Peperduur doelwit bevestigt: "Heb aanbieding van Club Brugge"

1265 stemmen
Peperduur doelwit bevestigt:

Club Brugge maakt van de coronabreak gebruik om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden, dat bevestigde coach Philippe Clement afgelopen zondag nog. Er mogen dan ook een aantal versterkingen verwacht worden. Zeker op het middenveld is extra mankracht geen overbodige luxe, daar worden alvast verschillende pistes gevolgd.


Zo meldt ELF Voetbal dat ook Fausto Vera nog steeds in beeld is. Deze 20-jarige Argentijn, momenteel actief bij Argentinos Juniors, werd in de voorbije wintermercato al aan Club gelinkt. En volgens het Nederlandse magazine is men nog steeds geïnteresseerd. Indien Blauw-Zwart de jeugd-international definitief wil binnenhalen, zal het wel diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de marktwaarde van Vera nu al op zo'n 10 miljoen euro geschat. In Zuid-Amerika is het overigens schering en inslag dat verschillende tussenpersonen zich mengen in de deal, waardoor de uiteindelijke som nog een pak hoger kan liggen.

UPDATE 06/04
De interesse van Blauw-Zwart in de 20-jarige Argentijn blijkt behoorlijk concreet. Dat bevestigde Vera nu ook zelf in een gesprek met TyC Sports. "Ik heb verschillende aanbiedingen uit de MLS, maar ook van Brugge en nog andere ploegen. Ik doe het echter rustig aan, mijn familie raadt me altijd aan om niet overhaast te werk te gaan", klonk het.

In ieder geval staat Vera open voor een overgang naar Europa, hij heeft immers nog grote ambities in zijn carrière. "Het is de droom van elke speler om die sprong te wagen en om steeds beter te worden. Daar werk ik voor. Mijn droom is ook om ooit voor Real Madrid of FC Barcelona te spelen, de twee beste clubs ter wereld."

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

Club moet in de komende mercato absoluut een extra middenvelder halen ...

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

46
46
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

36
36
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

198
198
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

140
140
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

197
197
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

648
648
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

426
426
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

278
278
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

248
248
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

110
110
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

147
147
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

584
584
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

297
297
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

88
88
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

220
220
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

118
118
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

399
399
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

92
92
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

43
43
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

632
632
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

670
670
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

133
133
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

309
309

Meer sportnieuws