Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

1146 stemmen
Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

In januari 2018 haalde Antwerp FC met Yehor Nazaryna een grote Oekraïense belofte binnen. De 22-jarige middenvelder vergaarde te weinig speelminuten op de Bosuil waarna vorige zomer een uitleenbeurt volgde aan Karpaty Lviv. En daar schitterde Nazaryna opnieuw. 


TOP IN PREMIER LIGA 

In amper veertien matchen scoorde Nazaryna namelijk vijf doelpunten en gaf hij één assist. Mooie statistieken voor een centrale middenvelder, die bij Karpaty Lviv nochtans tegen de degradatie vocht. In de Premier Liga was hij zelfs de regelmatigste doelpuntenmaker onder alle centrale middenvelders. Per wedstrijd was de Oekraïner goed voor 0,32 doelpunten. (lees verder onder de foto)



Op de koop toe had Nazaryna daar amper kansen voor nodig, één schot naar doel betekende 20% kans op een doelpunt. Daarnaast toonde Nazaryna dat hij op andere vlakken tot de betere middenvelders van de Oekraïense competitie behoorde. Ook zijn geslaagde dribbels, aanvallende en defensieve duels waren dit seizoen meer dan behoorlijk. 

BÖLÖNI IS FAN

Als allerlaatste in de Premier Liga bereidt Karpaty Lviv zich momenteel voor op een degradatie. Het lichten van de aankoopoptie van Nazaryna is daarom financieel onhaalbaar. En ook de speler zelf heeft grotere ambities voor ogen. In juni keert de middenvelder dus terug naar Antwerp, waar hij zich tijdens de voorbereiding opnieuw mag bewijzen. Laszlo Bölöni had altijd wel een boontje voor Nazaryna, al zullen de plaatsjes in de basisploeg opnieuw heel duur worden. (lees verder onder de foto)

 

Ondanks zijn leeftijd van 22 jaar nam hij het zwalpende Karpatay bij de hand, en is hij daar met voorsprong de clubtopschutter. Zijn uitleenbeurt was dan ook een absoluut succesverhaal, en Nazaryna deed in zijn thuisland extra bagage en ervaring op. Met de terugkeer van de 'patron' van Lviv krijgt Antwerp er straks een extra kwalitatieve optie bij mét scorende vermogen. Onverhoopt misschien, maar daarom niet minder welkom.

Verdient Nazaryna opnieuw een volwaardige kans bij Antwerp?

Meest recent

‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

5
5
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

55
55
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

33
33
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

91
91
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

63
63
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

44
44
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

55
55
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

299
299
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

171
171
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

250
250
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

253
253
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

886
886
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

292
292
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

331
331
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

432
432
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

139
139
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

103
103
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

170
170
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

266
266
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

374
374
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

229
229
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45

Meer sportnieuws