'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

341 stemmen
'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

Ondanks alle geruchten leken Dries Mertens en Napoli een akkoord te vinden over een nieuw contract. De 32-jarige aanvaller leek op weg om nog enkele jaren in Napoli te voetballen, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. En ondertussen zou er weer een opvallende wending zijn.


Volgens La Gazzetta dello Sport staan de onderhandelingen tussen club en speler immers stevig op de helling. Mertens zou voorgesteld hebben om boetes door te storten naar een goed doel, maar daar wil Napoli niet op ingaan. Dat is echter niet het enige twistpunt volgens de Italiaanse sportkrant.

Mertens is ook niet te spreken over het feit dat heel wat clubmedewerkers op straat werden gezet vanwege de impact van het coronavirus. Napoli zou ook twijfelen om Mertens 4,5 miljoen euro te betalen en hem 2 miljoen euro tekengeld te geven. Ploegen als Inter, Chelsea, Atlético Madrid, PSG en AS Monaco volgen de situatie op de voet, want het lijkt er steeds meer op dat Mertens Napels dan toch gaat verlaten.

UPDATE 12/04
Een vertrek uit de Italiaanse havenstad lonkt nu de contractgesprekken wederom gecrasht zijn. En mogelijk ligt de toekomst van de Rode Duivel in de Premier League. Volgens The Daily Star zou vooral Chelsea FC bereid zijn om ver te gaan om Mertens te overtuigen. De Blues toonden afgelopen winter al interesse en coach Frank Lampard zou nog steeds gecharmeerd zijn. Bovendien vertrekt Olivier Giroud allicht op transfervrije basis, bovengenoemd medium bestempelt Mertens als ideale vervanger.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Is de Premier League een geschikte competitie voor Mertens?

Meest recent

Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

7
7
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

27
27
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

170
170
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

46
46
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

94
94
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

367
367
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

52
52
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

214
214
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

328
328
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1164
1164
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

511
511
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

164
164
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

196
196
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

755
755
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

558
558
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

266
266
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

124
124
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

196
196
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

85
85
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

141
141

Meer sportnieuws