Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

1146 stemmen
Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

In januari 2018 haalde Antwerp FC met Yehor Nazaryna een grote Oekraïense belofte binnen. De 22-jarige middenvelder vergaarde te weinig speelminuten op de Bosuil waarna vorige zomer een uitleenbeurt volgde aan Karpaty Lviv. En daar schitterde Nazaryna opnieuw. 


TOP IN PREMIER LIGA 

In amper veertien matchen scoorde Nazaryna namelijk vijf doelpunten en gaf hij één assist. Mooie statistieken voor een centrale middenvelder, die bij Karpaty Lviv nochtans tegen de degradatie vocht. In de Premier Liga was hij zelfs de regelmatigste doelpuntenmaker onder alle centrale middenvelders. Per wedstrijd was de Oekraïner goed voor 0,32 doelpunten. (lees verder onder de foto)



Op de koop toe had Nazaryna daar amper kansen voor nodig, één schot naar doel betekende 20% kans op een doelpunt. Daarnaast toonde Nazaryna dat hij op andere vlakken tot de betere middenvelders van de Oekraïense competitie behoorde. Ook zijn geslaagde dribbels, aanvallende en defensieve duels waren dit seizoen meer dan behoorlijk. 

BÖLÖNI IS FAN

Als allerlaatste in de Premier Liga bereidt Karpaty Lviv zich momenteel voor op een degradatie. Het lichten van de aankoopoptie van Nazaryna is daarom financieel onhaalbaar. En ook de speler zelf heeft grotere ambities voor ogen. In juni keert de middenvelder dus terug naar Antwerp, waar hij zich tijdens de voorbereiding opnieuw mag bewijzen. Laszlo Bölöni had altijd wel een boontje voor Nazaryna, al zullen de plaatsjes in de basisploeg opnieuw heel duur worden. (lees verder onder de foto)

 

Ondanks zijn leeftijd van 22 jaar nam hij het zwalpende Karpatay bij de hand, en is hij daar met voorsprong de clubtopschutter. Zijn uitleenbeurt was dan ook een absoluut succesverhaal, en Nazaryna deed in zijn thuisland extra bagage en ervaring op. Met de terugkeer van de 'patron' van Lviv krijgt Antwerp er straks een extra kwalitatieve optie bij mét scorende vermogen. Onverhoopt misschien, maar daarom niet minder welkom.

LEES OOK: 'Nieuw bestuur aan zet: twee grote vertrekkers bij Antwerp'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij
635

Verdient Nazaryna opnieuw een volwaardige kans bij Antwerp?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

21
21
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

15
15
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

51
51
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

27
27
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

322
322
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

251
251
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

133
133
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

29
29
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

418
418
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

823
823
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

85
85
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

531
531
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

329
329
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

275
275
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

356
356
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

233
233
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

388
388
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

612
612
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

425
425
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

69
69
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

867
867
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

404
404
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

58
58
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

635
635

Meer sportnieuws