TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

988 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Milan wil deal met Anderlecht, sensationele terugkeer Ronaldo'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In Italië werd beweerd dat Alexis Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar Anderlecht. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. Volgens LDH gaan de Italianen weldra een andere voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen.

Sébastien Dewaest is één van de weinige kampioenenmakers van vorig seizoen, die momenteel nog steeds bij KRC Genk zit. De kans dat hij tijdens de komende transferzomer wel vertrekt, is echter klein. In een interview met L'Avenir liet de aanvoerder verstaan dat een transfer geen prioriteit is. "Ik zit nu al vijf jaar bij Genk en heb nog een contract van vier seizoenen. Ik ben dus zeker niet gehaast om te vertrekken", klonk het.

Het zat er al even aan te komen, maar nu bevestigt Antwerp ook officieel dat het de aankoopoptie van Koji Miyoshi gelicht heeft. De Japanse flankspeler werd sinds de zomer gehuurd van Kawasaki Frontale en scoorde in veertien wedstrijden één keer. De 23-jarige heeft nu zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot 2023.

BUITENLAND
Juventus moet mogelijk stevig verkopen om de coronaverliezen te compenseren. Zo kwam Corriere dello Sport maandag met een spraakmakend gerucht. Volgens de Italiaanse sportkrant zou het bestuur van Juve bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Cristiano Ronaldo. Indien hij vertrekt, zou de Oude Dame zich immers zo'n 31 miljoen euro aan salaris en bonussen uitsparen per seizoen. Bovendien zou de 35-jarige nog een mooie som opbrengen, er wordt gewag gemaakt van zo'n 60 miljoen euro. Volgens het medium is vooral een terugkeer naar Real Madrid aan de orde.

AC Milan zou azen op een comeback van Thiago Silva. De Braziliaanse verdediger van Paris Saint-Germain verliet in 2012 de Rossoneri voor de Franse hoofdstad, en groeide daar uit tot een ware steunpilaar in de defensie. Volgens FootballItalia zou Thiago Silva de perfecte aankoop zijn voor de relatief jonge defensie van de Italianen.

Liverpool wil zijn kern versterken in de breedte en daarvoor zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een duo van Borussia Mönchengladbach. Het Duitse Express weet dat Liverpool hengelt naar de diensten van Marcus Thuram. De cliënt van Mino Raiola ligt nog tot medio 2023 vast bij zijn club. Naast Thuram zou Liverpool zijn oog ook op zijn ploeggenoot Denis Zakaria hebben laten vallen.

Ajax zou deze zomer een straffe slag willen slaan op de transfermarkt. De Amsterdammers zouden azen op aanvaller Ferran Torres, zo meldt Goal. Torres ligt bij Valencia nog vast tot medio 2021, en geldt als een groot talent. De Amsterdammers zijn echter allesbehalve topfavoriet om de Spanjaard in te lijven. Op dit moment zou een Borussia Dortmund over de beste papieren beschikken.

De kans bestaat dat Paul Pogba komende zomer vertrekt bij Manchester United, Real Madrid en Juventus worden als bestemmingen naar voren geschoven. AS meldt alvast dat Pogba zelf zijn voorkeur al uitgesproken heeft. Hij verkiest een transfer naar Real boven een terugkeer in Turijn. L'Equipe gaat zelfs nog een stap verder en stelt dat Juventus helemaal geen optie is. Real mag zich dus in de handen wrijven, al zal het uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden met Man Utd.

LEES OOK: "Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

Denkt u dat Saelemakers het zal schoppen tot de Europese top?

Meest recent

Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

0
0
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

4
4
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

30
30
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

23
23
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

38
38
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

250
250
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

24
24
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

123
123
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

73
73
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

242
242
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

124
124
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

57
57
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

623
623
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

242
242
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

112
112
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

130
130
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

189
189
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

540
540
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

142
142
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

162
162
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

203
203
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

254
254
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

267
267
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

72
72
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

208
208

Meer sportnieuws