Peperduur doelwit bevestigt: "Heb aanbieding van Club Brugge"

1265
Peperduur doelwit bevestigt:

Club Brugge maakt van de coronabreak gebruik om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden, dat bevestigde coach Philippe Clement afgelopen zondag nog. Er mogen dan ook een aantal versterkingen verwacht worden. Zeker op het middenveld is extra mankracht geen overbodige luxe, daar worden alvast verschillende pistes gevolgd.


Zo meldt ELF Voetbal dat ook Fausto Vera nog steeds in beeld is. Deze 20-jarige Argentijn, momenteel actief bij Argentinos Juniors, werd in de voorbije wintermercato al aan Club gelinkt. En volgens het Nederlandse magazine is men nog steeds geïnteresseerd. Indien Blauw-Zwart de jeugd-international definitief wil binnenhalen, zal het wel diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de marktwaarde van Vera nu al op zo'n 10 miljoen euro geschat. In Zuid-Amerika is het overigens schering en inslag dat verschillende tussenpersonen zich mengen in de deal, waardoor de uiteindelijke som nog een pak hoger kan liggen.

UPDATE 06/04
De interesse van Blauw-Zwart in de 20-jarige Argentijn blijkt behoorlijk concreet. Dat bevestigde Vera nu ook zelf in een gesprek met TyC Sports. "Ik heb verschillende aanbiedingen uit de MLS, maar ook van Brugge en nog andere ploegen. Ik doe het echter rustig aan, mijn familie raadt me altijd aan om niet overhaast te werk te gaan", klonk het.

In ieder geval staat Vera open voor een overgang naar Europa, hij heeft immers nog grote ambities in zijn carrière. "Het is de droom van elke speler om die sprong te wagen en om steeds beter te worden. Daar werk ik voor. Mijn droom is ook om ooit voor Real Madrid of FC Barcelona te spelen, de twee beste clubs ter wereld."

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club moet in de komende mercato absoluut een extra middenvelder halen ...

Meest recent

Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

0
0
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

55
55
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

118
118
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

38
38
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

71
71
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

53
53
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

232
232
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

127
127
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

124
124
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

93
93
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

20
20
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

48
48
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

113
113
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

68
68
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

98
98
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

143
143
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

344
344
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

128
128
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

87
87
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

215
215
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

208
208
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

774
774
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70

Meer sportnieuws