'Ronaldinho mag eindelijk Paraguayaanse gevangenis verlaten'

door
'Ronaldinho mag eindelijk Paraguayaanse gevangenis verlaten'

Oud-stervoetballer Ronaldinho van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain zit in een Paraguayaanse cel omdat hij verdacht wordt van fraude met paspoorten en witwassen. Door de uitbraak van het coronavirus kan de Braziliaan geen kant op. De voormalige technicus dient voor de rechter te verschijnen, maar door Covid-19 zal dit voorlopig niet gebeuren.

En dat betekent dat Ronaldinho voorlopig nog wel eventjes achter de tralies zit. Als klap op de vuurpijl mag hij ook geen bezoek meer ontvangen. Aanvankelijk werd hij bezocht door allerlei oud-voetballers, maar nu mag hij alleen nog met zijn advocaten praten. Oud-speler Nelson Cuevas vertelde eerder over de toestand van de Braziliaan.

"De glimlach van Ronaldinho, zijn zo kenmerkende glimlach, is verdwenen. Ik wil benadrukken dat de gevangenis waarin hij zit geen enkele luxe kent, het is heel primitief. Het is een situatie die Ronaldinho niet gewend is en die hem ongelukkig maakt. Zijn positieve vibe is weg. Hij is diepbedroefd en helemaal niet gelukkig op dit moment."

UPDATE 23u42
Er is nu toch wat goed nieuws voor Ronaldinho, want Zuid-Amerikaanse media melden dat de gewezen Gouden Bal de gevangenis verlaten heeft. De rechter besliste dinsdag om de Braziliaan en zijn broer vrij te laten nadat ze een borgsom van 1,5 miljoen euro betaald hadden. Helemaal op vrije voeten zijn de twee echter niet, want ze werden onder huisarrest gezet in een hotel in de Paraguayaanse hoofdstad Asuncion. Daar wordt Ronaldinho permanent bewaakt tot het onderzoek naar zijn paspoortfraude afgerond is.

Goed nieuws?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

71
71
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

27
27
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

51
51
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

114
114
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

142
142
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

262
262
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

231
231
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

130
130
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

632
632
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

101
101
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

266
266
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

467
467
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

500
500
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

401
401

Meer sportnieuws