'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

door
'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

Antwerp is ook dit seizoen weer volop in de running voor de Europese plaatsen, als de competitie nog hervat wordt tenminste. De Great Old moet in de zomer wel een beetje vrezen voor een leegloop. Heel wat bekende namen zijn immers in het bezit van een aflopend contract en er zijn ook een aantal huurlingen. 

Zo lijkt de kans momenteel niet al te groot dat Wesley Hoedt volgend seizoen nog op de Bosuil speelt. De Nederlander wordt gehuurd van Southampton. Antwerp beschikt wel over een aankoopoptie, maar die zou maar liefst 8 miljoen euro bedragen. Dat lijkt niet een bedrag dat Antwerp op tafel zal leggen. 

Bovendien duikt er ook stilaan interesse uit het buitenland op voor Hoedt. Zo schrijft Resto del Carlino dat de verdediger aangeboden werd bij Bologna, dat nog een centrale verdediger zoekt. Hij ligt er wel in de balans met Lyanco (Torino) en Andrea Cistana (Brescia). Als Hoedt naar Bologna zou trekken, wordt hij een concurrent van onder meer Stefano Denswil (ex-Club Brugge) en Takehiro Tomiyasu (ex-STVV). Het zou zijn tweede passage in de Serie A zijn, nadat hij van 2015 tot 2017 al voor Lazio speelde. 

UPDATE 08/04
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Hoedt naar de Serie A worden weer wat nadrukkelijker. Ook La Gazzetta dello Sport schrijft nu dat de verdediger aangeboden is bij Bologna. De sportieve verantwoordelijken van de Italiaanse eersteklasser zouden een telefoontje gekregen hebben waarin ze erop gewezen werden dat de Nederlander in de zomer beschikbaar is voor een transfer. De kansen van Antwerp om hem langer te houden, lijken dus weer wat kleiner te worden.

LEES OOK: Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Zal Antwerp hem kunnen houden?

Meest recent

'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

49
49
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

31
31
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

135
135
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

131
131
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

129
129
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

388
388
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

287
287
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

467
467
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

433
433
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

572
572
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

131
131
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

496
496
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1091
1091
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

719
719
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

230
230
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

435
435
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

308
308
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

590
590
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

951
951
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

333
333
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

821
821
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

661
661
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

351
351
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

99
99

Meer sportnieuws