Beerschot, KV Mechelen en KV Kortrijk krijgen goed nieuws van licentiecommissie

295 stemmen
Beerschot, KV Mechelen en KV Kortrijk krijgen goed nieuws van licentiecommissie

De voorbije weken boog de licentiecommissie zich over de dossiers van de 24 profclubs in ons land. Een aantal van hen kreeg al snel hun licentie voor volgend seizoen, maar er waren ook een pak clubs die nog in tweede zit meer uitleg moesten komen geven. Lokeren maakte al bekend dat het géén licentie krijgt, maar drie andere clubs krijgen wel goed nieuws.


Beerschot, KV Mechelen en KV Kortrijk laten weten dat ze hun licentie beet hebben. "De voorbije jaren investeerden we om Beerschot terug naar eerste klasse te brengen. Vorige maand was het bijna zover. In de finales, die de kampioen van 1B moest bepalen, versloegen we OHL in een hoogstaande wedstrijd, in een uitverkocht stadion. De titel en bijhorende promotie werd tastbaar en haalbaar", reageert Beerschot-voorzitter Francis Vrancken. "Ondanks het feit dat we liever een snelle beslissing hadden gehad zodat we ons goed kunnen voorbereiden op het volgende seizoen, stellen we ons als club, samen met OHL, constructief op."

"Dit is de verdienste van iedereen die KVM een warm hart toedraagt. En vooral goed nieuws in een moeilijke periode waarin we blij en dankbaar zijn dat we kunnen rekenen op een legioen van meer dan 17.000 supporters, trouwe partners, een schitterende spelersgroep en staf en uiteraard onze trouwe medewerkers en vrijwilligers", klinkt het dan weer bij Dieter Penninckx, hoofdaandeelhouder van KV Mechelen.


LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Kan KV Mechelen op korte termijn Europees voetbal halen?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

25
25
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

20
20
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

48
48
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

39
39
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

58
58
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

169
169
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

399
399
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

173
173
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

369
369
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

291
291
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

176
176
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

80
80
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

81
81
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

145
145
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

168
168
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

331
331
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

335
335
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

256
256
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

463
463
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

143
143
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

663
663
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

67
67
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

370
370
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

63
63

Meer sportnieuws