'Club krijgt pittige concurrentie voor nieuwe middenvelder'

door
'Club krijgt pittige concurrentie voor nieuwe middenvelder'

Club Brugge maakt van de coronabreak gebruik om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden, dat bevestigde coach Philippe Clement afgelopen zondag nog. Er mogen dan ook een aantal versterkingen verwacht worden. Zeker op het middenveld is extra mankracht geen overbodige luxe, daar worden alvast verschillende pistes gevolgd.


Zo zou ook Fausto Vera nog steeds in beeld zijn. Deze 20-jarige Argentijn, momenteel actief bij Argentinos Juniors, werd in de voorbije wintermercato al aan Club gelinkt. En de interesse van Blauw-Zwart in de 20-jarige Argentijn blijkt nog steeds behoorlijk concreet. Dat bevestigde Vera nu ook zelf in een gesprek met TyC Sports. "Ik heb verschillende aanbiedingen uit de MLS, maar ook van Brugge en nog andere ploegen. Ik doe het echter rustig aan, mijn familie raadt me altijd aan om niet overhaast te werk te gaan", klonk het.

UPDATE 07/04
Club Brugge is dus concreet in de markt voor het Argentijnse talent, maar er zijn nog meer kapers op de kust. Meer bepaald vanuit zijn eigen land. Zo meldt het Argentijnse Depo dat ook Boca Juniors en River Plate in de markt zijn. Zware concurrentie dus, maar Vera wil voorlopig geen knopen doorhakken. "Als er een voorstel komt, zal ik dat bespreken met mijn familie en mijn zaakwaarnemer. Maar Boca en River zijn hier de twee grootste clubs, het zou mooi zijn om voor één van de twee te spelen."

LEES OOK: Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Club moet komende mercato sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

9
9
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

98
98
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

72
72
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

314
314
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

654
654
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

235
235
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

258
258
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

157
157
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

485
485
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

449
449
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

252
252
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

120
120
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

184
184
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

584
584
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

373
373
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

204
204
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

348
348
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

286
286
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

112
112
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

705
705
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

289
289
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

132
132
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

240
240

Meer sportnieuws