Roef en Van den Buijs op de radar van Belgische eersteklasser?

door
Roef en Van den Buijs op de radar van Belgische eersteklasser?

Door de financiële impact van de coronacrisis zijn transfervrije spelers heel erg in trek bij de Belgische clubs. KV Mechelen heeft alvast twee transfervrije Belgen op zijn verlanglijstje staan. Volgens onze bronnen staan Davy Roef (RSC Anderlecht) en Dario Van den Buijs (Heracles) met stip genoteerd.


Beiden zijn vanaf 1 juli een vrije speler en dat opent perspectieven. KVM is voor beide posities op zoek naar versterking. Bram Castro verlaat KVM als vrije doelman en Yannick Thoelen is nog maanden buiten strijd. Roef, die eerder een goede indruk achterliet bij Waasland-Beveren, is een grote kandidaat om het Mechelse doel te gaan verdedigen. Er is wel zeer veel concurrentie van andere ploegen in België en ook in het buitenland. De Maneblussers hebben nog meerdere doelmannen op hun shortlist staan, waaronder Jonathan De Bie van Tottenham. Jens Teunckens kan ook een interessante piste zijn, aangezien hij einde contract is bij Antwerp.

Concurrentie
Van den Buijs stond al drie keer op de shortlist van KV Mechelen. De 24-jarige linksvoetige verdediger kende geen makkelijk seizoen bij Heracles – 5 basisplaatsen en 7 invalbeurten – en twijfelt om bij te tekenen. De verdediger was het seizoen daarvoor nog een revelatie bij de Nederlandse eersteklasser en hij zou Arjen Swinkels stilaan kunnen opvolgen. Die wordt komend seizoen 36 jaar en hij gaat mogelijk nog één jaar bijtekenen.

Maar ook hier: voor Van den Buijs is er veel interesse van andere Belgische én Nederlandse ploegen. In de wandelgangen wordt ook Zulte Waregem (weer) genoemd, dat op zoek is naar een linksvoetige verdediger. Daardoor denkt het ook aan Amine Khammas van KRC Genk, maar die tekent wellicht een nieuw contract bij de Limburgers.


LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zal Roef volgend seizoen in de Jupiler Pro League spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

2
2
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

92
92
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

516
516
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

82
82
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

13
13
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

58
58
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

60
60
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

82
82
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

402
402
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

225
225
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

118
118
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

102
102
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

375
375
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

527
527
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

313
313
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

98
98
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

84
84
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

146
146
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1380
1380
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

83
83
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

190
190
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

324
324
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

51
51

Meer sportnieuws