TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In Italië werd beweerd dat Alexis Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar Anderlecht. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. Volgens LDH gaan de Italianen weldra een andere voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen.

Sébastien Dewaest is één van de weinige kampioenenmakers van vorig seizoen, die momenteel nog steeds bij KRC Genk zit. De kans dat hij tijdens de komende transferzomer wel vertrekt, is echter klein. In een interview met L'Avenir liet de aanvoerder verstaan dat een transfer geen prioriteit is. "Ik zit nu al vijf jaar bij Genk en heb nog een contract van vier seizoenen. Ik ben dus zeker niet gehaast om te vertrekken", klonk het.

Het zat er al even aan te komen, maar nu bevestigt Antwerp ook officieel dat het de aankoopoptie van Koji Miyoshi gelicht heeft. De Japanse flankspeler werd sinds de zomer gehuurd van Kawasaki Frontale en scoorde in veertien wedstrijden één keer. De 23-jarige heeft nu zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot 2023.

BUITENLAND
Juventus moet mogelijk stevig verkopen om de coronaverliezen te compenseren. Zo kwam Corriere dello Sport maandag met een spraakmakend gerucht. Volgens de Italiaanse sportkrant zou het bestuur van Juve bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Cristiano Ronaldo. Indien hij vertrekt, zou de Oude Dame zich immers zo'n 31 miljoen euro aan salaris en bonussen uitsparen per seizoen. Bovendien zou de 35-jarige nog een mooie som opbrengen, er wordt gewag gemaakt van zo'n 60 miljoen euro. Volgens het medium is vooral een terugkeer naar Real Madrid aan de orde.

AC Milan zou azen op een comeback van Thiago Silva. De Braziliaanse verdediger van Paris Saint-Germain verliet in 2012 de Rossoneri voor de Franse hoofdstad, en groeide daar uit tot een ware steunpilaar in de defensie. Volgens FootballItalia zou Thiago Silva de perfecte aankoop zijn voor de relatief jonge defensie van de Italianen.

Liverpool wil zijn kern versterken in de breedte en daarvoor zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een duo van Borussia Mönchengladbach. Het Duitse Express weet dat Liverpool hengelt naar de diensten van Marcus Thuram. De cliënt van Mino Raiola ligt nog tot medio 2023 vast bij zijn club. Naast Thuram zou Liverpool zijn oog ook op zijn ploeggenoot Denis Zakaria hebben laten vallen.

Ajax zou deze zomer een straffe slag willen slaan op de transfermarkt. De Amsterdammers zouden azen op aanvaller Ferran Torres, zo meldt Goal. Torres ligt bij Valencia nog vast tot medio 2021, en geldt als een groot talent. De Amsterdammers zijn echter allesbehalve topfavoriet om de Spanjaard in te lijven. Op dit moment zou een Borussia Dortmund over de beste papieren beschikken.

De kans bestaat dat Paul Pogba komende zomer vertrekt bij Manchester United, Real Madrid en Juventus worden als bestemmingen naar voren geschoven. AS meldt alvast dat Pogba zelf zijn voorkeur al uitgesproken heeft. Hij verkiest een transfer naar Real boven een terugkeer in Turijn. L'Equipe gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Juventus helemaal geen optie is. Real mag zich dus in de handen wrijven, al zal het uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden met Man Utd.

LEES OOK: Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Denkt u dat Saelemakers het zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

VN op bezoek bij KRC Genk: hét verhaal achter 25 jaar succes

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

2
2
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

160
160
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

39
39
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

123
123
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

120
120
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

70
70
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

246
246
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

108
108
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

558
558
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

402
402
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

450
450
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

119
119
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

612
612
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

217
217
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

271
271
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

337
337
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

137
137
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

92
92
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

238
238
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

219
219
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

93
93
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

107
107
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

310
310

Meer sportnieuws