'Club Brugge zet bekende naam op zomers verlanglijstje'

1072 stemmen
'Club Brugge zet bekende naam op zomers verlanglijstje'

Club Brugge bewees meermaals over een goed neus voor talent te beschikken. Daarvoor kijkt Blauw-Zwart niet enkel in Europa, maar ook in Zuid-Amerika bijvoorbeeld. Daar toonde het recentelijk nog interesse in de Costa Ricaan Manfred Ugalde.

Vooraleer de interesse in Ugalde naar buiten kwam, toonde Club eerder al belangstelling in de Argentijn Alfredo Gaich en vorig jaar in de Colombiaan Jan Hurtado. Niet toevallig alledrie zuivere centrale spitsen, maar voorlopig kon Club geen enkel van het trio ook effectief binnenhalen. Hurtado koos vorige zomer voor de Argentijnse topclub Boca Juniors. Gaich is momenteel nog op post bij San Lorenzo, maar hij wordt wel getipt om de club binnenkort te verlaten. Volgens makelaar Rodolfo Baqué worden Gaich én Hurtado genoemd bij Juventus.

Rodolfo Baqué is de huidige makelaar van Jan Hurtado en hij bevestigde de interesse van Juve in het duo. "Als ik zou moeten vertellen wie er allemaal reeds interesse toonde in Hurtado... Juventus was één van de clubs die informeerden. De twee spitsen waar Juventus naar op zoek is in Argentinië zijn Gaich en Hurtado," citeerde het Argentijnse TNT Sports. 

UPDATE 15/04

Afgelopen winter deed Club Brugge enkele pogingen om de Adolfo Gaich naar België te halen. Dat lukte uiteindelijk niet, maar uitstel hoeft geen afstel te betekenen, ondanks de groeiende interesse in de Argentijnse spits.

Zo zou nu ook Galatasaray, waar Club Diagne van huurt, kunnen worden toegevoegd aan dat lijstje geïnteresseerden. Dat meldt het Turkse Sabah. Zij stellen in hun bericht echter wel dat ook Blauw-Zwart Gaich nog steeds op hun radar heeft staan. Afgaande daarop lijken we dus op een nieuw Brugs miljoenenbod te mogen rekenen. 

LEES OOK: Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Hebben ze deze zomer wél succes?

Meest recent

'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

57
57
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

43
43
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

156
156
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

224
224
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

78
78
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

45
45
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

317
317
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

50
50
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

229
229
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

79
79
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

427
427
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

127
127
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

723
723
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

276
276
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

362
362
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

593
593
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

156
156
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

101
101
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

594
594
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

272
272
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

624
624
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

436
436
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

189
189

Meer sportnieuws