Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

1146 stemmen
Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

In januari 2018 haalde Antwerp FC met Yehor Nazaryna een grote Oekraïense belofte binnen. De 22-jarige middenvelder vergaarde te weinig speelminuten op de Bosuil waarna vorige zomer een uitleenbeurt volgde aan Karpaty Lviv. En daar schitterde Nazaryna opnieuw. 


TOP IN PREMIER LIGA 

In amper veertien matchen scoorde Nazaryna namelijk vijf doelpunten en gaf hij één assist. Mooie statistieken voor een centrale middenvelder, die bij Karpaty Lviv nochtans tegen de degradatie vocht. In de Premier Liga was hij zelfs de regelmatigste doelpuntenmaker onder alle centrale middenvelders. Per wedstrijd was de Oekraïner goed voor 0,32 doelpunten. (lees verder onder de foto)



Op de koop toe had Nazaryna daar amper kansen voor nodig, één schot naar doel betekende 20% kans op een doelpunt. Daarnaast toonde Nazaryna dat hij op andere vlakken tot de betere middenvelders van de Oekraïense competitie behoorde. Ook zijn geslaagde dribbels, aanvallende en defensieve duels waren dit seizoen meer dan behoorlijk. 

BÖLÖNI IS FAN

Als allerlaatste in de Premier Liga bereidt Karpaty Lviv zich momenteel voor op een degradatie. Het lichten van de aankoopoptie van Nazaryna is daarom financieel onhaalbaar. En ook de speler zelf heeft grotere ambities voor ogen. In juni keert de middenvelder dus terug naar Antwerp, waar hij zich tijdens de voorbereiding opnieuw mag bewijzen. Laszlo Bölöni had altijd wel een boontje voor Nazaryna, al zullen de plaatsjes in de basisploeg opnieuw heel duur worden. (lees verder onder de foto)

 

Ondanks zijn leeftijd van 22 jaar nam hij het zwalpende Karpatay bij de hand, en is hij daar met voorsprong de clubtopschutter. Zijn uitleenbeurt was dan ook een absoluut succesverhaal, en Nazaryna deed in zijn thuisland extra bagage en ervaring op. Met de terugkeer van de 'patron' van Lviv krijgt Antwerp er straks een extra kwalitatieve optie bij mét scorende vermogen. Onverhoopt misschien, maar daarom niet minder welkom.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Verdient Nazaryna opnieuw een volwaardige kans bij Antwerp?

Meest recent

Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

6
6
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

29
29
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

67
67
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

95
95
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

283
283
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

291
291
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

281
281
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

81
81
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

575
575
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

257
257
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

54
54
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

104
104
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

409
409
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

135
135
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

207
207
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

636
636
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

874
874
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

702
702
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

115
115
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

512
512
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

697
697
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278

Meer sportnieuws