TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In Italië werd beweerd dat Alexis Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar Anderlecht. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. Volgens LDH gaan de Italianen weldra een andere voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen.

Sébastien Dewaest is één van de weinige kampioenenmakers van vorig seizoen, die momenteel nog steeds bij KRC Genk zit. De kans dat hij tijdens de komende transferzomer wel vertrekt, is echter klein. In een interview met L'Avenir liet de aanvoerder verstaan dat een transfer geen prioriteit is. "Ik zit nu al vijf jaar bij Genk en heb nog een contract van vier seizoenen. Ik ben dus zeker niet gehaast om te vertrekken", klonk het.

Het zat er al even aan te komen, maar nu bevestigt Antwerp ook officieel dat het de aankoopoptie van Koji Miyoshi gelicht heeft. De Japanse flankspeler werd sinds de zomer gehuurd van Kawasaki Frontale en scoorde in veertien wedstrijden één keer. De 23-jarige heeft nu zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot 2023.

BUITENLAND
Juventus moet mogelijk stevig verkopen om de coronaverliezen te compenseren. Zo kwam Corriere dello Sport maandag met een spraakmakend gerucht. Volgens de Italiaanse sportkrant zou het bestuur van Juve bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Cristiano Ronaldo. Indien hij vertrekt, zou de Oude Dame zich immers zo'n 31 miljoen euro aan salaris en bonussen uitsparen per seizoen. Bovendien zou de 35-jarige nog een mooie som opbrengen, er wordt gewag gemaakt van zo'n 60 miljoen euro. Volgens het medium is vooral een terugkeer naar Real Madrid aan de orde.

AC Milan zou azen op een comeback van Thiago Silva. De Braziliaanse verdediger van Paris Saint-Germain verliet in 2012 de Rossoneri voor de Franse hoofdstad, en groeide daar uit tot een ware steunpilaar in de defensie. Volgens FootballItalia zou Thiago Silva de perfecte aankoop zijn voor de relatief jonge defensie van de Italianen.

Liverpool wil zijn kern versterken in de breedte en daarvoor zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een duo van Borussia Mönchengladbach. Het Duitse Express weet dat Liverpool hengelt naar de diensten van Marcus Thuram. De cliënt van Mino Raiola ligt nog tot medio 2023 vast bij zijn club. Naast Thuram zou Liverpool zijn oog ook op zijn ploeggenoot Denis Zakaria hebben laten vallen.

Ajax zou deze zomer een straffe slag willen slaan op de transfermarkt. De Amsterdammers zouden azen op aanvaller Ferran Torres, zo meldt Goal. Torres ligt bij Valencia nog vast tot medio 2021, en geldt als een groot talent. De Amsterdammers zijn echter allesbehalve topfavoriet om de Spanjaard in te lijven. Op dit moment zou een Borussia Dortmund over de beste papieren beschikken.

De kans bestaat dat Paul Pogba komende zomer vertrekt bij Manchester United, Real Madrid en Juventus worden als bestemmingen naar voren geschoven. AS meldt alvast dat Pogba zelf zijn voorkeur al uitgesproken heeft. Hij verkiest een transfer naar Real boven een terugkeer in Turijn. L'Equipe gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Juventus helemaal geen optie is. Real mag zich dus in de handen wrijven, al zal het uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden met Man Utd.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Denkt u dat Saelemakers het zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

47
47
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

63
63
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

355
355
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

36
36
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

63
63
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

144
144
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

54
54
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

138
138
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

421
421
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

176
176
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

241
241
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

478
478
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

184
184
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

164
164
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

75
75
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

383
383
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

93
93
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179

Meer sportnieuws