Peperduur doelwit bevestigt: "Heb aanbieding van Club Brugge"

1265 stemmen
Peperduur doelwit bevestigt:

Club Brugge maakt van de coronabreak gebruik om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden, dat bevestigde coach Philippe Clement afgelopen zondag nog. Er mogen dan ook een aantal versterkingen verwacht worden. Zeker op het middenveld is extra mankracht geen overbodige luxe, daar worden alvast verschillende pistes gevolgd.


Zo meldt ELF Voetbal dat ook Fausto Vera nog steeds in beeld is. Deze 20-jarige Argentijn, momenteel actief bij Argentinos Juniors, werd in de voorbije wintermercato al aan Club gelinkt. En volgens het Nederlandse magazine is men nog steeds geïnteresseerd. Indien Blauw-Zwart de jeugd-international definitief wil binnenhalen, zal het wel diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de marktwaarde van Vera nu al op zo'n 10 miljoen euro geschat. In Zuid-Amerika is het overigens schering en inslag dat verschillende tussenpersonen zich mengen in de deal, waardoor de uiteindelijke som nog een pak hoger kan liggen.

UPDATE 06/04
De interesse van Blauw-Zwart in de 20-jarige Argentijn blijkt behoorlijk concreet. Dat bevestigde Vera nu ook zelf in een gesprek met TyC Sports. "Ik heb verschillende aanbiedingen uit de MLS, maar ook van Brugge en nog andere ploegen. Ik doe het echter rustig aan, mijn familie raadt me altijd aan om niet overhaast te werk te gaan", klonk het.

In ieder geval staat Vera open voor een overgang naar Europa, hij heeft immers nog grote ambities in zijn carrière. "Het is de droom van elke speler om die sprong te wagen en om steeds beter te worden. Daar werk ik voor. Mijn droom is ook om ooit voor Real Madrid of FC Barcelona te spelen, de twee beste clubs ter wereld."

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Club moet in de komende mercato absoluut een extra middenvelder halen ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

87
87
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

74
74
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

136
136
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

190
190
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

211
211
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

330
330
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

74
74
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

615
615
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

676
676
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

360
360
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

457
457
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

218
218
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

79
79
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

731
731
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

234
234
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

448
448
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

641
641

Meer sportnieuws