn, maar niet iedereen is blij

Zou dat een vreemde beslissing zijn?

Meest recent

Nainggolan haalt weer uit: "Zijn excuses aanvaard ik nooit"

Tegen Wales kunnen de Rode Duivels zich geen misstap veroorloven als ze de kwalificatie voor het WK ...

51
51
'DAZN komt met verbazende zet na JPL-problemen'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over DAZN in ons land. De streamingdienst won opnieuw de ...

68
68
Messi ziet in Belgisch talent 'Future of the Game'

Jarenlang hebben Lionel Messi en Cristiano Ronaldo het mondiale voetbal gedomineerd, maar hun ...

48
48
'AC Milan bezorgt Saelemaekers zeer mooie troost'

Vrijdag was Alexis Saelemaekers één van de verrassingen in de basiself van de Rode ...

38
38
Pijnlijke avond Grieken, Kroatië worstelt met voetbaldwerg

Zondagavond stonden er nog de nodige kwalificatiewedstrijden voor het WK 2026 op het programma. ...

40
40
Wilmots trekt harde conclusie: "Daar horen Duivels nu thuis"

De Rode Duivels moeten maandag vol aan de bak tegen Wales als ze niet nog willen bibberen om het WK ...

101
101
Defour geeft hint over terugkeer als trainer

De voorbije jaren stonden toch enkele veelbelovende Belgische trainers. Sébastien Pocognoli ...

55
55
'Verrassend gerucht: alsnog toptransfer Stroeykens'

Anderlecht heeft er een zeer woelige transferzomer opzitten. Ook in de wintermercato lijkt er nog ...

228
228
'Nieuwe klap Union: Pocognoli neemt twéé sleutelpionnen mee'

Het ging Union dit seizoen tot dusver voor de wind, want na tien speeldagen staat het aan de leiding ...

347
347
Garcia steekt zich niet weg: "Zit niet in ons DNA"

Morgen is het D-day voor de Rode Duivels. Ze moeten winnen van Wales, dan kan het WK België ...

37
37
Courtois ziet 'ongeziene weelde' bij Duivels: "Is mooi"

Thibaut Courtois start morgen uiteraard onder de lat bij de Rode Duivels. De doelman van Real Madrid ...

105
105
Garcia sneert naar media: "Mocht hem niet selecteren"

Rudi Garcia kreeg de volle laag na het 0-0-gelijkspel tegen Noord-Macedonië. De Belgen kregen ...

185
185
Nederland kan WK ruiken, sensatie in Faeröer

Vanavond stonden er al een aantal kwalificatiematchen voor het WK 2026 op het programma. Zo kwamen ...

127
127
Courtois voert de druk op: "Makkelijke matchen zijn voorbij"

Thibaut Courtois mocht vandaag de pers toespreken. Zo had hij al meer werk dan in zijn afgelopen ...

25
25
STVV pakt uit met historisch nieuws

STVV is een van de beter geleide clubs in de Jupiler Pro League. Financieel hebben ze er hun zaakjes ...

73
73
Wissels bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

De Rode Duivels vertoeven momenteel in Cardiff, waar ze maandagavond het belangrijke ...

213
213
Gigantische optater Union: Bayat torpedeert trainersplan

Union SG is druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer nu Sébastien Pocognoli is gevallen voor ...

202
202
Internationaal debuut Stankovic eindigt in pijnlijk ontslag

Aleksandar Stankovic zag zijn sterke start bij Club Brugge deze week beloond worden met zijn eerste ...

368
368
Kompany volgende bondscoach? Bellamy doet boekje open

De Rode Duivels staan maandagavond voor een cruciaal WK-kwalificatieduel op het veld van Wales. Bij ...

230
230
Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Voor Zinho Vanheusden is zijn leven voorlopig een onwaarschijnlijke emotionele rollercoaster ...

111
111
Bizarre keuze Garcia: "Is hij mee als hulptrainer?"

Rudi Garcia heeft niet zijn beste dagen als Belgisch bondscoach achter de rug. Tijdens het duel ...

184
184
Anderlecht, Gent, Union, ... ? 'Dit is de grootste rivaal van Club'

Club Brugge is veruit de meest succesvolle club van het voorbij decennium in het Belgische voetbal. ...

715
715
Spectaculaire terugkeer: Zidane zet zinnen op droomjob

Zinedine Zidane was bijzonder succesvol als hoofdcoach van Real Madrid. Sinds zijn vertrek bij de ...

95
95
'Club en Union knokken: nieuwe aanvaller in vizier'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

520
520
Fred Vanderbiest pakt stevig uit: "Eén keer in vijf jaar!"

Fred Vanderbiest is uitstekend begonnen aan zijn 'T1-loopbaan' bij KV Mechelen. Malinwa kampeert al ...

123
123

Meer sportnieuws