Van Damme: "Club Brugge zeker niet, doe mij maar KRC Genk"

door
Van Damme:

Cercle Brugge behaalde woensdag zijn proflicentie en treedt dus ook komend seizoen aan in de Jupiler Pro League. Dat betekent goed nieuws voor Miguel Van Damme. De van leukemie herstellende doelman hoopt immers om in de komende jaargang zijn wederoptreden te maken.


Dat bevestigde Van Damme woensdag zelf in het programma 'Play Sports Kot'. In de dagelijkse (videoconferentie-)talkshow beantwoordde hij verder ook enkele vragen van de volgers. Zo werd hij onder meer gepolst naar welke Belgische topclub hij graag zou transfereren. "Club Brugge al zeker niet. Ik zit nu al zo lang bij Cercle ... Ik ga niet beweren dat ik eerst een grote Cercle-supporter was, maar ik ben wel een echte Cercle-man geworden. Ze hebben heel veel voor mij gedaan. Het zou dus een beetje oneerbiedig zijn naar supporters en bestuur toe", klonk het.

Een overgang naar KRC Genk zou hij dan weer wel zien zitten. "Als ik dan toch een Belgische topclub moet kiezen, dan pak ik Genk. Het is een warme club en de voorbije jaren hebben ze al die jonge talenten gebracht. Het is ook een aangename club om naar te kijken." En ook in het buitenland heeft Van Damme een favoriet bestemming. "Ik ben zot van Barcelona, dat is echt een droom. Maar dat is nog veraf", lachte de sympathieke doelman.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

De Cuyper reageert klaar op kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

0
0
'Lukaku moet kiezen: Napoli stelt ultimatum'

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

19
19
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

21
21
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

14
14
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

63
63
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

163
163
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

355
355
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

95
95
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

85
85
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

395
395
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

105
105
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

147
147
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

370
370
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

228
228
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

221
221
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

241
241
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

77
77
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

120
120
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

197
197
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

134
134
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

609
609
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

350
350

Meer sportnieuws