'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

door
'Plan Eleven: deze nieuwe wedstrijduren in JPL liggen op tafel'

Vlak voordat het coronavirus ook de Jupiler Pro League besmette, vonden de profclubs wel nog een akkoord over de televisierechten. Die zullen voor een pak miljoenen verkocht worden aan Eleven Sports. En dat gaat gepaard met enkele grote veranderingen, zeker wat betreft de wedstrijduren.


Eleven onderhandelt momenteel met telecom-operatoren over de verkoop van de wedstrijduitzendingen, dus normaal gezien is het voor de kijker niet nodig om van televisieabonnement te veranderen. Maar er zal allicht wel op andere uren gespeeld worden. Eerder geraakte al bekend dat het een optie is om ook zondagmiddag al wedstrijden af te werken. Bij Het Laatste Nieuws meldt men dat dit vooral voor 1B bedoeld is, net zoals het voetballen op maandagavond en een wedstrijd op vrijdag om 19u.

In de Jupiler Pro League zou de vrijdagavondwedstrijd behouden worden. Op zaterdag zou er al rond de klok van 16u begonnen worden, met de laatste match om 20u30. En op zondag zouden we naar vier speelmomenten gaan: 14u, 16u15, 18u15 en 20u30. Maar die nieuwe wedstrijduren staan zeker nog niet vast. Zo zou er volgens HLN deze week nieuw overleg gepland staan en daarbij wordt ook rekening gehouden met de eisen van de supporters.

Met behulp van een enquete werd al eens gepolst bij de fans. De meesten kunnen zich wel vinden in de nieuwe aftrap-uren van 1A, zo lang de wedstrijden maar niet te laat en niet te vroeg beginnen. Voetbal op maandagavond of op het middaguur zou helemaal niet gesmaakt worden.

LEES OOK: Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Bent u voor of tegen maandagavondvoetbal?

Meest recent

Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

11
11
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

55
55
Kompany in bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

12
12
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

125
125
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

29
29
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

31
31
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

196
196
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

126
126
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

126
126
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

99
99
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

222
222
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

158
158
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

188
188
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

534
534
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

162
162
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

320
320
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

403
403
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

290
290
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

284
284
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

175
175
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89

Meer sportnieuws