'Ronaldinho mag eindelijk Paraguayaanse gevangenis verlaten'

door
'Ronaldinho mag eindelijk Paraguayaanse gevangenis verlaten'

Oud-stervoetballer Ronaldinho van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain zit in een Paraguayaanse cel omdat hij verdacht wordt van fraude met paspoorten en witwassen. Door de uitbraak van het coronavirus kan de Braziliaan geen kant op. De voormalige technicus dient voor de rechter te verschijnen, maar door Covid-19 zal dit voorlopig niet gebeuren.

En dat betekent dat Ronaldinho voorlopig nog wel eventjes achter de tralies zit. Als klap op de vuurpijl mag hij ook geen bezoek meer ontvangen. Aanvankelijk werd hij bezocht door allerlei oud-voetballers, maar nu mag hij alleen nog met zijn advocaten praten. Oud-speler Nelson Cuevas vertelde eerder over de toestand van de Braziliaan.

"De glimlach van Ronaldinho, zijn zo kenmerkende glimlach, is verdwenen. Ik wil benadrukken dat de gevangenis waarin hij zit geen enkele luxe kent, het is heel primitief. Het is een situatie die Ronaldinho niet gewend is en die hem ongelukkig maakt. Zijn positieve vibe is weg. Hij is diepbedroefd en helemaal niet gelukkig op dit moment."

UPDATE 23u42
Er is nu toch wat goed nieuws voor Ronaldinho, want Zuid-Amerikaanse media melden dat de gewezen Gouden Bal de gevangenis verlaten heeft. De rechter besliste dinsdag om de Braziliaan en zijn broer vrij te laten nadat ze een borgsom van 1,5 miljoen euro betaald hadden. Helemaal op vrije voeten zijn de twee echter niet, want ze werden onder huisarrest gezet in een hotel in de Paraguayaanse hoofdstad Asuncion. Daar wordt Ronaldinho permanent bewaakt tot het onderzoek naar zijn paspoortfraude afgerond is.

Goed nieuws?

Meest recent

Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

14
14
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

18
18
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

63
63
Stijnen & co maken indruk: "Beste in 8 jaar als dit lukt"

KV Kortrijk won met 2-0 van Patro Eisden, maar vlot verliep dat zeker niet voor de Kerels. Bij de ...

27
27
Mokio en De Cat toch bij Duivels tot einde WK U17?

De Jonge Duivels hebben zich zondag weten te plaatsen voor de zestiende finales van het WK U17 ...

89
89
Hoe Guardiola plots Doku helemaal doet ontploffen

Manchester City lijkt na een minder seizoen weer mee te gaan spelen voor de titel in de Premier ...

26
26
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

146
146
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

56
56
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

138
138
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

77
77
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

46
46
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

41
41
Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

557
557
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie biedt blijft ook het competitieformat ...

208
208
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Er zat ...

155
155
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

111
111
Bornauw héél duidelijk: dit zijn de drie grote RSCA-ambities

RSC Anderlecht kende een prachtige zondag. Een verdiende 1-0-zege tegen Club Brugge en een geweldige ...

254
254
Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

288
288
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

306
306
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

547
547
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

205
205
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

76
76
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

239
239
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

581
581

Meer sportnieuws