Verschueren doet opvallende onthulling over interesse in Sambi Lokonga

door
Verschueren doet opvallende onthulling over interesse in Sambi Lokonga

Anderlecht zit dezer dagen op zwart zaad en vroeg daarom deze week aan de clubs die Europees spelen om de komende drie jaar een deel van hun inkomsten af te staan uit solidariteit met andere clubs tijdens de coronacrisis. Dat voorstel werd echter snel afgeschoten, waarbij Vincent Mannaert erop wees dat Paars-Wit dan maar spelers moet verkopen om te saneren.


Eén van de jongens die in aanmerking zou kunnen komen voor een transfer, is Albert Sambi Lokonga. De middenvelder werd de voorbije dagen alvast gelinkt aan Sevilla. "Het is normaal dat hij door veel clubs gevolgd wordt. Er zijn gesprekken, maar niets formeel. Het enige wat ik wil zeggen is dat we niet willen dat Lokonga in de zomer vertrekt", reageert Michael Verschueren echter op de interesse bij Orgullo de Nervion.

"Daar hebben we ook al met hem over gesproken. Ik vind dat hij nog zeker een jaar bij ons moet blijven. Hij is jong en heeft veel progressiemarge. Het zou goed zijn voor hem om nog even bij Anderlecht te blijven."

Verschueren onthulde ook dat er nog andere clubs polsen. "Over een transfersom ga ik hier niet spreken. Dat doe ik nooit. Zij die de prijs moeten weten, kennen die. Ik heb daar ook al over gesproken met zijn makelaar. Er zijn een aantal clubs die meer aandringen dan andere. Welke clubs? Een andere club uit Spanje en een Duitse club."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

Sambi Lokonga zou het beste passen in...

Meest recent

Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

1
1
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

12
12
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

50
50
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

86
86
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

295
295
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

379
379
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

59
59
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

107
107
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

317
317
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

419
419
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

268
268
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

212
212
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

74
74
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

229
229
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

230
230
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

196
196
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

72
72
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

366
366
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

597
597
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

308
308
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

559
559
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

773
773
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

357
357
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

887
887

Meer sportnieuws