'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

door
'Hoedt alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan vertrek bij Antwerp'

Antwerp is ook dit seizoen weer volop in de running voor de Europese plaatsen, als de competitie nog hervat wordt tenminste. De Great Old moet in de zomer wel een beetje vrezen voor een leegloop. Heel wat bekende namen zijn immers in het bezit van een aflopend contract en er zijn ook een aantal huurlingen. 

Zo lijkt de kans momenteel niet al te groot dat Wesley Hoedt volgend seizoen nog op de Bosuil speelt. De Nederlander wordt gehuurd van Southampton. Antwerp beschikt wel over een aankoopoptie, maar die zou maar liefst 8 miljoen euro bedragen. Dat lijkt niet een bedrag dat Antwerp op tafel zal leggen. 

Bovendien duikt er ook stilaan interesse uit het buitenland op voor Hoedt. Zo schrijft Resto del Carlino dat de verdediger aangeboden werd bij Bologna, dat nog een centrale verdediger zoekt. Hij ligt er wel in de balans met Lyanco (Torino) en Andrea Cistana (Brescia). Als Hoedt naar Bologna zou trekken, wordt hij een concurrent van onder meer Stefano Denswil (ex-Club Brugge) en Takehiro Tomiyasu (ex-STVV). Het zou zijn tweede passage in de Serie A zijn, nadat hij van 2015 tot 2017 al voor Lazio speelde. 

UPDATE 08/04
De geruchten over een mogelijke terugkeer van Hoedt naar de Serie A worden weer wat nadrukkelijker. Ook La Gazzetta dello Sport schrijft nu dat de verdediger aangeboden is bij Bologna. De sportieve verantwoordelijken van de Italiaanse eersteklasser zouden een telefoontje gekregen hebben waarin ze erop gewezen werden dat de Nederlander in de zomer beschikbaar is voor een transfer. De kansen van Antwerp om hem langer te houden, lijken dus weer wat kleiner te worden.

LEES OOK: 'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

Zal Antwerp hem kunnen houden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

0
0
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

6
6
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

22
22
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

58
58
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

28
28
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

141
141
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

96
96
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

315
315
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

105
105
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

131
131
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

169
169
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

303
303
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

299
299
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

63
63
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

360
360
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

300
300
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

182
182
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

323
323
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

310
310
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

242
242
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

253
253

Meer sportnieuws