'Nog één obstakel voor transfer Roef naar AA Gent'

door
'Nog één obstakel voor transfer Roef naar AA Gent'

Er bestaat momenteel heel wat onduidelijkheid over hoe de komende transfermarkt er zal uitzien. Door de coronacrisis wil de FIFA de volgende mercato's aanpassen, de grootste clubs in Europa willen echter de huidige startdatum behouden. In ieder geval zijn de meeste ploegen nu al bezig met het uitwerken van hun transferplannen.

Bij AA Gent bijvoorbeeld, lijkt de eerste zomeraanwinst alvast op komst. Zo schrijft men bij La Dernière Heure dat de Buffalo's dicht bij een akkoord staan over de komst van Davy Roef. De doelman is momenteel bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij RSC Anderlecht, maar zal die overeenkomst niet verlengen. Gent rook dus zijn kans en zou inmiddels al een principe-akkoord hebben met het paars-witte jeugdproduct.

Roef speelde het voorbije seizoen geen minuut bij Paars-Wit en leek voor een club te gaan kiezen waar hij zeker zou zijn van de nodige minuten. Maar nu zou hij dus op weg zijn naar de Ghelamco Arena, om daar de concurrentie met Thomas Kaminski aan te gaan. Die liet zich de voorbije maanden weliswaar op enkele foutjes betrappen, hij blijft een erg goede doelman. Het belooft dus een spannende concurrentiestrijd te worden tussen de Gentse doelpalen.

UPDATE 17u16
Het Laatste Nieuws weetdat Roef zelfs al zijn handtekening gezet heeft onder een akkoord bij AA Gent. Er ligt een contract voor drie seizoenen klaar voor de 26-jarige doelman. Hij moet enkel nog zijn medische testen met succes afleggen vooraleer de transfer helemaal geofficialiseerd kan worden. Door de onduidelijkheid die de coronacrisis met zich meebrengt, kan dat wel nog even op zich laten wachten.

LEES OOK: 'AA Gent wil Deens koopje doen'

Kan hij volgend seizoen eerste doelman worden in Gent?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

62
62
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

45
45
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

24
24
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

20
20
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

115
115
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

86
86
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

134
134
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

104
104
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

378
378
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

147
147
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

44
44
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

213
213
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

253
253
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

139
139
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

350
350
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

123
123

Meer sportnieuws