TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In Italië werd beweerd dat Alexis Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar Anderlecht. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. Volgens LDH gaan de Italianen weldra een andere voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen.

Sébastien Dewaest is één van de weinige kampioenenmakers van vorig seizoen, die momenteel nog steeds bij KRC Genk zit. De kans dat hij tijdens de komende transferzomer wel vertrekt, is echter klein. In een interview met L'Avenir liet de aanvoerder verstaan dat een transfer geen prioriteit is. "Ik zit nu al vijf jaar bij Genk en heb nog een contract van vier seizoenen. Ik ben dus zeker niet gehaast om te vertrekken", klonk het.

Het zat er al even aan te komen, maar nu bevestigt Antwerp ook officieel dat het de aankoopoptie van Koji Miyoshi gelicht heeft. De Japanse flankspeler werd sinds de zomer gehuurd van Kawasaki Frontale en scoorde in veertien wedstrijden één keer. De 23-jarige heeft nu zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot 2023.

BUITENLAND
Juventus moet mogelijk stevig verkopen om de coronaverliezen te compenseren. Zo kwam Corriere dello Sport maandag met een spraakmakend gerucht. Volgens de Italiaanse sportkrant zou het bestuur van Juve bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Cristiano Ronaldo. Indien hij vertrekt, zou de Oude Dame zich immers zo'n 31 miljoen euro aan salaris en bonussen uitsparen per seizoen. Bovendien zou de 35-jarige nog een mooie som opbrengen, er wordt gewag gemaakt van zo'n 60 miljoen euro. Volgens het medium is vooral een terugkeer naar Real Madrid aan de orde.

AC Milan zou azen op een comeback van Thiago Silva. De Braziliaanse verdediger van Paris Saint-Germain verliet in 2012 de Rossoneri voor de Franse hoofdstad, en groeide daar uit tot een ware steunpilaar in de defensie. Volgens FootballItalia zou Thiago Silva de perfecte aankoop zijn voor de relatief jonge defensie van de Italianen.

Liverpool wil zijn kern versterken in de breedte en daarvoor zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een duo van Borussia Mönchengladbach. Het Duitse Express weet dat Liverpool hengelt naar de diensten van Marcus Thuram. De cliënt van Mino Raiola ligt nog tot medio 2023 vast bij zijn club. Naast Thuram zou Liverpool zijn oog ook op zijn ploeggenoot Denis Zakaria hebben laten vallen.

Ajax zou deze zomer een straffe slag willen slaan op de transfermarkt. De Amsterdammers zouden azen op aanvaller Ferran Torres, zo meldt Goal. Torres ligt bij Valencia nog vast tot medio 2021, en geldt als een groot talent. De Amsterdammers zijn echter allesbehalve topfavoriet om de Spanjaard in te lijven. Op dit moment zou een Borussia Dortmund over de beste papieren beschikken.

De kans bestaat dat Paul Pogba komende zomer vertrekt bij Manchester United, Real Madrid en Juventus worden als bestemmingen naar voren geschoven. AS meldt alvast dat Pogba zelf zijn voorkeur al uitgesproken heeft. Hij verkiest een transfer naar Real boven een terugkeer in Turijn. L'Equipe gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Juventus helemaal geen optie is. Real mag zich dus in de handen wrijven, al zal het uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden met Man Utd.

LEES OOK: Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

Denkt u dat Saelemakers het zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

0
0
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

0
0
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

17
17
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

107
107
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

78
78
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

68
68
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

109
109
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

122
122
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

63
63
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

62
62
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

164
164
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

195
195
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

130
130
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

171
171
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

156
156
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

330
330
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

439
439
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

338
338
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

144
144
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

221
221
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

480
480

Meer sportnieuws