Topdoelwit Club Brugge uitgelicht: "Technisch, vinnig én een garantie op succes"

door
Topdoelwit Club Brugge uitgelicht:

Club Brugge wordt al enige tijd gelinkt aan de Argentijnse middenvelder Fausto Vera. De speler van Argentinos Juniors bevestigde die interesse vandaag ook aan de binnenlandse media (LEES HIER). Wij namen de kwaliteiten van het Brugse toptarget eens onder de loep. 


Fausto Vera wordt in Argentinië beschouwd als één van dé namen voor de toekomst. De 19-jarige centrale middenvelder is technisch bijzonder sterk en ontbolsterde dit seizoen compleet bij zijn club. In zijn thuisland wordt Vera vergeleken met grote namen als Cambiasso, Veron én zelfs Biglia. Het is dan ook logisch dat Club Brugge niet de enige gegadigde is in de strijd om Vera. 

De Argentijn is op zijn best als centrale middenvelder. De piepjonge kuitenbijter lijkt dan ook het meest geschikt als spelmaker voor de defensie. Met vijf gele kaarten in 15 wedstrijden is het ook duidelijk dat Vera een foutje meer of minder niet schuwt. Toch mag hij niet als dé typische breker beschouwd worden, want met zijn techniek en vista is Vera ook in staat om als echte box-to-box te spelen. 

Club Brugge zal ongetwijfeld diep in de buidel moeten tasten als het Vera deze zomer wil binnenhalen. De marktwaarde van de Argentijn wordt geschat op ongeveer 10 miljoen euro. Een bedrag dat Blauw-Zwart dan ook zal moeten overtreffen als het zijn moederclub wil overhalen. Als Club Brugge er ook daadwerkelijk in slaagt om Vera binnen te halen, lijkt Vera een garantie op succes. 

LEES OOK: Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

Moet Club Brugge alles uit de kast halen om Vera binnen te halen?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

27
27
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

13
13
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

46
46
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

56
56
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

82
82
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

50
50
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

166
166
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

388
388
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

50
50
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

80
80
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

172
172
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

273
273
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

88
88
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

267
267
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

497
497
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

149
149
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

113
113
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

537
537
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

258
258
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77

Meer sportnieuws