'Terugkeer Saelemaekers onwaarschijnlijk: Milan doet RSCA voorstel'

door
'Terugkeer Saelemaekers onwaarschijnlijk: Milan doet RSCA voorstel'

Alexis Saelemaekers werd eind januari door RSC Anderlecht uitgeleend aan AC Milan en de Italianen betaalden 3,5 miljoen euro om hem te huren. In die overeenkomst werd ook een optie tot koop opgenomen. Maar de kans dat de Rossoneri die zullen lichten, lijkt bijzonder klein.


La Gazetta dello Sport weet dat AC Milan, dat het financieel al niet breed heeft, de jonge Belg gaat terugsturen naar RSCA. Het was vooral sportief directeur Zvonomir Boban die het nodige talent zag bij de speler, maar hij werd onlangs ontslagen. En op het veld slaagde de Belgische belofte-international er niet in om te overtuigen. Binnen de club wordt dan ook geoordeeld dat hij de investering van 4 miljoen euro, het vermeende bedrag van de aankoopoptie, niet waard is.

UPDATE 07/04
In Italië werd dus beweerd dat Saelemaekers na het seizoen zou terugkeren naar RSCA. Maar bij La Dernière Heure nam men contact op met de entourage en daar oordeelde men dat een vroegtijdige terugkeer zeer onwaarschijnlijk is. "Milan gaat geen 3.5 miljoen betalen om een speler slechts 33 minuten te gebruiken. Hem definitief overnemen en 100% van zijn waarde in handen hebben, is veel interessanter", klonk het.

Volgens LDH gaan de Italianen weldra dan ook een voorstel doen. Zo willen ze opnieuw met de Brusselaars aan tafel gaan om een lagere afkoopsom te onderhandelen. Dat kan bijvoorbeeld door de nodige bonussen en een percentage op de doorverkoopsom aan te bieden. Al is het gezien de financiële problemen in Brussel nog maar de vraag of RSCA bereid is een korting te geven.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Denkt u dat Saelemaekers de kwaliteiten heeft om helemaal door te breken bij Milan?

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

42
42
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

91
91
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

37
37
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

81
81
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

34
34
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

22
22
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

122
122
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

156
156
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

92
92
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

372
372
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

328
328
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

103
103
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

458
458
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

299
299
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

87
87
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

151
151
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

83
83
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

234
234
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

455
455
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

402
402
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

168
168
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

587
587

Meer sportnieuws