'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

341 stemmen
'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

Ondanks alle geruchten leken Dries Mertens en Napoli een akkoord te vinden over een nieuw contract. De 32-jarige aanvaller leek op weg om nog enkele jaren in Napoli te voetballen, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. En ondertussen zou er weer een opvallende wending zijn.


Volgens La Gazzetta dello Sport staan de onderhandelingen tussen club en speler immers stevig op de helling. Mertens zou voorgesteld hebben om boetes door te storten naar een goed doel, maar daar wil Napoli niet op ingaan. Dat is echter niet het enige twistpunt volgens de Italiaanse sportkrant.

Mertens is ook niet te spreken over het feit dat heel wat clubmedewerkers op straat werden gezet vanwege de impact van het coronavirus. Napoli zou ook twijfelen om Mertens 4,5 miljoen euro te betalen en hem 2 miljoen euro tekengeld te geven. Ploegen als Inter, Chelsea, Atlético Madrid, PSG en AS Monaco volgen de situatie op de voet, want het lijkt er steeds meer op dat Mertens Napels dan toch gaat verlaten.

UPDATE 12/04
Een vertrek uit de Italiaanse havenstad lonkt nu de contractgesprekken wederom gecrasht zijn. En mogelijk ligt de toekomst van de Rode Duivel in de Premier League. Volgens The Daily Star zou vooral Chelsea FC bereid zijn om ver te gaan om Mertens te overtuigen. De Blues toonden afgelopen winter al interesse en coach Frank Lampard zou nog steeds gecharmeerd zijn. Bovendien vertrekt Olivier Giroud allicht op transfervrije basis, bovengenoemd medium bestempelt Mertens als ideale vervanger.

LEES OOK: 'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Is de Premier League een geschikte competitie voor Mertens?

Meest recent

Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

62
62
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

15
15
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

80
80
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

26
26
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

32
32
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

39
39
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

190
190
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

468
468
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

123
123
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

418
418
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

210
210
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

158
158
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

106
106
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

258
258
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

423
423
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

687
687
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

510
510
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

435
435
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

107
107
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

944
944
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

87
87
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

355
355
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73

Meer sportnieuws