'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

door
'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

Vlak voordat het coronavirus ook de Jupiler Pro League besmette, vonden de profclubs wel nog een akkoord over de televisierechten. Die zullen voor een pak miljoenen verkocht worden aan Eleven Sports. En dat gaat gepaard met enkele grote veranderingen, zeker wat betreft de wedstrijduren.


Eleven onderhandelt momenteel met telecom-operatoren over de verkoop van de wedstrijduitzendingen, dus normaal gezien is het voor de kijker niet nodig om van televisieabonnement te veranderen. Maar er zal allicht wel op andere uren gespeeld worden. Eerder geraakte al bekend dat het een optie is om ook zondagmiddag al wedstrijden af te werken. Bij Het Laatste Nieuws meldt men dat dit vooral voor 1B bedoeld is, net zoals het voetballen op maandagavond en een wedstrijd op vrijdag om 19u.

In de Jupiler Pro League zou de vrijdagavondwedstrijd behouden worden. Op zaterdag zou er al rond de klok van 16u begonnen worden, met de laatste match om 20u30. En op zondag zouden we naar vier speelmomenten gaan: 14u, 16u15, 18u15 en 20u30. Maar die nieuwe wedstrijduren staan zeker nog niet vast. Zo zou er volgens HLN deze week nieuw overleg gepland staan en daarbij wordt ook rekening gehouden met de eisen van de supporters.

Met behulp van een enquete werd al eens gepolst bij de fans. De meesten kunnen zich wel vinden in de nieuwe aftrap-uren van 1A, zo lang de wedstrijden maar niet te laat en niet te vroeg beginnen. Voetbal op maandagavond of op het middaguur zou helemaal niet gesmaakt worden.

LEES OOK: Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Bent u voor of tegen maandagavondvoetbal?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

63
63
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

99
99
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

139
139
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

249
249
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

451
451
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

182
182
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

235
235
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

290
290
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

139
139
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

356
356
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

229
229
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

326
326
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

601
601
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

418
418
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

142
142
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

307
307
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

862
862
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

360
360
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

613
613
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws