Nieuw relletje bij Barça: "Ik ben geen zak aardappelen!"

door
Nieuw relletje bij Barça:

Het is al een tijdje bijzonder onrustig bij FC Barcelona. Eerst was er het conflict tussen de clubleiding en de spelersgroep over het tijdelijk afstaan van hun salaris, vorige week namen zes bestuursleden dan weer ontslag omdat ze in de knoop lagen met preses Josep Bartomeu. En nu dropt ook Ivan Rakitic een bommetje.


De vice-wereldkampioen is op Camp Nou niet altijd meer zeker van een basisplaats en wordt dan ook al een tijdje aan een vertrek gelinkt. Barça zou hem echter willen gebruiken als pasmunt om zijn eigen doelwitten, zoals pakweg Lautaro Martinez of Neymar, binnen te halen. Maar Rakitic pikt het niet dat hij als handelswaar wordt gebruikt.

In een interview met Mundo Deportivo haalt de Kroatische middenvelder dan ook stevig uit. "Ik ben geen zak aardappelen! Ik ga zelf over mijn eigen toekomst en ik wil ergens zijn waar er waardering voor mij is. Als dat hier kan, is dat mooi. En als mijn toekomst ergens anders ligt, dan ben ik de persoon die daarover beslist", aldus Rakitic.

LEES OOK: Dream Team Real en Barça: 'njet' voor man van 180 miljoen

Rakitic heeft zijn beste tijd al achter zich ...

Meest recent

Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

7
7
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

29
29
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

198
198
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

54
54
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

266
266
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

122
122
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

422
422
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

196
196
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

320
320
Politiek steunt Pro League: DAZN op matje geroepen

Het verzoek van DAZN om opnieuw rond de tafel te zitten met de Pro League en de voorwaarden van het ...

356
356
Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

514
514
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

95
95
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

187
187
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

65
65
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

47
47
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

912
912
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

42
42
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

141
141
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

89
89
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

86
86
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

81
81
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

190
190
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

169
169
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

155
155
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

275
275

Meer sportnieuws