'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

341 stemmen
'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

Ondanks alle geruchten leken Dries Mertens en Napoli een akkoord te vinden over een nieuw contract. De 32-jarige aanvaller leek op weg om nog enkele jaren in Napoli te voetballen, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. En ondertussen zou er weer een opvallende wending zijn.


Volgens La Gazzetta dello Sport staan de onderhandelingen tussen club en speler immers stevig op de helling. Mertens zou voorgesteld hebben om boetes door te storten naar een goed doel, maar daar wil Napoli niet op ingaan. Dat is echter niet het enige twistpunt volgens de Italiaanse sportkrant.

Mertens is ook niet te spreken over het feit dat heel wat clubmedewerkers op straat werden gezet vanwege de impact van het coronavirus. Napoli zou ook twijfelen om Mertens 4,5 miljoen euro te betalen en hem 2 miljoen euro tekengeld te geven. Ploegen als Inter, Chelsea, Atlético Madrid, PSG en AS Monaco volgen de situatie op de voet, want het lijkt er steeds meer op dat Mertens Napels dan toch gaat verlaten.

UPDATE 12/04
Een vertrek uit de Italiaanse havenstad lonkt nu de contractgesprekken wederom gecrasht zijn. En mogelijk ligt de toekomst van de Rode Duivel in de Premier League. Volgens The Daily Star zou vooral Chelsea FC bereid zijn om ver te gaan om Mertens te overtuigen. De Blues toonden afgelopen winter al interesse en coach Frank Lampard zou nog steeds gecharmeerd zijn. Bovendien vertrekt Olivier Giroud allicht op transfervrije basis, bovengenoemd medium bestempelt Mertens als ideale vervanger.

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Is de Premier League een geschikte competitie voor Mertens?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

98
98
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

57
57
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

120
120
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

54
54
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

435
435
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

113
113
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

142
142
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

164
164
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

54
54
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

188
188
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

945
945
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

795
795
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

670
670
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

367
367
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

299
299
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

253
253
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

212
212
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

362
362
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

719
719
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

472
472
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

443
443

Meer sportnieuws